Polski
Gamereactor
lifestyle
Hades

Wprowadź klimat półświatka do swojego stylu dzięki tej nowej współpracy odzieżowej Hades

Supergiant połączył siły z SuperGroupies, aby stworzyć zegarek, kurtkę i plecak inspirowane roguelike.

HQ

Hades to bardzo stylowa gra z wielu powodów. Roguelike Supergiant oferuje nie tylko bardzo zwartą rozgrywkę, ale także wysuwa na pierwszy plan kolekcję bardzo seksownych i fajnych postaci.

Jeśli ostatnio grasz w Hades lub Hades II i zastanawiasz się, jak wprowadzić klimat underworld i Zagreusa do swojego wyglądu, SuperGroupies może po prostu współpracować dla Ciebie. Producent odzieży połączył siły z Supergiant, aby stworzyć nową gamę odzieży opartą na Hades. Obejmuje to zegarek, kurtkę i plecak, a wszystko to związane z Zagreusem.

Wszystkie są już dostępne do kupienia, a wysyłka ma rozpocząć się na początku stycznia 2025 r., ale haczyk polega na tym, że wysyłka działa tylko w USA, Kanadzie i Japonii. SuperGroupies stwierdziło jednak, że globalna wysyłka jest możliwa, jeśli korzystasz z systemu pośrednictwa za pośrednictwem japońskiej strony internetowej, co oznacza, że prawdopodobne jest zdobycie tego sprzętu w Europie, choć przeskakując kilka dodatkowych przeszkód.

Hades
To jest reklama:

Powiązane teksty

HadesScore

Hades

RECENZJA. Przez Ricardo C. Esteves

"Jeśli lubisz gatunek roguelite, Hades jest doskonałą propozycją i oczywiście, jeśli jesteś fanem Supergiant Games, jest to obowiązkowe.Wczytywanie następnej zawartości