Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K22

WWE 2K22 w planie wydawniczym Cenegi

HQ

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra WWE 2K22. Tytuł ukaże się 11 marca na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One.

HQ

Na okładce najnowszej odsłony serii WWE 2K22 znajdzie się Rey Mysterio, supergwiazda obchodząca swoją 20 rocznicę kariery w WWE. Ten znany na całym świecie zapaśnik specjalizuje się w lucha libre - meksykańskiej odmianie wrestlingu znanej z powietrznych akrobacji, szybkiego tempa ruchów i zamaskowanych wojowników. Rey Mysterio podczas swojej kariery zdobył w swoim niepowtarzalnym stylu wiele mistrzowskich tytułów, nosząc wiele kolorowych i kultowych masek.

WWE 2K22WWE 2K22WWE 2K22WWE 2K22

WWE 2K22 będzie wyglądać i działać lepiej dzięki przeprojektowanemu silnikowi, nowemu sterowaniu i usprawnionej oprawie wizualnej. Imponująca grafika w WWE 2K22 zapewni niespotykany dotąd poziom realizmu w całej serii. Natomiast unowocześniony i intuicyjny system sterowania w połączeniu ze zróżnicowaną pracą kamery dostarczy graczom satysfakcji z każdego rzutu, ciosu i kopnięcia.

W grze pojawią się popularne tryb rozgrywki takie jak 2K Showcase z Reyem Mysterio czy MyRISE, w którym gracze wytyczą swoją własną ścieżkę do supergwiazdy. Tryby Universe Mode i Creation Suite w WWE 2K22 zaoferują pełną personalizację rozgrywki WWE po najdrobniejsze szczegóły, pozwalając na kontrolowanie wydarzeń transmitowanych na żywo, wyników rywalizacji, prowadzenie marek, tworzenie własnych zapaśników, aren, wydarzeń i wiele więcej. Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli dzielić się swoją twórczością z innymi użytkownikami w WWE 2K22 dzięki międzyplatformowej funkcji udostępniania. Ponadto w WWE 2K22 znajdą się zupełnie nowe tryby rozgrywki.

Gra WWE 2K22 dostępna będzie do kupienia w dwóch edycjach - Standard Edition i Deluxe Edition. Oprócz gry edycja Deluxe zawierać będzie Undertaker Immortal Pack, w skład którego wchodzi przepustka sezonowa do wszystkich pięciu popremierowych pakietów DLC, pakiety MyRISE Mega-Boost i SpuerCharger oraz limitowana zawartość WWE SuperCard. Dodatkowo gracze, którzy zakupią edycję Deluxe w wersji na konsole PlayStation 5 lub Xbox Series X otrzymają również pakiet Starrcade '96 Rey Mysterio Pack.

Powiązane teksty

0
WWE 2K22Score

WWE 2K22

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Po porażce, jaką było WWE 2K20, seria powraca po rocznej przerwie.

0
WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Wydawca 2K z przyjemnością przedstawia najnowszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z WWE 2K22. Pełen akcji materiał wideo pokazuje gwiazdy WWE w zupełnie nowej oprawie...

0
WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WIADOMOŚĆ. Przez Alicia Chang

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza -...Wczytywanie następnej zawartości