Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Ninja Theory otrzymał zielone światło na realizację kolejnego projektu

Mówi się, że deweloper Senua's Saga: Hellblade II pracuje nad czymś innym niż horror, Project: Mara.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się będziemy rozmawiać o prawdopodobnie największym i najgorętszym deweloperze 21 maja 2025 roku, a jest nim Ninja Theory. Mówimy tak, ponieważ dzisiaj jest oficjalna premiera Senua's Saga Hellblade 2, która jest naprawdę ekscytującą kontynuacją Hellblade Senua's Saga."

"Sacrifice. Nad którą Ninja Theory pracuje od lat. Wygląda na to, że ma bardzo bardzo wysoki poziom produkcji, nie chcę mówić o budżecie, ale o wartościach produkcyjnych. Wygląda bardzo Wygląda bardzo premium, kiedy na nią patrzysz, a jednak jest to pod wieloma względami gra podwójna i to jest dlaczego odbyło się wiele rozmów na temat przyszłości Ninja Theory. Wiesz, czy ta gra sprzeda się z Xboxem zamkniętym w studiach? Czy Ninja Theory dojrzało do zamknięcia? Tego typu rzeczy takie rzeczy. Ale wygląda na to, że Ninja Theory będzie w pobliżu przez jakiś czas, na szczęście, ponieważ my potrzebujemy kreatywnych deweloperów, takich jak Ninja Theory, aby zapewnić, że przestrzeń w medium gier wideo pozostanie."

"rozrywkowa i kreatywnie angażująca. Mówimy tak, ponieważ niedawno pojawiło się oświadczenie jednego z dyrektorów Ninja Theory na temat wydania Senua's Saga Hellblade 2 i cóż, sformułowanie to sprawiło, że wiele osób było nieco zaniepokojonych przyszłością Senua's Saga Hellblade 2.
ale niedawno dowiedzieliśmy się z dodatkowego źródła, że nie powinno tak być. Że to w rzeczywistości pozytywny sposób, w jaki słowa zostały użyte w tym oświadczeniu. A więc zanurz się i spójrz na ten raport. Ninja Theory otrzymało zielone światło dla nowego projektu. Prawdopodobnie będzie to kilka lat, zanim coś z niego zobaczymy. W poniedziałek wieczorem studio Ninja Theory Dom Matthews opublikował list otwarty na Instagramie, dziękując fanom, którzy według niego byli bardzo wspierający i dostarczyli wspaniałych informacji zwrotnych podczas tworzenia Senua's Saga Hellblade 2."

"Niektórzy jednak zinterpretowali list jako swego rodzaju pożegnanie, obawiając się, że mogą być kolejnym studiem.
które zostanie zamknięte, gdy Microsoft będzie zwalniał ludzi. Ale według redaktora Windows Central Jez Cordena nie ma się czym martwić. Wręcz przeciwnie. Za pośrednictwem Windows Central wyjaśnia on że w rzeczywistości Ninja Theory właśnie otrzymało zielone światło dla nowego projektu, który nie jest wcześniej zapowiedzianym horrorem Mara. Przy okazji, Senua's Saga Hellblade 2 ma dziś swoją premierę recenzja już wkrótce. W liście otwartym Matthew pisze, że studio wierzy, że to opracowało wynalazek, który zabierze Cię w podróż, która nie zostawi Cię z niczym i pozostawi myślisz i czujesz. Za kilka godzin dowiesz się, czy im się udało. A to jest oświadczenie od Doma Matthewsa, szefa studia Ninja Theory. Pozdrawia on wszystkich. W przeddzień premiery premiery gry Senua's Saga Hellblade 2, chciałem podziękować Wam, naszym fanom, w imieniu wszystkich pracowników studia Ninjaory."

"Ninja Theory. Widzimy was i słyszymy, gdy dajecie nam taką miłość i wsparcie. Kiedy mówicie nam jak wiele znaczy dla Ciebie Senua. Kiedy mówisz nam, jak bardzo nie mogłeś się doczekać gry i jak bardzo wierzysz, że uda nam się kontynuować historię Senui w sposób, który oddaje sprawiedliwość połączeniu tak wielu z was z nią i z Hellblade. Od samego początku Senua's Saga Hellblade 2 mieliśmy was na uwadze i mam szczerą nadzieję, że kiedy zagracie w drugi rozdział historii Senui ponownie odnajdziecie tę znajomą więź, a także, że wielu innych ludzi odnajdzie swoje drogę do Senui i jej świata. Teraz, zanim będę kontynuował sposób, w jaki wspomnieli o rozdziale 2 sugeruje, że będzie trzeci rozdział i mam nadzieję, że tak właśnie będzie."

"mam nadzieję, że dadzą im możliwość kontynuowania historii i być może zakończenia jej jako trylogia czy coś, nie jestem pewien, ale tak, to jest sposób, w jaki trafia do mnie trochę. W każdym razie robienie gier wideo jest trudne, a tym bardziej jak w przypadku Senui.
kierowaliśmy się przekonaniem, że naszym celem jest stworzenie gry, która zatopi Cię głęboko w świat Senui i zabierze cię w podróż, która pozostawi cię myślącym i czującym. Wierzę, że osiągnęliśmy nasz cel i mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, że jestem bardzo dumny z tej gry, bardzo dumny z naszego zespołu i bardzo dumny z Was, naszych fanów, którzy wspieraliście nas w tej magicznej podróży, dziękuję."

"Więc tak, niektórzy ludzie w pewnym sensie źle to zinterpretowali lub wzięli to za coś w rodzaju ostateczny list na wiele sposobów, który narodził się w teorii, którą możesz zrozumieć, dlaczego wiesz, że istnieje wiele dziwacznych sytuacji, które mają miejsce w rodzinie studiów gier Xbox w tej chwili, a potem dostajesz taki list, który ma dobre intencje, ale rodzaj, kiedy zaczynasz czytać między wierszami, zaczynasz się zastanawiać, czy są w tym jakieś ukryte motywy ale tak, sądząc po Jezie Cordenie, który został zabrany do Windows Central, aby to ujawnić Ninja Theory ma nowy projekt na zielono, więc nie wiemy, co to jest, nie wiemy kiedy się ukaże, kiedy zostanie ogłoszony i czy w ogóle się ukaże."

"w najbliższym czasie, ale biorąc pod uwagę, że Senua's Saga Hellblade 2 ma premierę dopiero dzisiaj Biorąc pod uwagę, że pracują nad Project Mara od jakiegoś czasu, być może jest to coś, co powinniśmy zrobić.
spodziewać się, że zobaczymy coś znaczącego przez kilka lat, ale tak, ponieważ wiemy więcej miejmy nadzieję, że jak tylko dowiemy się więcej, na pewno będziemy was informować i damy wam znać, gdy tylko będzie to możliwe."

"informacje zostaną upublicznione, ale poza tym tak, to cały czas, jaki mam na dzisiejszy odcinek GRTV News Wrócę jednak jutro, więc bądźcie czujni, bo mam nadzieję, że wtedy pojawi się coś jeszcze.
miłego wtorku i do zobaczenia w następnym, trzymajcie się wszyscy!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej