Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Nintendo podobno prowadzi rozmowy z Segą na temat "New Switch" i "Switch 2"

Mamy jeszcze więcej szczegółów na temat następcy Switcha.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich, witajcie w kolejnym GRTV News, jestem Alex jak zwykle zajmujący się popołudniami najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, sprzęt, technologię, rozrywkę, cokolwiek co lubisz i co kochasz. Zawsze mamy to dla ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor Network, więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, gry zapowiedzi, ekskluzywne treści i jak zawsze o wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor skądkolwiek go pobierasz. Ale bez zbędnych ceregieli, dzisiaj rozmawiamy o konsoli, która będzie w naszych umysłach, dopóki nie wyjdzie i prawdopodobnie przez kolejne lata, następca systemu Nintendo Switch. Teraz, zgodnie z nowym raportem lub nową plotką, powiedziałbym od przeciekającego Midori z Sega i Atlus, Midori twierdzi, że w zasadzie Sega i Nintendo w tym pięknym kawałku skompilowanym przez Dava tutaj, Sega i Nintendo rozmawiały o Switch, a Nintendo określa go jako New Switch i Switch 2. A Wiele osób chce, aby następca Switcha nazywał się Super Nintendo Switch, ja sam wiele osób na Gamereactor, wielu fanów chce, aby nazywał się Super Nintendo Switch."

"Nintendo Switch, ponieważ jest to po prostu miły ukłon w stronę NES i SNES oraz jednego z pierwszy raz, kiedy mogliśmy to zrobić, ponieważ wiesz, tak naprawdę nie można było przejść od Wii do Super Wii lub czegoś podobnego, nie brzmiałoby to dobrze. Ale Super Nintendo Switch, SNES, brzmi całkiem fajnie. W każdym razie, czymkolwiek jest ten nowy Switch model jest nazywany, wewnętrznie między rozmowami z Segą i Nintendo jest on nazywany do New Switch, który widzieliśmy, jak Nintendo nazywa coś nowym pustym wcześniej z New 3DS i New Super Mario Bros, ale to naprawdę rzadkość i nazywanie go Switch 2 w pewnym sensie ma sens. Oczywiście, jak widzieliśmy nie tylko w Nintendo, ale w innych przypadkach wiele rzeczy zostało nazwanych PlayStation 2, Xbox jest trochę dziwny z Xbox One, Xbox Series X, cokolwiek. Ale myślę, że wiele z tych nazw to coś, czego się spodziewaliśmy ale interesujące jest to, że Nintendo odnosi się do tego jako wielu nazw, ponieważ to rodzaj wskazuje, że być może nawet nie zdecydowali, jaka będzie nazwa tego nowego konsoli. Midori donosi również, że jest mało prawdopodobne, aby te nazwy zostały zachowane w w przyszłości, więc zobaczymy być może nową nazwę, która nie jest oficjalna."

"Switch 2 lub New Switch. Rzecz w nazywaniu go Super Nintendo Switch jak słusznie pisze Dav, jest to, że prawdopodobnie oznaczałoby to, że wiele osób pomyślałoby że jest to jakiś model Switch Pro, a nie rzeczywista ulepszona konsola. Teraz dla pierwsze kilka lat mógłbym sobie wyobrazić, że wiele wydań, które zobaczymy na Nintendo Switch, wersji Super, jakkolwiek będzie się nazywał następca Switcha, wiele z tych wydań pojawi się również na Switchu, więc nie jestem pewien, czy naprawdę ma znaczenie, czy nazwiesz go Super Nintendo Switch. Jak chcesz, żeby się nazywał?
Jak Twoim zdaniem powinien nazywać się Switch 2? Już się o to czepialiśmy od wieków, ujawnimy go przed kwietniem przyszłego roku, ale ja chcę go mieć już teraz."

"teraz. Daj mi znać, co myślisz o Switch 2 i do zobaczenia w jutrzejszym Wideo GOTV News."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej