Polski
Gamereactor
Videos
The Acolyte
HQ

GRTV News - Budżet The Acolyte wynosił podobno około 180 milionów dolarów

The Acolyte został wyrzucony na niego ogromna ilość pieniędzy.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zawsze lub jak zwykle, biorąc pod uwagę to, że robiłem tylko kilka z nich w tym tygodniu, przepraszam, byłem nieobecny wczoraj i w poniedziałek.
była ta cała katastrofa, ale w każdym razie to jest GRTV's After News, gdzie przechodzimy przez wszystko, co ma związek z grami, sprzętem, technologią, rozrywką, tak jak poranny program ale trochę więcej po południu. Jak zawsze, jeśli podoba ci się to, co widzisz i chcesz zobaczyć więcej, możesz sprawdzić cały shebang na Gamereactor, gdzie mamy recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i jak zawsze wiele więcej. Ale bez dalszych ceregieli, pomyślałem, że przejdziemy do dzisiejszego newsa i aby być uczciwym, biorąc pod uwagę PlayStation State of Play odbędzie się dokładnie o 23:00, nie była to wielka wiadomość."

"jeśli mam być szczery. Jest kilka rzeczy, o których się mówi, ale pomyślałem, że porozmawiamy o tym.
Gwiezdne Wojny i porozmawiamy o Akolicie. Do premiery Acolyte został niecały tydzień a New York Times przeprowadził obszerny wywiad z showrunnerem, którego nazwisko mi umyka, i ujawnili, nie tylko mówili trochę o reakcjach fanów i innych rzeczach."

"w ten sposób i mówili o tym, jak zamierzają zaakceptować krytykę, jeśli nadejdzie, jeśli ludzie nie lubią Acolyte, ponieważ wiesz, że były pewne frustracje związane z Star Wars, ale nie zaakceptują żadnej bigoterii, rasizmu czy innych rzeczy.
co jest całkowicie sprawiedliwe, jak sądzę. To jest sposób na pójście naprzód, ponieważ chociaż ostatnio w przypadku Gwiezdnych Wojen masz wielu ludzi, którzy słusznie krytykują opowiadania historii i tym podobnych rzeczy, ale jednocześnie masz ludzi, którzy używają tych ważnych krytycznych uwag, aby następnie wykorzystać je jako platformę do mówienia o innych rzeczach które nie mają znaczenia i nie pogarszają historii, na przykład dlatego, że obsadzili określoną osobę kolorowej lub dlatego, że obsadzili kobiety w określonej roli yada yada yada. W każdym razie, duży News story, rzeczywistą rzeczą, o której będziemy dzisiaj rozmawiać, jest ogromna, ogromna budżet Acolyte, który wynosi około 180 milionów dolarów. Jeśli spojrzymy na to z perspektywy do filmów i podobnych rzeczy, Barbie kosztowała swój budżet produkcyjny, nie wliczając w to marketingu."

"co oczywiście prawdopodobnie podwaja kwotę budżetu produkcyjnego, ale tylko na jego budżet na Barbie wyniósł 145 milionów dolarów. Film Super Mario Bros był jeszcze mniejszy i takie rzeczy, wiesz, jeśli spojrzymy tutaj w newsie, Dune Part 2 została nakręcona za 190 milionów dolarów. To ogromna suma pieniędzy, która została wydana na Acolyte i ponieważ nie możemy, ponieważ nie możemy zobaczyć zwrotu z tego, jak kiedy patrzymy na filmy, bardzo łatwo jest zobaczyć, och, ile to zarobiło w kasie, to jest prawdopodobnie dobry wskaźnik tego, ile w sumie zarobił, prawda, lub ile, jak dobrze to robi. Jeśli jest na plusie w box office, to prawdopodobnie jest to całkiem dochodowy film."

"Jeśli jest na minusie, to prawdopodobnie nie doczeka się żadnej kontynuacji.
Jednak w przypadku czegoś takiego jak Disney Plus i streamerów bardzo trudno jest powiedzieć, co Disney będzie uważał za sukces Acolyte. Czy będzie on oparty wyłącznie na recenzjach krytyków i przyciąganiu ludzi? Czy będzie to oparte na liczbie subskrybentów?
Czy będzie to oparte na godzinach oglądania? Tak czy inaczej, wiele zależy od tego i jeśli po prostu pomyślałeś, że to tylko kolejna rzecz z Gwiezdnych Wojen, wygląda na to, że Disney włożył w to dużo wysiłku."

"i dużo pieniędzy w urzeczywistnienie tej serii, więc prawdopodobnie oczekują sporego zwrotu z inwestycji. Będziecie oglądać Acolyte? Ląduje na 4 czerwca lub 5 czerwca, chyba 5 czerwca. Daj mi znać, jeśli zamierzasz to oglądać. Jeśli nie zamierzasz go oglądać, daj mi znać dlaczego, a ja zobaczę do jutrzejszego wideo GRTV News. Żegnajcie!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej