Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - czerwiec 2024

Przedstawiamy najmocniejsze nadchodzące filmy i seriale, które planują zadebiutować w kinach i na streamerach w czerwcu.

Audio transcriptions

"Nadszedł czerwiec, co dla graczy oznacza stabilny miesiąc w dużej mierze skoncentrowany na powrocie do istniejących i rozwijających się gier, dla fanów filmu i telewizji oznacza to bycie absolutnie roi się od mega listy nadchodzących i naprawdę obiecujących filmów i seriali debiutujących w kinach i na streamerach."

"Jak zwykle oparliśmy nasze typowanie czasu ekranowego w tym miesiącu na kalendarzu premier w Wielkiej Brytanii, więc pamiętaj, aby sprawdzić lokalne listy i daty.
Mając to z głowy, przejdźmy dalej.
Być może jeden z najbardziej ekscytujących projektów Star Wars na żywo od dziesięcioleci, Star Wars The Acolyte wkracza na niezbadane terytorium, tkając opowieść rozgrywającą się 100 lat przed wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen."

"Sagi Skywalkerów.
Ten serial jest kroniką ostatnich dni ery Wysokiej Republiki i stałego wzrostu Ciemnej Strony i Sithów, a wszystko to obraca się wokół nowej obsady postaci, które już poznaliśmy.
nigdy wcześniej nie widzieliśmy w formacie akcji na żywo."

"Will Smith i Martin Lawrence powracają do przezabawnego i długo działającego kumpelskiego filmu akcji.
serialu komediowego.
Bad Boys Ride or Die to czwarta odsłona serii, w której Mike i Marcus muszą stawić czoła z oczyszczeniem imienia ich zhańbionego, a teraz nieżyjącego kapitana, a wszystko to podczas bycia ścigani jako zbiegowie i podejrzani przestępcy przez wielu paskudnych i bardzo niebezpiecznych wrogów."

"Córka M Nighta Shyamalana debiutuje tutaj jako reżyser filmu pełnometrażowego w filmie "The Watched" z Dakotą Fanning w roli głównej.
Akcja filmu rozgrywa się na irlandzkiej prowincji, a jego bohaterami są nieznajomi uwięzieni w pułapce.
w odległym bunkrze, który służy im jako jedyna ochrona przed tajemniczym i przerażającym potworami, które nocą grasują w okolicznych lasach."

"Glenn Powell kontynuuje swoją dominację w Hollywood, grając główną rolę w filmie obiecującej komedii akcji Netflixa Hitman.
Jest to udramatyzowana opowieść o prawdziwej historii profesora, który dorabia jako płatny zabójca dla lokalnego departamentu policji i o tym, jak zostaje uwikłany i zauroczony wątpliwą lokalną kobietą graną przez Adrię Arionę, która zaciąga się do jego służby."

"Niezwykle popularny serial superbohaterski Prime Video powraca w tym miesiącu i widzi Billy'ego Butchera i gang po raz kolejny ścierają się z Homelanderem i Voughtem, próbując sprowadzić na siebie tej ostatniej mega korporacji.
W tym sezonie gang będzie uwikłany w więcej politycznych zawirowań niż kiedykolwiek wcześniej."

"podczas gdy cywilne napięcia będą nadal rosły w związku z rosnącym ruchem StarLighterów.
Kontynuacja dobrze przyjętego filmu Pixara rozpoczyna się, gdy ludzki gospodarz Riley wyrusza na wyprawę.
w wiek nastoletni i zaczyna doświadczać nowych emocji i kłopotów.
Ten film wprowadzi niepokój, zazdrość, zakłopotanie i znużenie i zobaczysz te nowe emocje w obliczu z powracającym gangiem radości, smutku, złości, strachu i obrzydzenia."

"Być może najbardziej dziwaczny film roku, Sasquatch Sunset Davida i Nathana Zellnerów to dziwaczny i cudowny film przygodowy, który podąża za rodziną Sasquatchów, gdy chodzą po okolicy.
swoje codzienne sprawy.
W filmie występują Jesse Eisenberg, Riley Keough, Christopher Zajac-Dennek i Nathan Zellner."

"W filmie tym nie będzie żadnych dialogów, a zamiast tego będzie on opierał się na pierwotnych chrząknięciach.
i jękach, aby przekazać swoją narrację.
Nadszedł czas, aby powrócić do Westeros w czerwcu tego roku.
Drugi sezon House of the Dragon będzie kontynuował adaptację Ognia i krwi oraz opowieść o Tańcu Smoków."

"Z Zielonymi prowadzonymi przez Alyson Hightower i Czarnymi przez Rhaenyrę Targaryen, ten serial zaskoczy i zszokuje cię pokręconymi wątkami politycznymi i pełną akcji fantastyką.
bitwami, które znajdziesz tylko w dziełach George'a RR Martina.
Tom Hardy, Austin Butler, Jodie Comer, Michael Shannon i nie tylko, The Bike Riders to gwiazdorska obsada."

"dramat kryminalny, który obraca się wokół środkowo-zachodniego klubu motocyklowego, który wyrasta z małego miasteczka.
w brutalną frakcję przestępczą.
Napisany i wyreżyserowany przez Jeffa Nicholsa, ten film będzie badał, w jaki sposób jeden z motocyklistów musi wybrać między lojalnością wobec klubu a swoim partnerem."

"Russell Crowe w filmie o egzorcyzmach?
Czy my już tego nie widzieliśmy?
Tak.
Egzorcyzm może brzmieć bardzo podobnie do niedawnego Egzorcysty papieża, ale ten film jest inny tam, gdzie ma to znaczenie."

"W tym filmie Crowe wciela się w rolę aktora, który podczas walki z narkotykami i alkoholem zaczyna stawiać czoła złowrogim problemom i sytuacjom zbyt wstrząsającym, by mogły być czymś innym niż nadprzyrodzone w naturze.
Jessica Alba zagra utalentowaną komandoskę sił specjalnych walczącą z miejscową przemocą."

"gang w nadchodzącym filmie akcji Netflixa Trigger Warning.
Ten film obraca się wokół córki właściciela baru, która po powrocie do domu i odziedziczeniu wspomniany bar, znajduje się w konflikcie z okrutnym gangiem rządzącym jej rodzinnym miastem.
Jeremy Alan White powraca na ekrany telewizorów w czerwcu, kiedy pojawi się trzeci sezon The Bear na Disney+."

"Tym razem gang z restauracji z wołowiną po raz kolejny skoczy sobie do gardeł próbując nadal rozwijać i rozwijać niegdyś zniszczoną i brudną restaurację fast food.
w wyrafinowaną i elegancką jadłodajnię.
Nie trzeba dodawać, że spodziewajcie się wielu krzyków i przekleństw w nadchodzącej kolekcji odcinków."

"Kevin Costner z pewnością uwielbia westernowe klimaty.
W czerwcu tego roku pojawi się pierwsza część jego wielkiej i ambitnej westernowej sagi która opisuje 15-letni okres obejmujący lata przed, w trakcie i po amerykańskiej wojnie domowej.
Wojna secesyjna."

"Horizon An American Saga Chapter One jest początkiem tych wysiłków, filmem, który będzie będzie kontynuowany sequelem, który ma zadebiutować około sześć tygodni później.
Reżyser Yorgos Lanthimos wydaje się nie zatrzymywać ani nie lubić pracy z kimkolwiek, kto nie jest Emmą Stone lub Willemem Dafoe."

"W czerwcu tego roku, po niedawnym debiucie Poor Things, trio powróci do akcji w zadebiutuje Kinds of Kindness, komediodramatem opowiadającym o różnych wyjątkowych postaciach.
postaci.
Z Jesse Plemonsem i Margaret Qualley w rolach głównych, ten jest dla czystego kina miłośników."

"Co wydarzyło się w dniu, w którym Ziemia zamilkła?
To jest dokładnie to, co A Quiet Place Day One chce zbadać, ponieważ ten prequel będzie zobaczymy Lupitę Nyong'o i Josepha Gwynna próbujących przetrwać w dniu, w którym żądny krwi potwory polujące na Via Saren po raz pierwszy pojawiły się na naszej planecie."

"Zaplanowany jako spin-off, a nie trzecia część filmu z Emily Blunt w roli głównej, John Krasinski stworzył i wyreżyserowany przez Johna Krasinskiego, ten film zapowiada się na pełen napięcia.
Trzeci z trzech dużych filmów, które pojawią się na Netflix w tym miesiącu, A Family Affair to Zac Efron, Nicole Kidman i Joey King w rolach głównych w tej komedii romantycznej o młodej kobiecie i jej matce."

"i jej szefie, którzy zostają wciągnięci w swoje życie po tym, jak ich związek niespodziewanie się rozpada.
formy.
Na tym kończy się ten odcinek Screen Time, pamiętaj, aby dołączyć do nas ponownie w przyszłym miesiącu, aby zobaczyć co przyniesie lipiec 2024."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej