Polski
Gamereactor
Videos
Prison Architect 2
HQ

Prison Architect 2 - Podgląd wideo

Zapoznaliśmy się z nadchodzącym sequelem zarządzania, aby dowiedzieć się, co będzie chciał zaoferować, gdy pojawi się we wrześniu.

Audio transcriptions

"Biorąc pod uwagę czasy, w których w przeszłości byliśmy sparzeni przez gry debiutujące przed nimi są faktycznie gotowe, albo w postaci braku treści lub polerowania, trudno jest zobaczyć Prison Architect 2 bez wielkich znaków ostrzegawczych."

"Ta gra była opóźniana wiele razy, a nawet widziała swojego długoletniego głównego dewelopera odszedł, a jego studio wspierające przejęło pełną odpowiedzialność za produkcję.
a wszystko to jeszcze przed debiutem gry i oddaniem jej w ręce fanów.
Jest wiele powodów do niepokoju w związku z tym sequelem, dlatego też możliwość przetestowania go na kilka miesięcy przed premierą."

"Z premierą ustaloną na 3 września, deweloper Koku ma miesiące na dalsze dopracowywanie i ulepszanie tego tytułu, dlatego niektóre z bardziej topornych elementów i problemy z wydajnością nie są tak naprawdę zbytnio nam przeszkadzają.
To, co martwi nas nieco bardziej, to rozwiązanie samouczka gry, które stara się osiągnąć swój cel."

"Prison Architect 2 uczy cię grać głównie na dwa sposoby.
Pierwszy to wyskakujące okienka z krótkimi klipami wideo i opisami, które zasadniczo służą jako mini-podręczniki dla każdej podstawowej mechaniki rozgrywki.
Są pouczające, bez wątpienia, ale są też łatwe do zapomnienia, łatwe do zinterpretowania, a kiedy je zamkniesz, bardzo trudno je znaleźć i ponownie przeczytać."

"Na szczęście istnieje bardziej praktyczna alternatywa, która służy również drugorzędnemu celowi jako kampania.
Kampania Prison Architect 2 jest podobna do innych kampanii zarządzania i symulacji w tym, że musisz pracować przez poziomy unikalnych więzień i rozwiązywać problemy, które one są nękane."

"Przez kilka pierwszych misji, z których pięć mieliśmy luksus doświadczyć podczas tego gra uczy cię, jak korzystać z podstawowej mechaniki konstrukcyjnej, jak przydzielać zadania i jak je wykonywać.
pomieszczenia, zapewniać środki bezpieczeństwa, jak zatrudniać pracowników i przyjmować więźniów, budować kable zasilające i rury wodociągowe, wszystkie podstawowe elementy umożliwiające samodzielne prowadzenie więzienia, bez potrzeby, by gra prowadziła cię przez całą drogę."

"Chociaż teoretycznie jest to dobre założenie, w praktyce pozostawia ono więcej do życzenia, ponieważ efektywnie bierzesz na siebie więzienie, wykonujesz bardzo kilka drobnych zadań, które wymagają bardzo mało wysiłku, a następnie przejdź do następnego po 50 minutach.
Prison Architect 2, szczerze mówiąc, po prostu wykonuje złą robotę, wyjaśniając, jak grać w grę, co bez wątpienia będzie frustrujące dla osób mniej doświadczonych z tym gatunkiem."

"Z drugiej strony, jeśli uda ci się przebrnąć przez trudną fazę początkową, gra zaczyna się rozwijać i to tutaj zaczynasz widzieć błyskotliwość i potencjał pod spodem.
Systemy zarządzania są głębokie i zapewniają dużą głębokość, elementy konstrukcyjne pozwalają na naprawdę kreatywne projekty i stylizacje, a funkcje bezpieczeństwa dodają dodatkową warstwę do tego, jak podchodzisz do zarządzania."

"Do tego dochodzi system progresji i poziomowania, dzięki któremu zdobywasz ulepszenia i odblokowując nowe pomieszczenia dla twojego więzienia poprzez zdobywanie doświadczenia za wykonywanie kontraktów w grze, co czyni cuda z utrzymaniem cię zajętym.
A to wszystko przed omówieniem dużej zmiany w tej grze w porównaniu do jej poprzednika, fakt, że jest to 3D, a nie 2D."

"Chociaż uważamy, że estetyka 2D oryginalnego Prison miała pewien urok Architect, nie da się zaprzeczyć, że przeskok do 3D oznacza, że gra jest bardziej szczegółowa i sprawia lepsze wrażenie.
bardziej żywa i wciągająca, a tworzenie złożonych więzień, które składają się z wielu elementów, jest bardziej naturalne.
z kilku pięter."

"Czasami skupienie się na 3D prowadzi do kilku niezgrabnych spotkań, zwłaszcza gdy jesteś starasz się być precyzyjny w swoich wysiłkach związanych z umieszczaniem i budowaniem, ale uważamy, że to szybko o tym zapomnisz dzięki schematowi sterowania, który jest nieco bardziej intuicyjny w obsłudze i użytkowaniu."

"Jeśli weźmiesz to wszystko pod uwagę, a także fakt, że gra obsługuje tryb piaskownicy, w którym możesz dać upust swojej kreatywności, jasne jest, że jest wiele do zrobienia.
z Prison Architect 2.
Potrzebuje dodatkowych kilku miesięcy, aby upewnić się, że ma niezbędny połysk i połysk przed debiutem, ale wszelkie obawy, które miałeś co do zawartości i sposobu, w jaki ta gra ma można odłożyć do lamusa, ponieważ jest w niej jakość i duży potencjał."

"tym sequelem zarządzania."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej