Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Dziesiąta aktualizacja Alan Wake 2 rozwiązuje ponad 100 kolejnych problemów

Środkiem zaradczym jest miażdżenie setek błędów i problemów.

HQ

Remedy Entertainment pracuje niestrudzenie, aby stale poprawiać wydajność Alan Wake 2, odkąd gra zadebiutowała 27 października. Do końca, podczas gdy gra jest dostępna dopiero od 13 dni, Remedy jest już w dziesiątej aktualizacji gry, a ta, podobnie jak wiele wcześniejszych, zgniata mnóstwo błędów i naprawia mnóstwo problemów. Dokładnie ponad 100.

Najnowsze informacje o łatce ujawniają, że brakujące kwestie dialogowe zostały naprawione, przełącznik HDR został poprawiony, wszystkie programy Pat Maine są teraz możliwe do słuchania, Alex Casey nie powinien tak często pozować w kształcie litery T, postępy gracza nie będą blokowane przez psotne meble i nie będzie już padać w pomieszczeniach.

Pojawiło się również szereg błędów związanych z platformą i misją, które zostały naprawione, więc jeśli ostatnio coś sprawia wam przykrość, koniecznie zapoznajcie się z pełną informacją o aktualizacji tutaj.

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości