Polski
Gamereactor
Videos
Banana
HQ

GRTV News - Banana kontynuuje swoją dominującą passę, wyprzedzając New World na liście Top 10 Steam

Co to jest Banana i dlaczego jest obecnie najpopularniejszą grą na Steamie?

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zwykle zajmuję się popołudniami najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, rozrywkę, sprzęt, technologię, cokolwiek co lubisz, co kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszym kontekście."

"sieci Gamereactor jako całości, więc jeśli lubisz recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści, recenzje filmów, wywiady, wszystkie te dobre rzeczy, mamy tak wiele z tego i więcej skądkolwiek pobierasz swój Gamereactor, ale bez zbędnych ceregieli dzisiaj przyjrzymy się dziwnej grze, która zawładnęła światem, gra nazywa się Banana i gra czy to jest gra? Nie wiem, to darmowa gra na Steam, która szybko podbiła świat."

"przez top 10 najczęściej granych gier wszech czasów na Steamie, jest to clicker, taki jak rodzaj prostej gry typu cookie clicker, w której klikasz na animowanego banana i możesz po prostu, po prostu klikasz na banana, to wszystko, nie ma nic więcej w tej grze, ty klikasz na banana, możesz kupić skórki dla swojego banana, jak małe mikrotransakcje aby banan wyglądał inaczej, z prawdziwymi pieniędzmi przy okazji, i to robi, wiesz, to ma, to brzmi trochę jak oszustwo na papierze, ponieważ wiesz, to ma, to nie ma żadnego rodzaju rzeczywistej wartości rozrywkowej poza klikaniem banana i może pobierać od ludzi pieniądze, ale nie pobiera od ludzi pieniędzy za wejście, więc możesz po prostu kliknąć banana, jeśli chcesz do i przekroczył 880 000 graczy od wczoraj na SteamDB, co nokautuje Hogwarts Legacy i Baldur's Gate 3 na liście najczęściej granych gier, w pierwszej dziesiątce najczęściej granych gier w ogóle."

"czas, co jest szalone, wspiął się do całkowitego szczytu 917,000 od dzisiejszego ranka, co oznacza że minął New World, który jest rodzajem MMORPG od Amazona, i widzimy, że jest prawie dwa razy więcej graczy sprawdzających Banana niż Elden Ring, mimo że widzieliśmy dzisiaj premierę Shadow of the Urchery, która miała być drugą wiadomością, która Miałem dla GRTV, ale Banana właśnie przejmuje świat i myślę, że to szalone. Tak, możemy nawet zobaczyć, jak Banana przejmuje Elden Ring, a może szczyt Elden Ring w tym samym czasie liczba graczy zostanie pobita. Wczoraj dużo osób grało w DLC i dzisiaj, kiedy zostało uruchomione, więc zobaczymy, jak to się potoczy. Myślisz, że Banana może zdobyć tam? Szczerze mówiąc, nie wiem. Banana to dziwna rzecz. To pokazuje, że gry w dzisiejszych czasach mogą naprawdę wybuchnąć znikąd. Widzieliśmy, jak Pal World na początku tego roku dostał o wiele, wiele więcej uwagi niż myśleliśmy, a potem tak jakby spadł."

"Myślę, że Banana będzie rzeczą, o której powiemy, hej, pamiętasz tę rzecz na końcu?
roku? Nie sądzę, żeby to się długo utrzymało, ale jest bardzo zabawne, ponieważ utrzymuje się w pamięci.
i nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak daleko zajdzie w rankingu najczęściej granych gier. Problem z Banana jest to, że nie ma żadnej trwałej mocy, naprawdę, do kupy, obawiam się."

"Ale daj mi znać, czy próbowałeś już Banana? Zamierzasz wypróbować go teraz? Co sądzisz o o nim myślisz? Jak wygląda Twoja bananowa skóra? Daj mi znać wszystko i jeszcze więcej, a ja do zobaczenia w przyszłym tygodniu z kolejnymi wiadomościami o GOTV. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej