Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Wybawcy Uldum, czyli nowe rozszerzenie do Hearthstone'a jest już dostępne

Nowe karty, nowe słowo kluczowe i powrót znajomych twarzy.

HQ

Kilka dni temu swoją premierę miał kolejne rozszerzenie do Hearthstone'a - Wybawcy Uldum, to kolejne 135 nowych, tematycznych kart, które umożliwią graczom tworzenie ciekawszych talii i strategii.

Z nowości warto wspomnieć o kartach Plag, które przemienią wszystkich stronników na polu walki w jeden, konkretny typ jednostki. W informacji wspomniano, chociażby o Murlokach. Czyżby powrót talii Szamanów opartych na tych uroczych stworkach? Inną ciekawostką jest nowe słowo kluczowe (nie, nie chodzi o rzeczy związane z SEO i pozycjonowaniem tekstu w wyszukiwarce) - Odrodzenie, dzięki któremu pokonani stronnicy wrócą na pole walki z jednym punktem zdrowia. Wydawać się to może niewiele, ale jeśli byłby to na przykład stronnik z Prowokacją, to przeciwnik musi się go najpierw pozbyć by móc atakować naszego bohatera czy innych stronników.

Wybawcy Uldum to również powrót Zadań, czyli specjalnych aktywności w trakcie prowadzenia rozgrywki. Gdy karty z dodatku "Powrót do wnętrza Un'Goro" trafiły do dziczy w 2019, mechanika na jakiś czas przestała być aktywna. Teraz jednak zmieni się to, a Zadania mają zapewniać naszym bohaterom jeszcze lepsze moce.

Historia dodatku skupia się ponownie na Lidze Odkrywców, czyli czwórce czterech archeologów - Eliza Astrowidząca, Brann Miedziobrody, Sir Płetwin Mrrgglton i Reno Jackson - którzy zanurzą się w świat starożytnych artefaktów i wyruszą na niejedną przygodę.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości