Polski
Gamereactor
Videos
Call of Duty: Black Ops 6
HQ

GRTV News - Call of Duty: Black Ops 6 potwierdzono premierę pierwszego dnia Game Pass

Wyczekiwana gra zadebiutuje w usłudze subskrypcyjnej.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was naprawdę duży temat do omówienia, ponieważ coś, o czym spekulowaliśmy od dłuższego czasu zostało potwierdzone na wiele sposobów. Zasadniczo mówimy o Call of Duty. Teraz to to nadchodząca gra, Call of Duty Black Ops 6 i jest wiele znaków zapytania o tej grze i sposobie, w jaki będzie obsługiwana, ponieważ jest to pierwsze Call of Duty Black Ops 6."

"of Duty, które wychodzi, podczas gdy Microsoft i Xbox są właścicielami Activision Blizzard. Więc wszystkie te pytania dotyczące tego, jak gra zostanie uruchomiona? Czy będzie to Konsola Xbox na wyłączność? Czy zostanie uruchomiona w Game Pass pierwszego dnia? Wszystko to różne rzeczy w odniesieniu do sposobu, w jaki będą robić rzeczy i chociaż powinniśmy mieć spodziewać się, że nigdy nie będzie to konsola Xbox na wyłączność, przynajmniej nie dla kilka lat, powiedzmy, nie przez dobrą dekadę, dopóki ta umowa z całym handlem nie zostanie rozwiązana."

"organy na całym świecie dojdą do wniosku. Ale to, na co mamy odpowiedź, to sprawa Game Pass. Jak będzie wyglądała premiera Call of Duty Black Ops 6? Czy jest częścią Game Pass czy nie? Właśnie o tym dzisiaj porozmawiamy. Więc tak, Call of Duty Black Ops 6 będzie dostępne w ramach Game Pass. Microsoft podjął decyzję, więc teraz musimy tylko poczekać, aż usługa stanie się droższa. Minęły więc lata, odkąd Microsoft zaczął wydawać tytuły Xbox Game Studios bezpośrednio w Game Pass. Wielu uważa, że że będzie to obejmować gry Activision Blizzard King, gdy ogromna umowa została zatwierdzona w zeszłym roku. Potem pojawiły się plotki o tym, że nie dotyczy to Call of Duty Black Ops 6 zanim inni zaczęli twierdzić, że tak będzie. Teraz wiemy, że to prawda. Microsoft potwierdził, że Call of Duty Black Ops 6 rzeczywiście pojawi się bezpośrednio w Game Pass w cenie jeszcze nieokreślonej dacie tej jesieni. Z tej okazji otrzymaliśmy również zwiastun akcji na żywo okazję. Ci z was, którzy chcą zobaczyć dużo rozgrywki, mogą oczekiwać na 9 czerwca. A to, o czym mówi Eric, to oczywiście rodzaj bezpośredniej rozgrywki."

"który odbędzie się po Xbox Game Showcase w Los Angeles za kilka miesięcy lub tygodni.
zobacz. Więc tak, całkiem duża sprawa. Black Ops 6 pojawi się na Game Pass.
To nie jest tylko jeden z poziomów Game Pass. Nie mówię, że to Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass, PC Game Pass, Game Pass Core, jak pełny whammy, wszystkie rzeczy Game Pass."

"Więc zasadniczo, jeśli masz subskrypcję Game Pass, niezależnie od poziomu, będziesz będziesz mógł zagrać w Black Ops 6, gdy zadebiutuje, a nie mamy jeszcze konkretnej daty.
Zgoda, to gra Call of Duty. Więc prawdopodobnie będzie to październik lub listopad ponieważ zawsze mają tendencję do wydawania w tych dwóch miesiącach. Ale tak, nadchodzi. Teraz jak Eric nawiązał również do tego, prawdopodobnie zobaczymy pewne zmiany w Game Pass z tego powodu."

"Ponieważ chociaż w przeszłości widzieliśmy duże gry wprowadzane na Game Pass, takie jak Starfield w zeszłym roku we wrześniu, to ogromny tytuł Bethesdy zadebiutował na Game Pass. Call of Duty to zupełnie inna bestia w całości. Call of Duty to jedna z największych franczyz gier wszech czasów i co roku jest jedną z najbardziej popularnych."

"najlepiej sprzedających się gier na całym świecie. Więc fakt, że tak nie będzie, fakt, że to będzie uruchomione w Game Pass, prawdopodobnie zobaczymy wzrost ceny w pewnym momencie, aby dostosować się do faktu, że Microsoft prawdopodobnie straci dużo pieniędzy, lub niekoniecznie tracić dużo pieniędzy, ale może będą musieli zdobyć tak wiele, wiesz, X nowych subskrypcji, aby zrównoważyć pieniądze, które w przeciwnym razie otrzymaliby z czystej sprzedaży nowego tytułu Call of Duty. Więc znowu, będziemy musieli zobaczyć, jak to wszystko jest będzie obsługiwane. W nadchodzących tygodniach pojawi się wiele znaków zapytania, zwłaszcza jeśli chodzi o rozgrywkę. Wygląda na to, że będzie to dość duże Call of Duty w przeciwieństwie do zeszłorocznego Modern Warfare 3, które jeśli już, to bardziej przypominało coś w rodzaju gloryfikowane rozszerzenie do Modern Warfare 2. Ale tak, wiele rzeczy, wiele pytań będzie dotyczyło w nadchodzących tygodniach i miejmy nadzieję, że dowiemy się również więcej o tym, jak Game Pass będzie działał w przyszłości."

"poradzi sobie z tym debiutem w okresie poprzedzającym premierę. Ale ponownie, bądźcie na bieżąco z tym wszystkim i W przeciwnym razie to cały czas, jaki mam w dzisiejszym odcinku GeoTV News, więc do zobaczenia jutro.
Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej