Polski
Gamereactor
Videos
The Super Mario Bros. Movie 2
HQ

GRTV News - Potwierdzono japońską premierę sequela The Super Mario Bros. Movie

Przez samego Miyamoto.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj będzie będzie szybki, ale interesujący, ponieważ coś się wydarzyło ostatnio, co myślę, że wiele osób w pewnym sensie przegapiło, ponieważ działo się to w bardzo pracowity dzień, w którym wiesz, że pojawiło się wiele wiadomości o Nintendo, ale zasadniczo to, czym jesteśmy to sequel filmu Super Mario Brothers. Teraz nie wiemy, czy jest pełny w tej chwili nazywamy go po prostu sequelem, ponieważ oficjalny tytuł nie jest jeszcze znany."

"nie został jeszcze udostępniony przez Nintendo, Illumination, Universe czy kogokolwiek. Ktokolwiek to zrobi będzie się tym dzielił. Znamy jednak dokładną datę premiery teraz, ponieważ Miyamoto wyszedł i konkretnie podzielił się tą informacją, chociaż przyznano, że jest to tylko informacje o jednym z regionów pełnej premiery filmu. Zanurzmy się więc dalej i przyjrzyjmy się, co to jest. Więc tak, data premiery została ustalona dla Super Mario Brothers w Japonii. Zaczynamy! Nintendo w końcu potwierdziło premierę sequela Super Mario Brothers, kontynuacji zeszłorocznego hitu kinowego."

"który zdołał zgarnąć prawie 1,4 miliarda dolarów w kasie. To właśnie Shigeru Sam Miyamoto skorzystał z okazji, aby trochę poplotkować za pośrednictwem konta Nintendo X gdzie ujawnił, że film, którego oficjalnego pełnego tytułu wciąż nie znamy, będzie miał premierę 24 kwietnia 2026 roku w Japonii. Za pośrednictwem tłumaczenia Miyamoto stwierdził..."

"Witajcie, tu Miyamoto. Dziś wieczorem będziemy transmitować Nintendo Direct. Więc jeszcze raz to zostało udostępnione we wtorek. Ale zanim to nastąpi, chciałbym coś ogłosić. Wydanie nowego filmu animowanego Super Mario w Japonii została ustalona na 24 kwietnia 2026 roku.
Współpracujemy z zespołem Illumination, aby był to zabawny film, więc proszę, kontynuujcie oczekujcie go z niecierpliwością. I tak, nie możesz się doczekać kolejnego filmu o Super Mario Brothers."

"Więc możemy założyć, że ponieważ możemy założyć, że film będzie w ogólną premierę mniej więcej w tym czasie na całym świecie. Może będą wiesz, może niektóre regiony będą nieco spóźnione, może niektóre regiony będą nieco wcześniejsze.
radzą sobie z kasami. Nie zdziwiłbym się, gdyby Nintendo otrzymało takie globalne pozwolenie że pierwszy dzień, w którym się ukaże, będzie w Japonii ze względu na fakt, że jest to oczywiście jest to bardzo ważna japońska marka pochodząca od Nintendo, która jest jak bardzo bardzo popularna, bardzo popularna japońska firma. Więc będziemy musieli zobaczyć, czy to będzie wiesz, 24 kwietnia 2026 roku będzie swego rodzaju globalną datą premiery filmu, czy też będziemy wiedzieć 26 kwietnia dla Japonii 27 kwietnia dla Wielkiej Brytanii 27 kwietnia dla USA 27 kwietnia dla Niemiec."

"Wiesz tylko takie rzeczy. Ale tak czy inaczej wiemy, że film wejdzie na ekrany kin.
wyjdzie w kwietniu 2026 roku, czyli mniej więcej w tym samym czasie, co oryginalny film wyszedł, kiedy zadebiutował w zeszłym roku. Nie jest to więc ogromna niespodzianka. I to jest dobry sposób dla Nintendo na rozpoczęcie roku fiskalnego 2026. Więc nie ma wątpliwości, że będą będą chcieli odpowiednio to uczcić i przygotować bardzo duży rok finansowy dla nich nadejdzie ten czas. Ale ponownie, gdy dowiemy się więcej o tym filmie, na pewno damy Ci znać."

"Cię o tym poinformować. W przeciwnym razie to był cały czas, który mam dzisiaj na dzisiejszym odcinku GRTV News. Więc tak, koniecznie wpadnij jutro na następny odcinek i moje ostatni w tym tygodniu. Do tego czasu życzę wam miłego czwartku i do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej