Polski
Gamereactor
esport
Mortal Kombat 1

Wyjaśnienie dramatu SonicFox vs Waka Flocka Flame

Najbardziej kultowy futrzak w społeczności bijatyk wdał się w konflikt ze znanym raperem.

HQ

Nawet jeśli nie interesujesz się społecznością bijatyk, prawdopodobnie słyszałeś o SonicFox. Dominique McLean jest jedną z najbardziej szczerych osobowości, jakie kiedykolwiek grały w Mortal Kombat, a ich otwartość na bycie częścią społeczności LGBTQ+ i Furry w połączeniu z ich umiejętnościami uczyniła ich jednymi z najpopularniejszych i odnoszących największe sukcesy profesjonalistów Mortal Kombat.

Jednak ostatnio weszli w konflikt z Waka Flocka Flame, gwiazdą rapu, która jest współwłaścicielem Nobi Gaming. W ramach tegorocznego EVO, SonicFox miał zmierzyć się z Waka Flocka Flame w grze Mortal Kombat 1. Nawet z zawiązanymi oczami SonicFox wygrał, ale wynik meczu nie ma znaczenia.

Następnie SonicFox napisał na Twitterze, że nie zapłacono im pełnej kwoty za występ w Nobi Gaming. Według Esports.gg, SonicFox nie wywiązał się ze swojej części kontraktu podpisanego z Nobi, w którym musieli promować mecz za pomocą 2 postów w mediach społecznościowych tygodniowo poprzedzających wydarzenie.
Waka Flocka Flame szybko zaangażowało się w spór, oskarżając SonicFox o przedstawianie społeczności bijatyk w złym świetle. Mając na szali tysiące dolarów, SonicFox zagroził podjęciem kroków prawnych, ale wydaje się, że zdecydował się nie wnosić sprawy do sądu, zamiast tego chcąc przejść obok problemu.

Krótko mówiąc, futrzak i raper walczyli w Mortal Kombat 1, jeden z nich nie otrzymał pełnej zapłaty i postanowił odejść z imprezy. Jako konsekwentny zwycięzca turnieju, jesteśmy pewni, że SonicFox może w mgnieniu oka uzupełnić brakujące fundusze.

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości