Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Xbox potwierdza, że weźmie udział w targach Gamescom

Nintendo i Sony najwyraźniej przegapią niemieckie targi.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. To mój ostatni odcinek tygodniu, więc pomyślałem, że porozmawiamy o sezonie eventowym, w którym obecnie jesteśmy. Lato Game Fest się skończył, Summer Game Fest jest już praktycznie za nami. Widzieliśmy już wszystkie ujawnia, widzieliśmy wszystkie różne informacje na jego temat. Byliśmy w Los Angeles, ale teraz wszystkie oczy zwrócone są na Niemcy pod koniec sierpnia. Gamescom jest jeszcze kilka miesięcy, ale to oznacza, że wszyscy przygotowują się do udziału w tym wydarzeniu."

"na tych ogromnych niemieckich targach. Z których w ciągu ostatnich kilku dni dowiedzieliśmy się że Sony nie będzie obecne, że Nintendo nie będzie obecne. Miej na uwadze pamiętaj, że są to doniesienia z zazwyczaj dość zaufanych stron i publikacji. Ale dowiedzieliśmy się również, że Xbox będzie obecny. Zanurzmy się więc i zobaczmy, co zamierzają powiedzieć. Xbox potwierdza udział w tegorocznych targach Gamescom. Obecne będą różne tytuły od Xbox Game Studios, Bethesdy i Activision. Blizzard. Wcześniej informowaliśmy, że Sony nie pojawi się w tym roku na targach Gamescom, co oznacza, że to już piąty rok z rzędu, kiedy nie ma ich na Gamescomie."

"częścią największych targów gier w Europie. Zakładamy, że Microsoft uznał to za świetną okazję aby ogłosić, że faktycznie będą na Gamescom w tym roku. I od razu po nitce do kłębka, oto tylko kilka, których możecie się spodziewać. Age of Mythology Retold, Avowed, Arrow History Untold, Diablo 4, Vessel of Hatred, Diablo Immortal, The Elder Scrolls Online, Fallout 76, Towerborn oraz World of Warcraft, The War Within. Więcej w przyszłości. Microsoft twierdzi również, że będzie miał największe stoisko na tym wydarzeniu, co jest zgodne z niedawną plotką, która głosiła, że że zespół Xbox zaplanował coś dużego na to niemieckie wydarzenie. Gamescom 2024 odbędzie się w dniach od 21 do 25 sierpnia i odbywa się w Kolonii. Jeśli chcesz odwiedzić to wydarzenie, udaj się do aby dowiedzieć się więcej i zdobyć bilety. Jeśli chodzi o Gamescom, to warto powiedzieć, że że w zeszłym roku na Gamescom Xbox miał ogromne stoisko, na którym oprócz pokazania różnych indie, co prawdopodobnie będzie miało miejsce ponownie dzięki idei Xbox rzeczy, które robią, mieli również bardzo dedykowaną część poświęconą Starfield. Zwykle pokazywane za zamkniętymi drzwiami, ale gra tam była. Więc ja zakładam, że biorąc pod uwagę, że Avowed wyjdzie jeszcze w tym roku, cóż, Avowed to na pewno tam będzie, ale biorąc pod uwagę, że mamy też podobno Indiana Jones Wielki Krąg, który ukaże się jeszcze w tym roku, to potencjalnie może się tam również znaleźć."

"jakiejś formie. Jeśli nie, to się opóźni, bo nie ma mowy, żeby tego nie zrobili.
pokazać Indiana Jones and the Great Circle na Gamescom i Summer Game Fest, a następnie i tak wydadzą ją w 2024 roku. Ale to takie moje dwa grosze w tej sprawie. Ale tak, będziemy tam ponownie. Game Rats będzie na miejscu podczas targów Gamescom w tym roku."

"w tym roku, więc bądź na bieżąco z relacjami. A poza tym, gdy dowiemy się więcej na temat czołówki do wydarzenia o tym, którzy wydawcy, które firmy będą i nie będą na pewno będziemy was informować na bieżąco. W przeciwnym razie bądźcie czujni na więcej Summer Game Fest. Wciąż pojawiają się strzępki informacji i fragmenty."

"z tego wydarzenia. A potem, rzecz jasna, nastąpi prawdopodobnie stabilny lipiec przed przygotujemy się na Gamescom w sierpniu. Ale tak, to wszystko było czasu, który mam na dzisiejszy odcinek GeoTV News. Wrócę więc do was w poniedziałek na następny. Bądźcie więc na bieżąco. A poza tym, tak, mam nadzieję, że miło spędzisz piątek, ciesz się swoim i do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej