Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Anthony Starr nie będzie podkładał głosu Ojczyznosławowi w Mortal Kombat 1

Wygląda na to, że NetherRealm nie mógł dostać jedynego cameo celebryty.

HQ

Wygląda na to, że Anthony Starr nie będzie głosem Ojczyznosława, gdy zły superbohater dołączy do składu Mortal Kombat 1 w przyszłym roku.

Tak przynajmniej wynika ze strony aktora na Instagramie. Odpowiadając na komentarz fanów, którzy pytali, czy będzie zaangażowany w serial, Starr po prostu powiedział "nie". Jest to dość wyraźny dowód na to, że nie wróci do gry wideo, ale dopóki fani nie usłyszą nowego głosu dla Ojczyznosława, nie pozwolą temu odpocząć.

Mortal Kombat jako franczyza zdołała w przeszłości przyciągnąć kilka wielkich nazwisk celebrytów. W samym Mortal Kombat 11 w obsadzie głosowej znaleźli się Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i Ronda Rousey, a J.K. Simmons jako Omni-Man w Mortal Kombat 1. Wygląda jednak na to, że tym razem nie udało się zawrzeć porozumienia, aby Starr znalazł się w bijatyce.

Kto powinien zastąpić Anthony'ego Starra jako Ojczyznosława w Mortal Kombat 1?

Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości