Polski
Gamereactor
Videos
Dragon's Dogma 2
HQ

GRTV News - Dragon's Dogma 2 sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy w ciągu zaledwie dwóch miesięcy

Rozległa kontynuacja RPG firmy Capcom okazała się mega hitem.

Audio transcriptions

"Witajcie i witajcie ponownie w GRTV News, jestem Alex, jak zawsze relacjonujący popołudniowe najnowsze i największe. Jak zawsze, nie było mnie tu wczoraj, ponieważ w Wielkiej Brytanii był dzień wolny od pracy, więc niestety miałem dzień wolny, przepraszam za to. Ale tak, normalnie zajmuję się najnowsze i najlepsze w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek chcesz i rzeczywiście cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszym Gamereactor Network jako całości, więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz."

"Ale bez dalszych ceregieli, zdejmijmy mój zestaw słuchawkowy, ponieważ tak naprawdę nie potrzebuję aby rozmawiać o wiadomościach i mamy kilka ważnych i zabawnych, cóż, jeśli lubisz liczby, zabawne wiadomości z Dragon's Dogma. Wszystko się dzisiaj rozpada. Wszystko się rozpada, Wybaczcie. W każdym razie, mówimy o Dragon's Dogma 2, jak możesz zobaczyć w piękny tytuł stworzony przez Alberto. Sprzedał się w 3 milionach egzemplarzy w ciągu zaledwie dwóch miesięcy."

"Na samym dole znajdziecie też moje małe epizodyczne wystąpienie, w którym opowiadam o Dragon's Dogma 2 w GR Live, bardzo zabawne. W każdym razie, Capcom ogłosił niedawno, że Dragon's Dogma 2 ma sprzedała się w 3 milionach egzemplarzy, a wyszła dopiero w marcu, więc to całkiem niezła liczba sprzedaży i w zasadzie tak, to wszystko. To było, wiesz, było pewne kontrowersje, kiedy Dragon's Dogma 2 wystartowała z tą całą sprawą mikrotransakcji które były w pewnym sensie ukryte, które były dosłownie rodzajem zapłaty za wygraną w sensie, jeśli chcesz oczywiście możesz zdobyć wiele z tych przedmiotów w grze, ale jeśli chcesz więcej szybkich podróży, łatwiejszych sposobów na przeprojektowanie swojej postaci, to musiałbyś jakby zapłacić, jeśli nie chcesz po prostu zarobić ich w grze, co możesz zrobić. To było bałagan, to był bałagan, ponieważ to było, Capcom sprzedał, jak widzimy tutaj, zarabia jeszcze mniej sensu, ponieważ Capcom świętuje 3 miliony sprzedanych kopii tej gry, a mimo to mówimy o 3 milionach sprzedanych kopii."

"o tym, że wiesz, kiedy to się zaczęło, były mikrotransakcje, które sprawiały, że wydawało się, że Capcom nie miał zaufania do sprzedaży tej gry i chciał po prostu wycisnąć jak najwięcej pieniędzy.
co jest naprawdę dziwne, ale miejmy nadzieję, że to znak dobrych rzeczy które nadejdą w przyszłości i odejdą od tego kontrowersyjnego początku. Nie widzieliśmy Dragon's Dogma 2 w centrum uwagi od czasu premiery. To jest czysto redakcyjne, ale coś takiego jak Elden Ring czy Baldur's Gate w ostatnich latach zdołały się utrzymać."

"w umysłach ludzi przez wiele miesięcy po premierze. Jednakże Dragon's Dogma 2 była bardzo dobrą grą według wszystkich relacji tych, którzy w nią grali, którzy ją recenzowali. Alberto tutaj, który zrobił newsa, zrobił naszą recenzję dla sieci i bardzo mu się podobało, a jednak wydaje się, że jakby trochę wypadł z publicznej świadomości. Miejmy nadzieję, że z czasem, jeśli plotki okażą się prawdziwe i wkrótce otrzymamy rozszerzenia lub DLC, może to w pewien sposób poprawić nastroje, ale w tej chwili, jeśli mówisz o grach RPG, fantasy RPG z trudną walką, ludzie wciąż mówią tylko o Elden Ring i Shadow of the Old Tree. Ale pozwól mi co sądzicie o Dragon's Dogma 2. Graliście już w nią? Czy jesteś jednym z tych trzech milionów ludzi, którzy kupili grę? A może jeszcze w nią nie grałeś? Czy zamierzasz w nią zagrać? Dajcie mi znać, a widzimy się jutro na GRTV News."

"wideo. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej