Polski
Gamereactor
wiadomości
Avatar: Frontiers of Pandora

Dołącz do nas na zderzaku Avatar: Frontiers of Pandora w dzisiejszym GR Live

Sprawdzimy pierwsze dwie godziny przygodowej gry akcji od Massive Entertainment.

HQ

Avatar w uniwersum science-fiction Jamesa Camerona od Massive Entertainment zadebiutował dziś na PC i konsolach obecnej generacji. Avatar: Frontiers of Pandora jest już dostępny do gry, co oznacza, że wielu z was prawdopodobnie już odkrywa pustynię Pandory i radzi sobie z obcym światem.

W duchu debiutującej gry, będziemy sprawdzać Frontiers of Pandora podczas dzisiejszego GR Live, gdzie nasza własna Rebeca będzie gospodarzem i będzie chciała zagrać przez pierwsze dwie godziny gry, aby uzyskać strumień zderzakowy, a wszystko to rozpocznie się o późniejszej i teraz zwykłej godzinie 16:00 GMT / 17:00 CET. oraz na stronie głównej GR Live.

Zanim rozpocznie się ta transmisja, koniecznie przeczytajcie nasze przemyślenia na temat Frontiers of Pandora tutaj, a także zapoznajcie się z naszym pomocnym przewodnikiem wprowadzającym tutaj.

Avatar: Frontiers of Pandora

Powiązane teksty

0
Avatar: Frontiers of Pandora Score

Avatar: Frontiers of Pandora

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podejście Massive do serii science-fiction Jamesa Camerona jest tutaj, ale czy wkracza na nowy grunt, jak przyzwyczailiśmy się oczekiwać od dewelopera, czy jest to raczej Far Cry z jego typowego dzieła.Wczytywanie następnej zawartości