Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Dowiadujemy się wszystkiego o słuchawkach dousznych JBL Live 3 TWS z Mikaelem Herje

JBL by Harman zorganizował prezentację nad jeziorem w Madrycie, a my spotkaliśmy się z dyrektorem kategorii słuchawek i ubrań, aby przyjrzeć się bliżej zbliżającym się, ulepszonym słuchawkom dousznym Bluetooth.

Audio transcriptions

"Witajcie przyjaciele Gamereactor, jesteśmy w Madrycie w tym fantastycznym środowisku, mamy jezioro w tle i po raz kolejny dołączył do nas Mikael, aby dowiedzieć się wszystkiego o Gamereactor.
o nowych produktach JBL, w szczególności o słuchawkach. To jest skład na żywo, nowy, który wkrótce zostanie wydany, całej waszej bardzo zatłoczonej linii słuchawek dousznych TWS. Więc co możesz nam o nich powiedzieć? To są prawdziwie bezprzewodowe słuchawki na żywo i trzecie generacja live i naprawdę zintensyfikowaliśmy wysiłki w tym zakresie, aby przynieść naprawdę znaczącą propozycję dla rynku. Live 3 składa się z niesamowitych prawdziwa adaptacyjna redukcja szumów, otrzymujesz bezprzewodowy dźwięk hi-res, to jest dostępny w trzech różnych stylach noszenia, więc faktycznie zaspokaja potrzeby w rynku dla konsumentów, że prawdziwa bezprzewodowość może być trudna do dopasowania, a my przynosimy je w trzech stylach: Buds, Beam i Flex. Ponadto oferujemy również inteligentne etui ładujące, które wprowadziliśmy w zeszłym roku dla łatwej nawigacji i kontrolować wszystkie swoje cechy i funkcje bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz."

"do którego jesteś podłączony. Więc o tym, o czym właśnie wspomniałeś, tylko po to, aby to naprawić, ponieważ ja dla niektórych widzów, którzy mogą nie wiedzieć lub nie być tak bardzo w twoim więc macie Tune, Live i Tour, mam rację?
Tak, mamy również przestrzeń wejściową, zwaną Wave, Tune, Live i następnie mamy Tour na górze, który Tour jest zakresem wysokiej wydajności, ma ograniczony model na rynku w jednym stylu noszenia, ale jest nasz rurociąg innowacji, gdzie zobaczysz najnowsze i najlepsze. Więc to są najlepsze linii, a następnie masz kilka ekskluzywnych produktów w Tour Pro linii. Ok, więc mamy ekran dotykowy na obudowie, możesz nam go pokazać?
A potem trzy różne style noszenia, jak wspomniałeś, więc co możesz nam powiedzieć, czy jest to dokładnie ten sam ekran, który otrzymaliśmy w zeszłym roku lub w poprzednim roku, czy też jaki typ z? To ten sam typ ekranu nawigacyjnego, poprawiliśmy UI UX, więc jest to szybszy, płynniejszy, łatwiejszy w nawigacji, inne ikony sprawiły, że jest z wsparcie językowe, więc masz również wsparcie dla języków lokalnych i to naprawdę umożliwia dostęp do funkcji i funkcji, gdy jesteś w trakcie połączenia lub gdy jesteś połączony z innym urządzeniem niż telefon. A następnie ok."

"dźwięku, co możesz nam powiedzieć? Mówisz, że są trzy style noszenia, które również wpływa na dźwięk i technologię, którą musicie wdrożyć wewnątrz wkładki dousznej, aby brzmiała dobrze, mam rację? Zgadza się, ale wszyscy dostrajamy True Wireless do tego samego algorytmu i jest to krzywa JBL, więc dźwięk będzie taki sam w przypadku różnych stylów noszenia, więc nie dyskryminujemy na tym, nie nie, ale doświadczenie będzie inne, ponieważ dwa z nich są w uszy, a to jest zamknięta zasada akustyczna, wtedy tracisz rodzaj wyczucia otoczenia, ale w przypadku Flexa, który jest półotwarty, tracisz trochę masz większą kontrolę nad środowiskiem, możesz słyszeć rzeczy wokół siebie więcej. A jeśli chodzi o dźwięk, to mikrofony, których używacie używacie do eliminacji szumów, jakości samego dźwięku, co możemy znaleźć?
co różni się od poprzednich lat i poprzednich modeli? A więc połączenie jakość jest ważnym czynnikiem i zwiększyliśmy algorytmy, więc są nowe algorytmy tłumienia szumów, gdy mówisz i prowadząc rozmowę, są dodatkowe mikrofony, ulepszone mikrofony, które również zapewniają lepszy odbiór, mamy również nową funkcję w którą nazywamy połączeniem prywatnym i jest to w zasadzie wtedy, gdy jesteś w naprawdę hałaśliwym miejscu."

"otoczeniu, jak tutaj, możesz mieć dwie wkładki douszne w uchu i wtedy mikrofony formujące wiązkę odbiorą twój głos, ale jeśli potrzebujesz większej czystości głosu, możesz wyjąć jedną słuchawkę i używać jej jako mikrofonu.
I to jest ekskluzywne dla nowego modelu? Wyłącznie dla modeli premium, tak."

"A jeśli chodzi o sam dźwięk i moc lub jakość, którą my podczas słuchania muzyki, nic o połączeniach, ale o samej jakości dźwięku, czy jest coś, co zmieniłeś?
Absolutnie, są nowe przetworniki, ulepszone elementy przetworników, cewki przetworników, przeniesienie cewki, wszystko się zmieniło, więc jest to ogromna poprawa w stosunku do poprzedniej wersji."

"Otrzymujesz również dźwięk o wysokiej rozdzielczości na tych, są one również certyfikowane dla wyższej rozdzielczości, więc jeśli masz treści, które są dostępne w wysokiej rozdzielczości, możesz również otrzymujesz to doświadczenie. Jedną z rzeczy, którą uwielbiam i o której rozmawialiśmy wcześniej, jest Klucz sprzętowy z Quantum TBS, nie wprowadzacie go jeszcze tutaj?
Nie w tym, czy jest coś, czego możemy się spodziewać poza grami?
Myślę, że widzimy w przypadku gier, myślę, że widzisz połączenie stylu życia i gier w wielu przestrzeniach. W tych urządzeniach nie mamy funkcji klucza sprzętowego, ale mamy wielopunktowe, możesz łączyć się przez Bluetooth, jest to Bluetooth 5.3 i z LE na które są gotowe, które zostaną uruchomione później, otrzymujesz również super niskie opóźnienie na Bluetooth, więc myślę, że będzie działać dobrze. Widzę tutaj kolory, co są kolory, szczegóły wydania, myślę, że ukaże się za kilka dni."

"tygodni i przedział cenowy dla nich. Przedział cenowy będzie następujący 200 euro, będą dostępne w czterech kolorach, czarnym, turkusowym, fioletowym i srebrny i w trzech stylach noszenia. Ukażą się na początku czerwca.
Dziękuję bardzo za poświęcony czas, Mikael."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej