Polski
Gamereactor
Videos
Grand Theft Auto VI
HQ

GRTV News - Grand Theft Auto VI ma pojawić się jesienią 2025 roku

Take-Two Interactive potwierdził okno premiery oczekiwanej gry.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym GRTV News, jak za każdym razem to się zdarza, pojawiły się wiadomości dotyczące GTA 6, co oznacza, że musimy o tym porozmawiać.
I przyznajemy, że jest to dość duża wiadomość o GTA 6, ponieważ Take-Two potwierdziło rodzaj pełnego okna startowego dla GTA 6. Przyznaję, że jest to długie okno startowe, więc Nie ekscytowałbym się tym per se ani niczym podobnym. Nadchodzi, jest jeszcze trochę czasu. Te nadzieje, że będzie to coś w rodzaju wczesnego 2025 roku, to jest już się nie wydarzy. Będzie to w następnym roku podatkowym, a nie w tym, w którym jesteśmy."

"więc jest to dość odległy termin, który nadejdzie jesienią 2025 roku. Więc z zanurzmy się w wiadomości i sprawdźmy wszystkie rzeczy.
To już oficjalne, Take-Two potwierdza plany wydania GTA 6 jesienią przyszłego roku. T2 uspokaja akcjonariuszy i fanów, zobowiązując się do końca przyszłego roku po plotkach wskazujących na rok 2026. Tak więc to dwa tygodnie wyników finansowych na koniec roku fiskalnego większości firm, a Take-Two Interactive nie mogło nie wspomnieć o największej grze wideo wszech czasów. Rockstar's spółka-matka nie podała oficjalnej daty premiery Grand Theft Auto 6, ale określiła datę premiery."

"kiedy ukaże się GTA 6 i jest to raczej wcześniej niż niektórzy oczekiwali. Nasze prognozy odzwierciedla zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna kalendarza 2025 do jesieni.
kalendarza 2025 dla Grand Theft Auto 6. To chyba dobra wiadomość. Wydanie aktualizuje niektóre prognozy, ale fani i udziałowcy chcą przede wszystkim wiedzieć, czy GTA 6 będzie miało zostało opóźnione do 2026 roku, jak sugerowały niektóre źródła kilka miesięcy temu, podczas gdy inne nalegały że okno zostało po prostu zmniejszone. Komentarz na temat GTA 6 jest kontynuowany z wielką ambicji. Jesteśmy przekonani, że Rockstar Games dostarczy Wam niezrównaną rozrywkę."

"a nasze oczekiwania co do komercyjnego wpływu tego tytułu stale rosną.
Tak więc z okienkiem trwającym od końca września do Bożego Narodzenia i zakładając nie ma opóźnień w ostatniej chwili, jak to często bywa w przypadku tak gigantycznych wydań, gracze już zaznaczyli ten okres na czerwono w swoich kalendarzach, a garstka wydawców będzie będzie chciała uniknąć tych dat w swoich planach, bez względu na wszystko."

"Więc tak, jesień 2025. Dla mnie jesień to coś w rodzaju września, października, listopada, a potem zima zaczyna się w grudniu. Więc dla mnie, pomyślałbym, że Rockstar, wiesz, Take-Two Interactive i Rockstar celują w okres pomiędzy tymi trzema miesiącami. Um, Wiemy, jak działają premiery gier wideo. Masz tendencję do otrzymywania największej liczby wydań w jednym napiętym okresie podczas jesieni z tego prostego powodu, że jest w przed świętami Bożego Narodzenia. Więc to dobry czas, wiesz, wiele osób kupuje rzeczy, nawet jako prezenty lub dlatego, że, wiesz, mają na to pieniądze, jak sądzę. Um, a także, ponieważ, wiesz, lato się skończyło, więc nadszedł czas, aby wrócić do domu."

"dla półkuli północnej. Um, więc tak, spodziewałbym się, że tak będzie. Ja nie nie wiem kiedy dokładnie, ponieważ Rockstar nigdy tak naprawdę nie był jednym z trendów. Więc może tak być, to może być koniec listopada. Może to być początek grudnia. Nie jestem pewien, ale przynajmniej znamy okres, w którym się pojawi. Nie wygląda na to, żeby Take-Two chciało opóźnić premierę."

"tę grę jeszcze bardziej. Mówię, że jeszcze bardziej, bo tak naprawdę nigdy nie było daty premiery.
nie możesz opóźnić czegoś, o czym nie wiesz, kiedy się pojawi. Ale, um, to nie brzmi jak że Take-Two jest w ogóle zainteresowane opóźnianiem tej gry. Więc myślę, że to jest w tym momencie, zakładając, że nie wydarzy się coś poważnego."

"co sprawi, że Rockstar będzie potrzebował więcej czasu. Ale tak czy inaczej nadchodzi. Mając już na uwadze okno premiery, możemy prawdopodobnie zacząć układać kilka rodzaj wstępnego harmonogramu, kiedy zaczniemy widzieć rodzaj marketingu, um, marketingowy schemat trochę się rozkręci. Uh, nie mieliśmy przyczepy od czasu który spadł pod koniec 2023 roku, jak sądzę. Więc minęło trochę czasu, ale powiedziałbym że prawdopodobnie nie dostaniemy kolejnego przez jakiś czas, ponieważ Rockstar wie, jak duży jest ta gra. Take-Two wie, jak wielka jest ta gra. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć słowo GTA 6 lub, wiesz, słowa Grand Theft Auto 6 i ludzie wiedzą, o czym mówisz."

"o. Nie musisz widzieć gameplayu tej gry, aby to zrobić. Więc myślę, że będzie bardzo mało tych zwiastunów. Być może dostaniemy jeden pod koniec roku, a potem rozpoczną marketingowy push na dużą skalę w 2025 roku lub coś w tym stylu. Um, ponieważ nie mogę sobie wyobrazić, w przeciwieństwie do niektórych innych gier wideo, nie mogę sobie wyobrazić Take-Two i Rockstar muszą zrobić naprawdę wiele, aby zachęcić ludzi do tej gry i sprawić, by ludzie byli nią podekscytowani. Tak, ale dowiedzmy się, co o tym sądzisz. Czy jesteś podekscytowany na Grand Theft Auto 6? Głupie pytanie, naprawdę. Myślę, że wszyscy są podekscytowani Grand Theft Auto 6. Um, ale tak, jak dowiemy się więcej o tej grze, uh, na pewno damy wam znać i w komentarzach poniżej. Poza tym, garść innych wiadomości dla inwestorów w ostatnim czasie nocy. Więc upewnij się, że udasz się do lokalnego regionu Game Rector, aby dowiedzieć się więcej o tym, co Take-Two robi z 2K, uh, lub co 2K robi, przepraszam, z, uh, na Summer Game Fest. Wygląda Wygląda na to, że będzie kilka bardzo ważnych wiadomości. Więc pamiętaj, aby udać się do lokalnego Game Rectora regionu, aby się z tym zapoznać. Poza tym, to była moja ostatnia wiadomość tygodnia GRTV. A więc Do zobaczenia w poniedziałek. Mam nadzieję, że macie wspaniały piątek i weekend. Do zobaczenia Was wszystkich po drugiej stronie. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej