Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Samsung rozszerza swoją ofertę monitorów do gier o nowe ekrany OLED Odyssey

Samsung przedstawił nam niedawno nowe OLED G6 i G8, a Alex dzieli się swoimi przemyśleniami.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w GRTV News, jestem Alex jak zwykle zajmujący się popołudniami najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, sprzęt, technologię, rozrywkę, cokolwiek co lubisz i co kochasz. Zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i na stronie w szerszej sieci Gamereactor jako całości, więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywną zawartość i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor skądkolwiek go pobierasz. Ale bez dalszych ceregieli, pomyślałem, że utkniemy w dzisiejszym Dzisiaj zajmiemy się technologią cięcia sprzętu, o której zawsze wspominam, ale nie sądzę, że jest to coś, czego potrzebujesz."

"nigdy nie omówiliśmy w jednym z moich kawałków GRTV News, a to jest fakt, że jesteśmy patrząc na nowe monitory Samsunga. Teraz miałem okazję sprawdzić te monitory sam w zeszłym tygodniu, w środę pojechałem do Londynu, aby zobaczyć nowy Samsung Odyssey G8 i G6, te nowe modele OLED paneli i po prostu myślę o czymś w rodzaju, wiesz, poza głośno pod względem, tak, wyglądały całkiem nieźle pod względem tego, co widziałem. Więc masz masz G8 i G6, przepraszam za małą przerwę, przy okazji, dostałem wiadomość na temat w sprawie pracy, która wyglądała na dość ważną, ale sprawdzę to później, ponieważ muszę porozmawiać z wami najpierw dla GRTV News, które uwielbiam robić. Więc G8 lub G8 OSD to nowy panel OLED, G8 obsługuje do 4K z częstotliwością odświeżania 240 Hz, a G6 z drugiej strony."

"to mniejszy 27-calowy ekran, który osiąga 1440p przy 360 Hz. Więc G8 na 32 calach Nawiasem mówiąc, jest to coś w rodzaju monitora z wyższej półki, jak wierność, nadal otrzymujesz OLED wygląda na obu z ostrymi kolorami i głęboką czernią i wszystkim tam, ale jeśli chodzi o to, czy chcesz grać w CSGO lub rywalizować z innymi graczami."

"gry z naprawdę wysoką częstotliwością odświeżania, możesz chcieć skierować się bardziej w stronę G6, podczas gdy jeśli chcesz uzyskać naprawdę kinowe wrażenia w 4K, a twój komputer jest wystarczająco dobry, aby uruchomić to przy okazji, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać G8. Oba obsługują FreeSync Oba obsługują wbudowane technologie chłodzenia i jak mówię, mają ładny wygląd OLED."

"Możesz je również odwrócić, co moim zdaniem było naprawdę interesujące, kiedy tam byłem.
Po prostu ludzie wyglądający, jakby chcieli oderwać monitory od ekranu.
Ale jako ktoś, kto widział monitory, widziałem, że wyglądają bardzo dobrze, co dlatego pomyślałem, że zrobię newsa o tym kawałku, ponieważ mogę dać wam więcej moich spostrzeżeń tego, co faktycznie widziałem, kiedy tam byłem. Było też kilka innych monitorów, ale biorąc pod uwagę jesteśmy Game Reactor, a nie wiesz, Smart Monitor Reactor, pomyślałem, że rzucę okiem przede wszystkim na Odyssey. Ale tak, są to całkiem solidne modele, ale jak się domyślasz spodziewasz się po tych wszystkich fantazyjnych figurkach, mają one całkiem niezłą, całkiem wysoką cenę tag również. To 1 099,99 funtów za G8 i 799 funtów za G6. Więc to dość drogie kiedy przychodzisz do monitorów, biorąc pod uwagę, że będziesz musiał wydać, aby uzyskać najlepszą wydajność z tych monitorów, zamierzasz wydać ponad tysiąc na karty graficzne, aby uzyskać taką wydajność. To dość kosztowne. Jednakże, jest ludzie, którzy są skłonni zapłacić znacznie więcej, a Samsung zwykle umieszcza się jako swego rodzaju pierwszy na świecie w grze monitorowej. I chociaż nie są one jak masywne pionowe ekrany, które mieli wcześniej, są to naprawdę interesujące elementy technologii. Sprawdź więc artykuł tutaj. Jeśli chcesz więcej przemyśleń, jak zawsze, daj mi znać i do zobaczenia w jutrzejszym wideo CRTV News. Żegnajcie."

"Przepisane przez https://otter.ai"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej