Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Wszystko, co wydarzyło się w Ubisoft Forward

Alex ma informacje na temat wszystkich rzeczy, które zostały zaprezentowane wczoraj wieczorem na Ubisoft Forward.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zwykle relacjonuję popołudnia, najnowsze i najświeższe wiadomości.
w grach, filmach, sprzęcie technicznym, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to tutaj dla twoich wiadomości GRTV i w szerszej sieci Gamereactor jako całości, więc jeśli lubicie recenzje filmów, gier, zapowiedzi gier, wywiady z graczami, to mamy dla was całą gamę recenzji."

"wiele z tych dwóch ostatnich dzięki Summer Game Fest i wszystkim innym wydarzeniom, które będą miały miejsce.
w ramach tego, upewnij się, że sprawdzisz Gamereactor, skądkolwiek go pobierzesz, ale bez dalszego ado, dzisiaj, podobnie jak wczoraj, zamierzamy po prostu przejść przez ogólny rodzaj wydarzenie, które miało miejsce, ponieważ Ubisoft Forward nie miał tyle rzeczy, co Xbox, ale ale i tak było sporo rzeczy, więc mam tutaj tylko kawałek Assassin's Creed Shadows, ponieważ była to rzecz, która zwieńczyła pokaz przez ostatnie 20 minut, dla pierwsze 20 minut, dostaliśmy 20 minut Star Wars Outlaws, więcej rozgrywki, więc więcej rzeczy które znaliśmy, ale także kilka ekscytujących rzeczy, takich jak widok kosmosu i bitwy kosmiczne i losowe wydarzenia w kosmosie, które mogą się zdarzyć, na przykład widok statku zaatakowanego przez najeźdźców."

"i możesz pozbyć się najeźdźców, aby poprawić swoje relacje z określonym syndykatem, zejść na niektóre planety i zobaczyć różne rzeczy, które możesz tam zrobić, wszystkie doświadczenia otwartego świata, z których znany jest Ubisoft, zostały przeniesione do Star Wars i tak, wyglądało to jak, wyglądało to tak, jak wyobrażasz sobie Star Wars Ubisoft otwarty świat w najlepszy lub najgorszy sposób, jeśli nie skłaniasz się ku tym gier, a potem przez następne 20 minut mamy trochę materiału na temat X-Defiant, trochę potwierdzono nowe tryby gry, potwierdzono nową frakcję dla X-Defiant, a następnie przeszliśmy do Avatara Frontiers of Pandora, w którym potwierdzono, że wkrótce pojawi się nowe DLC, a także otrzymaliśmy zobaczyć Rocksmith i kilka innych gier, z których Ubisoft jest znany, ale niekoniecznie z headlinerami. Kolejnym headlinerem było ostatnie 20 minut, jak już wspomniałem, czyli Assassin's Creed Shadows, a gdy poznamy więcej szczegółów na ten temat, zobaczymy zarówno Yasuke, jak i Naoe, Yasuke, przepraszam, Yasuke jest oczekiwany, jest tego rodzaju ciężkim uderzeniem, tym brutalnym rodzaj samurajskiego stylu, w którym wchodzi i po prostu bije kogo chce, Podczas gdy Naoe jest typowym zabójcą, używa mechaniki skradania się, wchodzi i może, wiesz, zdejmować ludzi z daleka, ale może też walczyć z bliska i osobiście, jeśli tego potrzebuje. Szczerze mówiąc, współpraca z Ubisoftem wyglądała całkiem nieźle, Myślę, że doszliśmy do punktu, w którym albo to lubisz, albo nie. Myślę, że szczególnie reakcja na Shadows była naprawdę interesująca, ponieważ myślę, że wielu ludzi przychodzi z drewutni, aby powiedzieć, że Assassin's Creed został zrujnowany, podczas gdy mogli nie mieć niekoniecznie zwracali uwagę na Assassin's Creed przez ostatnie kilka lat. Wiem, że nie jestem naprawdę zwracałem na to uwagę. Ostatnią grą, w którą grałem, była Odyssey."

"bardzo dobra, ale myślałem, że to kolejna z tych gier, w których jest bardzo Ubisoft, oni mają formułę z Assassin's Creed, mają formułę z wieloma swoimi grami.
To sposób, w jaki Ubisoft działa od dziesięcioleci, i albo działa dla ciebie, albo nie. Więc tak, myślę, że to był bardzo Ubisoftowy pokaz, nie sądzę, żeby był aż tak ekscytujący."

"jak Xbox, ale powiem szczerze, że osobiście bardziej mi się podobało niż oglądanie dwóch godzin Summer Game Fest, z Geoffem Keighleyem wtrącającym się co jakiś czas, a potem przerwy na reklamy i dwugodzinny program, który wcale nie musi taki być. Ale Zostawię to na dłuższą dyskusję, jeśli jesteś plotką o grach lub podcastem w przyszłości. Ale tak, daj mi znać, co myślisz o Ubisoft Forward, daj mi znać, co co myślicie o Assassin's Creed Shadows i Star Wars Outlaws, i wszystkim, co poszło do przodu."

"Do zobaczenia jutro z kolejnymi wiadomościami z GRTV. Żegnajcie!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej