Polski
Gamereactor
wiadomości
Sonic Superstars

Doktor Eggman zgoli wąsy, aby uczcić Movember

Po 30 latach złoczyńca Sonica zostaje gładko ogolony.

HQ

Prawdopodobnie wiesz o Movember, międzynarodowej kampanii mającej na celu zwiększenie świadomości na temat chorób mężczyzn, w szczególności raka prostaty. Jednym z głównych sposobów na zwiększenie świadomości jest zapuszczenie wąsów w listopadzie - stąd nazwa Movember.

Jedną z osób, która na pewno o tym wie, jest Dr. Eggman i po raz pierwszy od 30 lat jest teraz gotowy do skoszenia swoich kultowych wąsów. Aby jeszcze bardziej rzucić światło na kampanię, Sega przeprowadziła serię ankiet wśród mężczyzn, aby dowiedzieć się więcej o wąsach i ujawniła, że Freddie Mercury nosi najbardziej kultowe wąsy w kulturze popularnej, zdobywając 20% głosów. Oznacza to, że pokonał Dr. Eggmana (12%), który uzyskał lepszy wynik niż zapaśnik Hulk Hogan (9%), gwiazda pop Prince (8%) i prezenter Ron Burgundy (7%).

Daniel Lazarides, wiceprezes ds. marketingu centralnego w regionie EMEA w firmie Sega, tak skomentował kampanię w oficjalnym oświadczeniu:

"Od dawna podziwiamy całą ważną pracę, jaką Movember wykonuje na rzecz zdrowia mężczyzn i cieszymy się, że możemy pomóc w podnoszeniu świadomości na ten niesamowity cel, usuwając jeden z najbardziej znanych wąsów w historii kultury popularnej. Sonic Superstars składa hołd klasycznym sidescrollerom 2D z 1990 roku, więc teraz był idealny czas, aby przedstawić Dr. Eggmana w sposób, którego fani nigdy wcześniej nie widzieli, bez wąsów, które nosił przez ponad 30 lat. Upewnij się, że dołączysz do Doktora Eggmana, zdobywając sponsora, aby rozwinąć swoje dziecko w listopadzie!"

Anne-Cecile Berthier, dyrektor Movember w Wielkiej Brytanii i Europie, również miała coś do powiedzenia na temat faktu, że Doktor Eggman ma zamiar zrobić coś dobrego:

"Kiedy usłyszeliśmy, że Sega i Sonic Superstars chcą wesprzeć akcję Movember, po raz pierwszy goląc kultowe wąsy Dr. Eggmana, wiedzieliśmy, że rezultat będzie przyciągający wzrok. Sonic the Hedgehog to jedna z najsłynniejszych serii gier wideo na świecie i jesteśmy wdzięczni za to, że Dr Eggman zatrzymał swoje marzenie o dominacji nad światem, aby pomóc nam podnieść świadomość na temat zdrowia mężczyzn. Mamy nadzieję, że nasze partnerstwo z SEGA zainspiruje więcej osób do zaangażowania się i wsparcia naszej zbiórki funduszy w ramach Movember".

Czy zapuścisz wąsy, aby uczcić Movember?

Sonic Superstars

Powiązane teksty

0
Sonic SuperstarsScore

Sonic Superstars

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Balan Wonderland powraca i chce naprawić swoją reputację dzięki tej szybkiej rodzinnej przygodzie.Wczytywanie następnej zawartości