Gamereactor PL. Gamereactor to największy portal o grach w Skandynawii. Przedstawiamy najciekawsze recenzje gier i wiadomości, w tym zwiastuny. Dołącz do naszego forum już dziś! Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

LIVE
HQ
logo hd live | Deliver Us Mars
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski

   Johan Vahlstrom

   Wszystkie teksty autorstwa Johan Vahlstrom

   0
   Football Manager 2023Score

   Football Manager 2023

   Gra Football Manager na ten rok jest już dostępna, a my spędziliśmy już kilka godzin w najnowszym tytule symulacyjnym Sports Interactive.

   Tekst: Johan Vahlström
   HQ
   0
   NBA 2K23Score

   NBA 2K23

   Tegoroczny wielki mecz koszykówki jest tutaj. ale czy 2K Sports odniosło sukces w tym, co jest hołdem dla numeru 23, Michaela Jordana?

   Tekst: Johan Vahlström
   0
   Madden NFL 23Score

   Madden NFL 23

   Coroczna seria futbolu amerykańskiego EA powraca, a ta odsłona jest dużym krokiem naprzód w stosunku do zeszłorocznej iteracji.

   Tekst: Johan Vahlström
   0
   Czas wyciągnąć wtyczkę z Google Stadia

   Czas wyciągnąć wtyczkę z Google Stadia

   Stadia została uruchomiona w 2019 roku i miała być przełomem w grach strumieniowych, w których megabogaty Google zainwestował dużo w ekskluzywne gry wspierające platformę. Ale... wszystko poszło nie tak, co się naprawdę stało?

   Tekst: Johan Vahlström