Polski
Gamereactor
wiadomości
Jumanji: Wild Adventures

Wróć do dżungli w Jumanji: Wild Adventures w listopadzie

Ta przygodowa gra akcji zabiera graczy do zapomnianych wiosek, lodowych gór, brudnych bagien i nie tylko.

HQ

Outright Games łączy siły z Sony Pictures, aby stworzyć zupełnie nową grę wideo Jumanji. Pochodzący od dewelopera Cradle Games, ten przygodowy tytuł akcji będzie wymagał od graczy stania się Dr. Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Franklin "Mouse" Finbar lub Professor Shelly Oberon w celu znalezienia i odzyskania The Jewel of Jumanji, który został skradziony.

Zabierając graczy do różnych unikalnych miejsc, w tym zapomnianych wiosek, rozległych dżungli, lodowych gór, brudnych bagien i innych, ta gra jest uważana za kontynuację Outright's Jumanji: The Video Game.

Oprócz tego, że możemy grać jako postacie z najnowszej serii filmów Jumanji, powiedziano nam, że ta gra będzie zawierała odblokowywane moce i umiejętności, które gracze będą mogli wykorzystać do dostosowania rozgrywki. Istnieje również obietnica śmiertelnych starć i specjalnych przedmiotów do odblokowania.

W przeciwnym razie Jumanji: Wild Adventures będzie grą, w którą można grać solo lub z maksymalnie czterema znajomymi w lokalnej kooperacji, a gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch, a wszystko to 3 listopada 2023 r.

HQ
Jumanji: Wild Adventures
Jumanji: Wild AdventuresJumanji: Wild Adventures
Jumanji: Wild AdventuresJumanji: Wild Adventures
Jumanji: Wild AdventuresJumanji: Wild Adventures

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości