Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Corsair One i500 (szybki przegląd) - funkcjonalny komputer z najwyższej półki, który po prostu działa

Jeśli chcesz zacząć grać na PC, ale nie chcesz mieć kłopotów z budowaniem własnego sprzętu, Corsair ma coś dla Ciebie.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look.
Rynek gier komputerowych rozwija się w szybkim tempie i wydaje się zajmować coraz większą powierzchnię.
część ogólnych przychodów firmy. Możesz więc chcieć kupić komputer PC, ale chcesz czegoś bardzo konkretnego. Nie chcesz budować samemu i chcesz czegoś, co jest niewiarygodnie dobrze wykonane z gwarancją, że będzie się dobrze trzymać, że będzie Ci się podobać."

"pozostanie świetny przez wiele lat i nie będziesz musiał go otwierać, aby się bawić lub coś w tym rodzaju.
Po wyjęciu z pudełka jest gotowy do pracy i gry.
Teraz, jeśli to jesteś ty i myślę, że w rzeczywistości jest to wiele osób, szczególnie tych którzy odchodzą od konsol i otwierają swoje umysły na przyszłość gier PC."

"Cóż, jest coś takiego jak ten, który jest oczywiście Corsair One, ale nie byłbyś w stanie naprawdę o tym wiesz, ponieważ ostatnim razem, gdy spojrzeliśmy na Corsair One, miał on wyraźnie bardziej cylindryczny, mniejszy, ale też brzydszy. Ostatni Corsair One był po prostu matowa czarna obudowa typu tower, oszczędzająca miejsce, naprawdę mała, w rozmiarze micro ITX i od tego czasu trochę urosła, ale myślę też, że stała się bardziej gustowna."

"estetycznie, co oznacza, że lepiej komponuje się z każdą konfiguracją. Zwłaszcza Podoba mi się to drewno, do którego wrócimy, ale wracając do oryginalnego Corsair One, to przyszedł długą drogę przez lata i pozostaje jednym z najdroższych pre-buildów, które możesz dostać.
w sferze gier PC. Ten tutaj jest naprawdę drogi."

"Myślę, że ten konkretny model i500 kosztuje 5500 euro. Teraz oczywiście każdy może przejść do parku PC większą stronę internetową i uzyskać te same specyfikacje i zaoszczędzić całą masę pieniędzy, ale przez to jesteś Zasadniczo zapisujesz się na samodzielne budowanie, testowanie awaryjne i zasadniczo myślę, że biorąc odpowiedzialność za jego wydajność, podczas gdy Corsair tworzy to, tworzy to, dostraja to, aby było gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka, a za te 5500 euro dostajesz dużo za swoje pieniądze. Więc to konkretna wersja ma rdzeń i9 14900k, 16 gigabajtów pamięci DDR5, 2 terabajty NVMe SSD i większość krytycznie dla wielu osób RTX 4090, który udało im się zmieścić w całkiem małej obudowie Przypadek, który powiem, więc kudos za to. Teraz w środku jest nie tylko specyfikacja, za którą płacisz masz płytę główną B760, która wykorzystuje niestandardowe chłodzenie cieczą dla GPU i CPU. Możesz również otworzyć go i zaktualizować pamięć i pamięć masową. Istnieje wiele różnych I.O., szczególnie tutaj z tyłu, co moim zdaniem jest całkiem fajne. Całe mnóstwo USB typu A, które prawdopodobnie znasz."

"nie będziesz potrzebować obok portu wyświetlania i HDMI do trzech portów wyświetlania, co jest bardzo bardzo ładne, a potem jest to drewno z przodu i przy okazji, zanim całkowicie wypadnie z Rozmowa I.O. Wydaje mi się, że na całej obudowie jest jedno złącze USB typu C. To nie jest wystarczająco dobre. To nie wystarczy. Możemy poświęcić niektóre z tych USB typu A na C krótko. Jest to prawdopodobnie bardziej dla producentów płyt głównych, ponieważ te wykorzystuje, jak sądzę, gotową płytę główną, ale jesteśmy gotowi na taką przyszłość. Teraz drewno z przodu. Myślę, że połączenie tego konkretnego drewna, które, nawiasem mówiąc, występuje w zarówno w jasnych, jak i ciemnych wariantach, jest niezwykle gustowną opcją. Uwielbiam, gdy wprowadzamy bardziej naturalne materiały do tego typu rzeczy. Nienawidzę matowego czarnego panelu bocznego PC."

"Myślę, że możemy zrobić coś lepszego z przedmiotami, na które poświęcamy tak dużo czasu, jak w zasadzie lejek i dostrajanie. Po prostu chcę, żeby przyjemnie się na to patrzyło i nie sądzę, żeby to było zbyt wiele.
wymagać. Więc to jest o wiele bliżej niż wiele innych rzeczy, więc to jest świetne.
Ta siatka z boku, jak sądzę, jest zarówno oddychająca, jak i zasłania elementy wewnątrz więc to naprawdę dobry punkt pośredni i nawet podobają mi się te wstążki które oczywiście służą do przepływu powietrza, ale wyglądają naprawdę ładnie również w tym konkretnym wzór. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę ładna i niezbyt ciężka maszyna. Powinienem powiedzieć, że jeśli 5,500 euro jest naprawdę zniechęcające i przerażające, istnieją niedrogie opcje, które wiesz, nadal mają tę samą podstawową obudowę, ale zachowuje bardziej przystępną listę komponentów. Więc będziemy w pełni sprawdzimy ten konkretny model i zobaczymy, czy nie ma żadnych problemów termicznych."

"dławienie lub jeśli występują problemy z dźwiękiem lub hałasem, co byłoby głównym zmartwieniem, biorąc pod uwagę fakt, że obudowa jest tak mała i wkrótce przygotujemy dla Was pełną recenzję.
Dziękuję bardzo za oglądanie. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej