Polski
Gamereactor
Videos
Lollipop Chainsaw RePOP
HQ

GRTV News - Lollipop Chainsaw: RePOP ma datę premiery

Remaster Lollipop Chainsaw ukaże się 25 września.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zwykle relacjonuję najnowsze popołudniowe wydarzenia.
w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci GameReactor."

"jako całości. Więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści, których wciąż mamy dużo z powodu Summer Game Fest, to będzie ich trochę.
rzeczy, będzie kilka ekscytujących rzeczy, które wciąż dla was przygotowujemy w następnych tygodniach, mimo że główne strumienie już się wydarzyły. Ale tak, miejcie oko na waszym lokalnym GameReactorze, ponieważ wszystkie te dobre rzeczy są jeszcze przed nami. Ale bez zbędnych ceregieli, w dzisiejszym newsie zajmiemy się grą, którą być może pamiętacie, być może o nazwie Lollipop Chainsaw. Lollipop Chainsaw Repop jest remasterem tej gry i posiada swój pierwszy zwiastun, który odtworzę w tle, gdy zobaczymy Alberto's kawałek. Jest kilka rzeczy, które zmieniły się dość mocno, a mianowicie będą pewne zmiany do przemocy i będzie nieco bardziej kolorowy w swoich efektach niż oryginał."

"więc zobaczymy kilka zaktualizowanych efektów wizualnych, które widzieliśmy wcześniej na zrzutach ekranu, ale jest to interesujące, że przemoc została stonowana. Ale nie martwcie się, jeśli szukacie gore w tej grze z piłą łańcuchową zombie, ponieważ będziesz mógł również włączyć oryginalne tryb gore, więc w zasadzie nic się nie zmieniło na stałe, po prostu jest ten nowy tryb w którym gra będzie toczyć się normalnie, z nieco mniejszą ilością przemocy i gore, jak sądzę. To może mieć związek z obniżeniem ratingu, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo. Jak widzimy Juliet jest nadal w swoim klasycznym stroju cheerleaderki, więc nie musisz się martwić o cenzurę czy czymkolwiek innym, co w dzisiejszych czasach sprzeciwia się przedstawianiu kobiet w grach. W każdym razie, jak widzicie, że to całkiem ekscytująca gra. Poznaliśmy również datę jej premiery, jest to 25."

"września na PC, Switch, Xbox i Playstation. Więc w tym wiesz, przepraszam, właśnie oglądałem zwiastun, ponieważ jeszcze go nie widziałem, po prostu pomyślałem, że włączę go w tle.
Widzimy więc, że zombie powróciły, całe liceum zostało opanowane przez nieumarłych i możemy również zobaczyć kilku całkiem fajnych bossów, niektóre stworzenia inspirowane gotykiem i ludzi i tego typu rzeczy, elitę zombie, mrocznych dostawców i bramy piekła są otwarte. Nie wiedziałem, że cokolwiek z tego się wydarzyło, to jedna z tych dzikich gier godzinowych wiesz. Myślę, że pierwotnie napisał ją James Gunn i możesz powiedzieć, że wciąż jest masz ten zwariowany, dziki styl Suda51. I tak, myślę, że wiele osób było nieco zaniepokojonych tym, jak gra będzie wyglądać w dzisiejszych czasach, ponieważ była to bardzo w swoim czasie, ale nadal uważam, że ma ten urok, ma ten rodzaj klasycznej dziwności Suda51, ale jest to również gra, którą wielu ludzi naprawdę lubi."

"naprawdę lubi, to trochę kultowy klasyk i aby zobaczyć, jak wraca, miejmy nadzieję, że dostanie dużo więcej miłości. Ale w każdym razie daj mi znać, czy będziesz grał w Lollipop Chainsaw?
kiedy pojawi się na rynku pod koniec września? Bierzesz udział w tej grze, czy raczej nie?
przekonany faktem, że będzie mniej gore, czy co? Dajcie znać i więcej i do zobaczenia za tydzień z kolejnymi wiadomościami GRTV, pa pa."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej