Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K22

YouTuberzy i aktorzy wśród najdziwniejszych supergwiazd DLC WWE 2K22

2K ogłasza całą zawartość do pobrania, która pojawi się w grze wrestlingowej po premierze, z takimi nazwiskami jak Mr. T, Ronda Rousey i Logan Paul.

HQ

Dzisiaj jest dzień zapasów. WWE 2K22 jest teraz dostępny na konsolach i PC z zamiarem odzyskania przychylności fanów utraconej dzięki WWE 2K20. Przed udowodnieniem, czy są królami ringu, 2K Sports i Visual Concepts ujawniły już plany dotyczące zawartości popremierowej dla gry.

WWE 2K22 otrzyma 5 pakietów DLC z maksymalnie 28 zapaśnikami. Dostępne do kupienia osobno lub razem w przepustce sezonowej, będą bezpłatne dla tych, którzy zamówili w przedsprzedaży edycję Deluxe gry lub edycję nWo 4-Life, i zawierają ogromne niespodzianki.

Lista dostępnych do pobrania Superstars obejmuje legendy wrestlingu, takie jak The British Bulldog czy Ronda Rousey, „Najgorsza kobieta na planecie", ale także gwiazdy, które zwykle nie wchodzą na ring: Machine Gun Kelly, producent wykonawczy ścieżki dźwiękowej do gry, Wśród nich są Logan Paul, influencer znany z tworzenia treści na YouTube, oraz słynny aktor Mr. T (tak, BA Baracus z samego A-Team).

To tylko niewielka część postaci, które pojawią się w WWE 2K22 od kwietnia do lipca 2022 roku. Wrestling w tym roku będzie bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek, z niektórymi z najbardziej nieoczekiwanych wrestlerów. Więcej informacji o DLC można znaleźć tutaj.

WWE 2K22
HQ

Powiązane teksty

0
WWE 2K22Score

WWE 2K22

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Po porażce, jaką było WWE 2K20, seria powraca po rocznej przerwie.

0
WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Wydawca 2K z przyjemnością przedstawia najnowszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z WWE 2K22. Pełen akcji materiał wideo pokazuje gwiazdy WWE w zupełnie nowej oprawie...

0
WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WIADOMOŚĆ. Przez Alicia Chang

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza -...

0
WWE 2K22 w planie wydawniczym Cenegi

WWE 2K22 w planie wydawniczym Cenegi

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra WWE 2K22. Tytuł ukaże się 11 marca na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One. ...Wczytywanie następnej zawartości