Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Film Frenzy: Odcinek 15 - Furiosa & Atlas: Wzloty i upadki kina w 2024 roku

Magnus wyjaśnia, dlaczego powinieneś iść do kina, aby obejrzeć Furiosa: A Mad Max Saga, a Alex wyjaśnia, dlaczego powinieneś za wszelką cenę unikać Netflixa Atlas.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie ponownie w 15. 16? 15! Piętnasty odcinek Filmowego Szału, to dla nas kamień milowy i cóż, gang wrócił do siebie, mamy dzisiaj wszystkich, Alex jest tutaj, Magnus jest tutaj, więc Tak, wiesz, to swego rodzaju zjazd, aby uczcić tę wyjątkową okazję, 15. odcinek."

"Teraz będziemy rozmawiać o naprawdę ekscytujących rzeczach dzisiaj, cóż, ekscytujących rzeczach dla mnie powinniśmy powiedzieć, ale przejdziemy do tego za chwilę. Na początek porozmawiajmy o kilku nadchodzących rzeczach Więc dzisiaj lub w ten weekend jest dość duży dla filmów, ponieważ mamy kilka naprawdę ekscytujących rzeczy debiutujących w kinach i na streamerach, Furiosa wychodzi, Atlas jest na Netflixie i mamy dwóch ekspertów, którzy będą rozmawiać o obu tych rzeczach, ponieważ Mag widziałeś Furiosę, a Alex widział Atlasa, więc to będzie interesująca dyskusja ponieważ myślę, że są po bardzo różnych stronach spektrum, więc powinniśmy zacząć od czy powinniśmy zacząć od Furiosy? Tak, zachowajmy soczyste rzeczy na koniec, ponieważ Furiosa jest bardzo dobra, a przynajmniej tak mi się wydaje."

"ze względu na ilość CG użytego w zwiastunach, które dość mocno kontrastowały z bardzo analogowym, dotykowym wymiarem Fury Road, który przynajmniej nam wszystkim się podobał.
z mojej perspektywy w dużym stopniu. Zabawne jest to, że być może Jedyną poważną wadą Furiosy jest nadmierne użycie tych nieco pływających tekstur CG co stoi w dość wyraźnym kontraście do, jak sądzę, właściwego rodzaju scen akcji, które to miejsce, w którym inspiracja została zaczerpnięta z Fury Road, ale poza tym mam na myśli, że to tylko to jest banger, człowieku, to jest po prostu świetne w prawie każdym możliwym parametrze, to jest zwycięstwo Myślę, że bez odpowiedniej wady, przypuszczam, że możesz powiedzieć, że jest trochę długi to jak dwie i dwie godziny 28 minut, co myślę, że wszyscy się zgadzamy, to garstka wybranych filmów, które uzasadniają taki czas trwania. Furiosa apes Mam na myśli tak tak oczywiście tak Królestwo myślę, że było całkiem blisko. Królestwo było blisko, ale myślę, że było krótsze."

"uwielbiam filmy Andy'ego Serkisa w dużym stopniu, ale uważam też, że przesadzili z czasem trwania.
Pamiętam, że trzecia Wojna była dobra, ale była też długa, więc Nie, ale to chyba dwie godziny i 28 minut, to bardzo ekspansywny film.
epos to w porównaniu do Fury Road, który był tak długi, ale możesz go prawie nazwać rodzajem sytuacyjny w tym sensie, że wydaje się, że to bardzo kompaktowe ramy czasowe, w których jesteś świadkiem, a potem znowu wychodzisz, podczas gdy Furiosa jest naprawdę historią postaci ewoluującej przez różne sekcje jej życia, ale to oczywiście George Miller bardzo dobrze zna swoje postacie, zna swoje uniwersum, zna swoje scenariusze akcji i choreografia i to uniwersum jest po prostu bardzo ładne, nie jestem pewien, czy wytrzyma próbę czasu pod względem prześwietlenia, tak jak uwielbiałem siedzieć na tym serialu i po prostu kocham to gówno z Dune część druga, ale nawet ja patrząc na teaser Dune Prophecy, tak dobry jak wygląda, myślę sobie, że nie jestem czy ten wszechświat jest w stanie wytrzymać ciągłe naświetlanie, w którym musimy świecić światłem?
w każdy zakamarek, aby opowiadać z niego historie, więc jest to bardzo dobre, być może bardzo dobre dla Mad Maxa, że George Miller po prostu długo czeka za każdym razem, gdy chce coś zrobić, a on tutaj jestem trochę sceptycznie nastawiony do tego trzeciego filmu Fury Road, pozornie o Maxie, aż do samego końca."

"wydarzenia z Fury Road, które po prostu wydają się teraz Furiosa spędza dużo czasu z ekspozycją to bardzo dobra ekspozycja, ponieważ widziałeś wszystkie te oddzielne elementy w Fury Road, a teraz wyjaśnimy, czym właściwie jest farma pocisków, czym jest baza gazowa, czym jest rzeczywista struktura hierarchii w fortecy Immortan Joe, wiesz, wszystkie te rzeczy tak naprawdę nie jest to krytyka, ale można też argumentować, że lepiej było zostawić je jako otwarte tajemnice, które sprawiły, że Fury Road jest tym, czym jest, ale przynajmniej jest bardzo dobrze obsługiwany, ale nie jestem na pewno chcę wrócić po raz trzeci, myślę, że to jest po prostu idealne Teraz możemy pozwolić George'owi Millerowi zrobić kolejny film z Tildą Swinson."

"i Idrisem Elbą, który był okropny, więc myślę, że chcę też powiedzieć, że może on może zrobić tylko Mad Maxa, a szkoda, ale naprawdę Myślę, że jest świetny i myślę, że jeśli szukasz jak akcja buster, który jest jak trochę inteligentnie złożony, masz to i masz Apes czujesz, że to prawdziwe błogosławieństwo mieć te dwie rzeczy w tym samym miesiącu i to może całkiem sporo, mam na myśli, mam na myśli, że to może iść tylko w dół stąd znowu mam na myśli, że myślę, że Myślę, że jedna jest lepsza od drugiej, oczywiście, ale myślę, że jest bardzo dobra."

"Apes to przy okazji mówisz w taki protekcjonalny sposób o Apes.
Nie przyszedłem na ten odcinek, nie lubisz tego filmu, nie sądziłem, że to jest to.
Nie podobał mi się aż tak bardzo, ale myślałem, że był dobry, ale nie był jak nie nie nie Nie, nie, to tak, jakby załatwianie spraw trwało zbyt długo, a nie fakt, że utknęliśmy z Noah jest naszą postacią POV przez cały czas i działa tak, jakby to była powieść powołana do życia, a nie jak scenariusz, w którym podążamy za nim przez cały czas, ponieważ to tak, jakby scenarzysta nie wiedział, jak ująć cokolwiek z perspektywy kogokolwiek innego."

"tak jakbyśmy nie widzieli rzeczy w umyśle Proximusa, nie widzimy takich rzeczy i myślę, że Proximus może przyspieszyć i czuć się o wiele mniej ospały, ale zrobiliśmy Apes, wiesz, zrobiliśmy Apes w zeszłym tygodniu.
Ben musi się wycofać. To rozczarowująca wiadomość. Myślę, że było dobrze, po prostu nie sądzę.
to było niesamowite. Widzowie za bardzo słuchają twojej opinii, więc myślę, że powinniśmy po prostu Powinniśmy zatrzymać to, mówiąc, że to opinia Alexa, która jest w porządku. Nie jest nic warta."

"Oczywiście też uważam, że nie jest tak dobry jak dwa cyrki, dwa dobre cyrki.
filmy nie pamiętam jak się nazywają Dawn i ta druga więc tak ale tak ale Furiosa naprawdę dobry, obejrzyj go. Wracam do tego, że kiedy jestem w programie, zawsze rozmawiamy o liczbach kasowych.
Nie jestem pewien, czy to robicie, ale to taki interesujący wymiar współczesnego kina."

"filmowania i po prostu bardzo się martwię, że nie będzie to bank w sposób, w jaki Warner Brothers i mam nadzieję, że się mylę, ponieważ Mad Max, ale Fury Road miał ten rodzaj czynnik szokujący i po prostu nie jestem pewien, czy to będzie miało to, więc jestem Naprawdę się denerwuję. Cóż, jest to temat rozmowy w ogóle, ponieważ Myślę, że wiesz, chociaż nie zamierzam umieszczać Fall Guy'a w tej samej kategorii, co Kingdom of the Planet of the Apes i Furiosa, to nadal jest to fajny film do oglądania i nadal jest jak to dobry film do obejrzenia w kinie w porównaniu do niektórych bzdur, które mieliśmy w tym roku a jednak masz rację. Widziałeś już Małpy? Nie, nie widziałem. Nie widziałeś ich w zeszłym tygodniu? Nie widziałem jeszcze Małp."

"Co do cholery robisz? Tak, jesteś częścią tego, że zarobił tylko 250 milionów.
Do tego momentu jesteś częścią problemu. Prawdopodobnie tak, ale właśnie o to chodzi.
że możesz mieć 10 milionów na własną rękę. Fall Guy wyszedł na początku tego miesiąca i jest już w wersji cyfrowej i to jest właśnie problem, który mamy z tym, że myślę, że z box office jako całością jest to, że nie jest już ceniony. Najwyraźniej przez tych wielkich gigantów produkcji liczby kasowe nie są tak ważne, jak kiedyś, ponieważ te filmy nie są dostają teoretyczne okno premiery, aby naprawdę odnieść sukces. Podobnie jak Dunes jest prawdopodobnie Wyjątkiem w tym roku jest naprawdę wszystko inne, co wychodzi w kinach, a następnie w ciągu trzech lub czterech tygodni możesz je wypożyczyć w domu. Więc jestem trochę zaniepokojony Furiosą pod tym względem, ponieważ Myślę, że rozmawialiśmy o tym krótko w zeszłym tygodniu, prawda Alex? Mówiliśmy, że Furia Road faktycznie radzi sobie tak dobrze? Nie przyniósł aż tak dużych zysków. Było w porządku, ale wiesz co było w czasach, gdy box office był absolutnie ogromny, a filmy za miliardy dolarów stawały się coraz bardziej popularne."

"dość powszechnym czynnikiem, a Fury Road myślę, że zarobił jakieś 400 milionów czy coś takiego, więc wiesz, tak, to 318.
Więc chodzi o to, że ja też uważam, że Fury Road stało się droższe niż miało być.
ponieważ uruchomili produkcję w innym kraju, a potem panował cały ta klęska, która również mogła sprawić, że film znalazł się na pierwszych stronach gazet w ówczesnych mediach. Ale Furiosa została nakręcona za 168 milionów, co to po prostu ogromna suma pieniędzy, którą bardzo niewiele filmów w ogóle osiąga, wracając do twojego punktu widzenia."

"przynajmniej pod względem przychodów kinowych, bardzo niewiele filmów osiąga punkt, w którym mogą jak potroić lub pół-czterokrotnie zwiększyć tę sumę. Tak więc oba filmy, o których mówimy tutaj zarówno Apes, jak i Furiosa zostały zrobione za mniej więcej taką samą sumę pieniędzy, która jest przy okazji wciąż uważany za tani, bo wszyscy się zastanawiali, jak Denis Villeneuve mógł zrobić taki film?
Wszyscy się zastanawiali, jak Denis Villeneuve mógł nakręcić Diunę za 190 milionów."

"Dla mnie to po prostu niedorzeczne, że jesteśmy w punkcie, w którym coś takiego jak Apes czy prawdopodobnie Furiosa, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, wiesz, że ryczy na świetnych recenzjach i świetnych słowach ustach i wielu rodzajach uznania i udostępniania w mediach społecznościowych i po prostu nie wkłada tyłków na siedzeniach, ale dochód, który przychodzi po tym, jest taki, że nie wiemy, że nie ma właściwego jak dane dotyczące wypożyczeń lub ile filmów wraca do studia ze streamingu."

"Więc wszystko, co musimy zrobić, to dane kasowe, które są jedyną publiczną rzeczą.
o tym wszystkim. Tak, to zdecydowanie słuszna uwaga i jest to bardzo niepokojące.
kiedy wiesz, że jesteśmy prawie w połowie roku i są jak trzy blockbustery w odniesieniu do rzeczywistych przychodów kasowych, a jednym z nich jest Kung Fu Panda 4 więc wiesz, że to dziwna sytuacja i mam nadzieję, że Furiosa poradzi sobie dobrze."

"Tak przy okazji, widzieliście wyniki Fall Guya. Tak, nie są świetne.
To absolutnie niedorzeczne. To takie frustrujące, bo patrzysz na to i myślisz sobie Nie ma żadnego powodu, dla którego ten film nie miałby sobie poradzić dobrze lub jak wiesz, nie powinien odzyskać jego liczby w kasie. Masz dwie popularne, znane gwiazdy prowadzące film."

"To film akcji. Łatwo się go ogląda. Nie jest taki długi. To tak, jakby było tu mnóstwo powodów, dla których jest to film do obejrzenia w kinie, a nikt go nie ogląda.
To naprawdę szokujące, więc nie wiem, czy coś się dzieje w kasie.
i sposób, w jaki to wszystko jest ustawione i zdecydowanie jest to coś, czemu należy się przyjrzeć w przeciwnym razie kina umrą. Po prostu znikną i nie staną się tak popularne jak kiedyś."

"jak kiedyś, ale chyba właśnie dlatego mamy streamery, bo są inne sposoby na oglądanie.
filmy i inne hity, na które warto zwrócić uwagę, w tym walkę Jennifer Lopez. Ale mam na myśli streaming. Streaming. Racja. Alex opowiedz nam o tym. Tak, mów dalej Alex. Alice. Tak dla odniesienia dałeś mu dwa na dziesięć. Dałeś dwa na dziesięć, prawda? Dałem dwa na dziesięć."

"Moimi pozytywami było to, że możesz mieć z tego naprawdę dobrą grę do picia i było śmiesznie źle w niektórych momentach. Na przykład jest taki moment, w którym ten facet jest jak głowa dochodzi do śmierci. Ona przesłuchuje jak sztuczna inteligencja. Po prostu używają AI tak bardzo, jak tylko mogą w kategoriach robota, wiesz. Więc Jennifer Lopez jest Atlasem. Ona ma wagę świata na swoich barkach. Nie jest żołnierzem. Jest analitykiem. Jeździ na misje z żołnierzami do galaktyki Andromedy, na planetę, która jest toksyczna i wroga."

"SI, która jest Simu Liu, która stała się zła 28 lat temu. Wciela się tutaj w 38-latkę, która Myślę, że to całkiem niezłe, wiesz. Prawdopodobnie dzięki temu znalazła się w scenariuszu. Dlaczego? Ma jakieś 50, 51 lat.
Ma 38 lat. Na początku miała 10 lat. Miała 10 lat. Ma 38 lat. Nie mówi, że ma 28 lat.
Nie posuwa się tak daleko. Ale ona... Nie ma spoilera. Nie ma spoilera."

"Po prostu zepsuję wam ten film. To ona uwolniła Simu Liu, ponieważ była zazdrosna o to, że jej mama za dużo się z nim spotyka. Więc podeszła do niego i powiedziała Simu Liu pozwala Neuralink. Zasadniczo używają Neuralink, który jest jak chip do ucha.
I tak idzie. Widzi całą historię ludzkości oczami 10-latka. Nie wiem jak."

"A potem mówi, że teraz będę zabijał ludzi. I każe jej mamie natychmiast się zabić.
Bez wahania. A potem uwalnia wszystkich swoich kumpli z AI. Tak naprawdę tylko jeden z nich ma znaczenie. A potem wpadają w szał na całym świecie. Zabijając miliony ludzi. Myślę, że to jakieś trzy miliony. To naprawdę nie jest tak dużo. Jeśli pomyślisz o to daleka przyszłość. Na świecie jest prawdopodobnie około 12 miliardów ludzi. Trzy miliony. Wiem, że wiesz Jestem trochę jak głodujący tu i tam. Ale to nie brzmi jak dużo. Nie brzmi brzmi apokaliptycznie. A potem odchodzi. A potem zostaje pobity. Ponieważ świat jest jak okej, jesteśmy utworzymy nowy międzynarodowy kongres, aby walczyć z tym razem jako planeta. Oni absolutnie go. Odlatuje w kosmos, żeby powiedzieć: do zobaczenia. Wrócę. Ale wziąłem L na ten. To wszystko dzieje się w ciągu pierwszych pięciu minut filmu. Co? Potem. Tak."

"Potem. Mama też umiera. Nie, umierająca mama zostanie ujawniona później. Ponieważ to jedyny fragment historii, której nie dostajemy. Więc jest po prostu irytująca jak diabli przez cały film. Jakbym nie jak AI. Ale nie powiem wam dlaczego. I to jest jak Jennifer, powiedz nam. Muszę to wiedzieć. Ponieważ w w tej chwili jesteś naprawdę. Wyglądasz jak maniak samobójca. Ponieważ zostaje porzucona na planecie galaktyki Andromedy. Racja. Wszyscy inni giną. Wszyscy inni żołnierze, z którymi poszła umierają straszną śmiercią. Oprócz Sterlinga K Browna. Zostaje schwytany i umiera pod koniec filmu."

"filmu po dwóch minutach czasu ekranowego. Jest też fragment, w którym jedno z jego oczu robi się jak wyłupione przez Harmona. Simu Liu - AI terrorysta. A później zostaje znaleziony przez Jennifer Lopez.
I użyli efektów na złym oku. Jestem na 99% pewien, że to złe oko. Jest tak wiele pytań na temat tego filmu, tak jakby nikt go nie oglądał. Jakby nikt nikt o nim nie pomyślał. To takie straszne odbicie tego, co do cholery zrobiliśmy. Na przykład Powiedziałem, że tak jak w recenzji i na czatach grupowych i innych rzeczach, które aktywnie czułem jakbym był bliżej śmierci dzięki temu filmowi. Byłem jak dobrze, że znasz ludzi mówią, że to godzina mojego życia, której nigdy nie odzyskam. Czułem, że nigdy nie odzyskam czasu dzięki temu filmowi. Nie wiem. Nie wiem. Czułem się na skraju jakbym się śmiał. Ale mogłem też płakać pod koniec, bo byłem taki jak wtedy."

"zaskoczony tym, czego doświadczyłem. Nie wiem. Chodzi o to, że prawie chcę, żeby tak nie było.
żeby ktokolwiek inny to oglądał. Ale chcę też, żeby ktoś po tym potrzebował terapeuty.
Ponieważ jest tak wiele rzeczy, takich jak dlaczego. Na przykład dlaczego masz soczewki w oczach Simu Liu?
Żadna inna sztuczna inteligencja tego nie ma. I to nie jest tak, że stało się to, gdy się obudził. Po prostu je ma."

"Dlaczego Jennifer Lopez robi ten film? Dlaczego nienawidzi sztucznej inteligencji, ale ma jedną w z którą codziennie gra w szachy? Dlaczego? Na przykład dlaczego na samym końcu wiesz jak Simu Liu umiera w tym filmie? Czy wiesz, jak pokonuje złoczyńcę? Ma takiego mecha.
Szachy. To muszą być szachy, prawda? Pokonała go w szachy?
Nie, to nie szachy. To coś znacznie gorszego. Jest o wiele gorzej. Ma tego mecha, którym podróżuje dookoła."

"z którym łączy się na końcu i jest w jakiś sposób o wiele lepsza niż wszyscy superżołnierze którzy robią to od lat, ponieważ po prostu ufa robotowi lub cokolwiek innego. Tak Hollywoodzkie śmieci. Pokonuje wszystkie inne SI, a potem walczy z Simu Liu. Ale Simu Liu ma jak robot miecz, który wychodzi z jego palców i którym może zabijać ludzi. Więc on hakuje robota, jakby to było naprawdę pobicie do punktu, w którym Jennifer Lopez dostaje znokautowana, a robot próbuje czołgać się z nią i jej rękami, aby ją uratować. I tak wyobrażasz sobie, że robot się czołga. Ręka jest tutaj, prawda? Ręka jest wyciągnięta. Simu Liu jest na moich plecach, jeśli jestem robotem, a on mnie rąbie. Upuszczam Jennifer Lopez przed jego plecami."

"i jest nieprzytomna, prawda? Jest nieprzytomna. Nie ma żadnego małego drażnienia się z nią.
drgania palców czy coś w tym stylu. Nie ma nic. Pięć sekund później po tym, jak miał zamiar wykończyć robota na dobre, zostaje dźgnięty od tyłu. Więc w ciągu tych pięciu sekund Jennifer Lopez stanęła na nogi. Stanęła na linii wzroku głównego złoczyńcy, który ma wyraźnie albo ją obserwował, albo okazał się zbyt głupi, by na nią spojrzeć. To tak, jakby nikt nie zapytał pytania w pokoju scenarzystów. Jak ona to zrobiła? To szaleństwo. To absolutne szaleństwo. Nienawidzę faktu, że ludzie dostali za to pracę. Nienawidzę faktu, że ludzie dostali za to pieniądze poza efektów specjalnych. Nienawidzę faktu, że to istnieje. Nienawidzę faktu, że w poniedziałek Netflix zamierza by zdobyć 20 milionów wyświetleń dla Atlas guys. Wielkie dzięki. I zamierzają sfinansować Atlas 2 i to będzie wyjdzie w przyszłym roku i będzie jeszcze gorszy. Nie jestem jak nie wiem czy ktoś to ogląda regularnie nie jestem aż tak negatywnie nastawioną osobą. Zazwyczaj jestem pozytywnie nastawiony do wielu rzeczy."

"rzeczy. Byłem naprawdę zły, że ten film istnieje. Naprawdę się o niego wściekłem. Naprawdę rzecz, w której jestem naprawdę zdezorientowany. Robiłem to zbyt długo. Rzeczą, która mnie w tym filmie jest to, że Simu Liu jest jak człowiek, ale tak naprawdę jest sztuczną inteligencją.
Nie, on jest tylko SI. Nie, ale chodzi mi o to, że jest osobą. W jaki sposób ma ciało? On nie jest Nie, po prostu tego nie wyjaśnili. On nie jest jak Shodan od samego początku."

"System Shock. Nie jest jak sztuczna inteligencja, która zniekształca świat ani nic w tym stylu. On po prostu jest wszyscy mają ciała. To robot. Tak. Z fizycznym ciałem. Tak, tak. Umysł AI. To tylko robot. Nie, myślę, że po prostu nie zagłębiają się w fakt, że to AI, co oznacza, że to naprawdę może być wszędzie i w każdej maszynie. Oni po prostu myślą o nich jak o oddzielne byty z robotami. Dlaczego jest w domu Jennifer Lopez i gra z nią w szachy?
Ponieważ jej mama go zmusiła. No tak. Okay. Tak. Teraz jej mama go nie zrobiła. Jej mama zrobiła i użyła go do polubienia. Nie wiem, dlaczego nienawidzi Jennifer Lopez. Myślę, że to fakt to. Jeśli ona tworzy połączenie neuronowe. I tak, i SI. To miałoby wiele sensu, dlaczego ta sztuczna inteligencja jest wtedy w ich domu. Dlaczego więc Jennifer Lopez jest taka zła? To tylko dlatego, że jej mama nie jej polubiła. Czy to taka podstawowa rzecz, żeby nie przynosić pracy ze sobą do domu? Nie, nie przynoszę myślę, że to ma jakieś przesłanie. Myślę, że myślisz na to zbyt głęboko. Tak jak ja mam ten sam rodzaj rzeczy. Jakby to nie miało sensu. To jak kopanie w kamieniu. Nie ma sensu. Ty po prostu złamiesz łopatę. Będziesz wiedział. Film przedstawia to jako zazdrość jak dziecko zazdrosne o to, że jej mama spędza czas z kimś innym niż ona. Ona to mówi. Była zazdrosna."

"Stąd wziął się jej głęboko zakorzeniony strach, lęk i nienawiść.
A potem mówią: nie, to nie była twoja wina, Jennifer Lopez. Ale tak było. Ona to zrobiła. Była Była głupim, małym, idiotycznym dzieckiem, które zdecydowało, że mamusia mnie nie pilnuje, jak wiesz, przez dwa tygodnie.
tańczyć czy cokolwiek. Więc pójdę i pozornie się obudzę. I zamierzam go zmusić i jak skończy zabijając świat, ponieważ najwyraźniej wchodząc do mojego 10-letniego umysłu on może również zrozumieć, że cała historia ludzkości doprowadziła do śmierci. Więc co ona czytała jako 10-latka?
w tym momencie? Warren Peet oczywiście. Tak. Więc to, co mówisz, jest naprawdę słuszne i Jennifer Lopez niesie ten film i ożywia go, wznosząc go na nowy poziom, który w przeciwnym razie Nie masz racji, gdyby Jennifer Lopez nie była główną gwiazdą tego filmu. Jest jak jedyna osoba w w tym filmie. Sterling K. Brown jest w nim przez jakieś 10 minut. Marks. Jak on się nazywa? Strong."

"Mark Strong. On musi. Jego agent musi nauczyć się mówić "nie", ponieważ jest w tym filmie również dla jakieś pięć minut. Możesz powiedzieć, że ma to gdzieś. W ogóle go to nie obchodzi.
Ale wciąż jest jak Mark. Wiem, że pewnie siedzisz w tym cały dzień, ale po prostu tego nie rób.
nie pokazuj się. Po prostu zleć to komuś innemu. Nie ma sensu, żebyś to robił. To znaczy Jestem prawie pewien, że odpowiedziałeś już na moje pytanie, ale i tak je zadam tylko dla widzów. Czy Simu Liu też jest okropny? Nie ma go aż tak dużo, ale tak, nie jest świetny."

"Co? Kto jest w tym filmie? Jak to go nie ma? Kto w nim jest? Tak naprawdę nie ma go zbyt wiele. Jest w nim, powiedziałbym, że jest w nim jakieś 10 minut.
Jest w nim na początku, kiedy robi wszystkie retrospekcje, a potem jest w retrospekcji dla Jennifer Lopez, a potem ma finałową walkę, która trwa jeszcze 10 minut.
i preludium do finałowej walki. Cały czas ten film trwa godzinę. To są dwie godziny."

"Trwa dwie godziny. Nie ma go aż tyle. Co się dzieje? To tylko Jennifer Lopez.
To jak grawitacja, gdyby to było gówno. Tylko tak mogę to opisać. To dlatego, że Jennifer Lopez utknęła z tym meta-robotem na 90% filmu i po prostu sobie chodzą.
w kawałkach CGI. To jak Titanfall. To jak Titanfall w akcji na żywo. Meta jest w zasadzie skradziona z Titanfall."

"Nie mogę się doczekać, żeby to obejrzeć. Obejrzę to jutro. Nie ma żadnej akcji.
Nie oglądaj tego, proszę. Mogłeś poświęcić swój czas na coś innego.
Atlas pojawi się na Netflixie 24 maja. Tak, jutro. Zdecydowanie jest wart twojego czasu. Upewnij się, że to sprawdzisz.
Prawdopodobnie ukaże się do czasu, gdy będziecie to oglądać. To był krótki fragment recenzji Alexa."

"Nie jest to jednak mój najgorszy film wszech czasów. Właściwie to nie jest mój najgorszy film wszech czasów.
Powiedziałbym, że Sausage Party jest gorszy. Cóż, Sausage Party zebrało świetne recenzje w porównaniu do tego jeśli uważasz swoje najgorsze dzieło za pół-gospel.
Chodzi mi o to, że to będzie bomba wśród krytyków, ale w sposób Netflixa nadal będzie mieć dużo widoki, które następnie uzasadnią rodzaj odnowienia, jeśli wolisz, lub kontynuację, ponieważ Netflix bardzo rzadko robi takie krytyczne hity. Cóż, robią to w niektórych przypadkach, ale jest wiele takich seriali, jak na przykład Extraction, które po prostu nie radzą sobie szczególnie dobrze."

"dobrze krytycznie, ale ostatecznie nie ma to znaczenia. Więc czy szczerze myślisz, że ponieważ użyłeś tego jako żartu na początku utworu. Czy myślisz, że to dostanie te 20 minut? Czy myślisz, że otrzymamy tę informację prasową, że ludzie po prostu się na to rzucą?
Nie jestem pewien, czy Lopez sama w sobie ma przyciąganie. Może to dlatego, że że to drybling sci-fi, który zwykle dobrze sobie radzi. Kino akcji jest jak film, na który idziesz oglądają twoi rodzice, a oni pytają, co oglądasz, a oni na to nową rzecz Netflix. Nawet nie wiedzą, jak się nazywa. Moi rodzice bardzo to lubią. Ja nie nie wiem, czy możecie się tym podzielić, ale są jakbym po prostu wszedł i poszedł, co oglądasz po prostu cokolwiek oglądasz. Czy to jest dobre? Nie. Więc odchodzę. To wszystko. To tylko to Zrezygnowałem, tak, to jest to, co pchają, więc obejrzę to. Po prostu dziwna rzecz ponieważ traktują to jak flow tv, mimo że jest to o wiele bardziej przemyślane ćwiczenie."

"które jest jak cokolwiek wyskakuje, cokolwiek się pojawia, cokolwiek jest na kanale Chodzi mi o to, że szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy Ben to obejrzy, jestem prawie pewien.
Widzę to na jego twarzy, ale ja nie zamierzam. Nie będę częścią tej statystyki i myślę, że bo oglądałeś to na presserze Alexa, że nie przyczyniasz się do ogólnej oglądalności."

"statystyki. Myślę, że możemy to powiedzieć z całą pewnością, więc nie będę się powtarzał.
oglądać coś innego i nie dam się wciągnąć w te bzdury, więc jestem smutny, że musiałeś przez to przechodzić, naprawdę mi przykro, to jest w porządku, czuję, że tego potrzebujesz.
z tych od czasu do czasu, że lubisz potrzebować aplikacji, mówisz to, ale mieliśmy rebel moon ostatnio, więc myślę, że mieliśmy tego dużo, ale nie oglądałem też rebel moon Lubię rebel moon o wiele bardziej niż to, mógłbym oglądać rebel moon, ponieważ ma jak wizję Zacka Snydera. Wiem, że Zack Snyder lubi filmy na koniec dnia Wierzę, że lubi filmy, nawet jeśli nie jest świetny w ich robieniu, ponieważ wyraźnie ma jak pasja do uh naprawdę lubię akcję i naprawdę lubię slow-mo i naprawdę lubię, kiedy rzeczy wygląda fajnie, więc tak, Zack, nie sądzę, żebyś był świetny w robieniu takich filmów."

"i nie sądzę, żeby aktorzy dali z siebie wszystko, ale rozumiem, że próbowałeś, ale tak nie jest.
wierzę, że ktokolwiek poza ludźmi tworzącymi CG w tym filmie w ogóle się starał, wierzę, że został napisany przez algorytm, który następnie zdecydował, jakiego reżysera bezimiennego do niego dołączyć, jakiego bezimiennego scenarzystę, który zostanie do niego dołączony, jaki mało popularny aktor zostanie do niego dołączony."

"a potem po prostu poszli z tym i to wszystko, nikt się tym nie przejmował, nikt się w ogóle nie przejmował tym, co jak to wygląda, historie, sci-fi, roboty czy cokolwiek fajnego jest to, że to wygląda jak i to jest tylko moja wypowiedź z zewnątrz, wyglądająca na coś w rodzaju pandemii.
projekt, w którym nikt nie mógł przebywać w tym samym pomieszczeniu, kiedy to robili, wszyscy nagrywali swoje kawałki w domu i wysyłali je gdzieś, a potem zszywali je razem, ponieważ po prostu Wygląda na to, że jesteśmy jak worek pełen oddzielnych elementów, które nie mają tkanki łącznej do może to jak w Fury Road, gdzie aktorzy nienawidzili się nawzajem, ponieważ Myślę, że myślę, że powinniśmy myślę, że powinniśmy zostawić to tam dla z tego prostego powodu, że jest to graniczne, a teraz staje się graniczne złośliwe, więc uh zostawmy ataki na mogę to umieścić to jest umieść go mam to umieściłem jeszcze jeden jak jeszcze jeden Sugerujesz, że właśnie widziałem zwiastun horroru Oza Perkinsa z długimi nogami?
powinni obejrzeć ten zwiastun, ten film wygląda absolutnie przerażająco i niesamowicie, więc możemy skończyć Jestem pewien, że ten film da czadu, więc nikt inny nie da czadu."

"Ben, nie mamy czasu o tym rozmawiać, porozmawiamy o tym w przyszłym tygodniu.
Porozmawiamy o tym w przyszłym tygodniu, więc czy do czasu, gdy zrobimy następny odcinek, faktycznie byłeś w kinie, aby obejrzeć ten film tak lub nie horizon horizon nie wychodzi dopiero pod koniec tak, będziesz go oglądał w jego umyśle, po prostu uwielbiam historie, które się za nim kryją."

"Dramat, który się za tym kryje, to bardzo Yellowstone, prawda, to wszystko jest po prostu fascynujące.
bardzo Yellowstone Ben to jest to naprawdę jest to naprawdę jest to dramat za tym jest to fascynujące więc porozmawiamy o tym ponownie w pewnym momencie, przynajmniej ja porozmawiam o tym w pewnym momencie, ale uh nie rzeczy, które możemy z tego wyciągnąć obejrzyj Furiosę obejrzyj zwiastun Długich nóg nie oglądaj Atlasa Tak więc to prawie ostatnie 30 minut podsumowania, tak, poza tym to było Odcinek 15 Filmowego Szału powracamy w przyszłym tygodniu, więc bądźcie czujni i poza tym tak do zobaczenia w następnym odcinku"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej