Polski
Gamereactor
Videos
Red Dead Redemption
HQ

GRTV News - Reportaż: Red Dead Redemption pojawi się na PC

Czy po 14 latach Western Rockstara może pojawić się na PC?

Audio transcriptions

"Witam i zapraszam z powrotem do kolejnego GRTV News, jestem Alex, jak zwykle zabieram was przez popołudnia najnowsze i najlepsze w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor."

"jako całości, więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz.
Ale bez dalszych ceregieli, przejdźmy do dzisiejszego newsa, jeszcze raz bardzo przepraszam ponieważ muszę zamknąć okno, ponieważ ktoś na zewnątrz zdecydował, że teraz jest czas zacząć używać węża elektrycznego lub czegoś podobnego, jeśli tego nie słyszysz, świetnie, jeśli możesz to bardzo mi przykro. W każdym razie, Red Dead Redemption najwyraźniej zmierza na PC, a przynajmniej może tak być, zbliżamy się do 14. rocznicy wydania Red Dead Redemption."

"Dead Redemption, przepraszam, Red Dead Redemption 1, chyba powiedziałem 2, to dlatego, że źródło które otrzymujemy jest Tez2, który jest prominentnym leakerem Grand Theft Auto i Rockstar.
i twórcą treści, a także ich zwolennikiem. I opublikował obraz z tekstem, który brzmi następująco: Podróżuj przez rozległe przestrzenie amerykańskiego Zachodu i Meksyku w Red Dead Redemption i jego towarzysz zombie horror Undead Nightmare teraz grywalne na PC. Pochodzą one z pliku strony launchera Rockstar, co zasadniczo oznacza że jest on w pewnym sensie ukryty w głębi strony programu uruchamiającego Rockstar. Teraz to sugeruje, że dostaniemy wydanie na PC i sugeruje, że dostaniemy bardzo wkrótce, ponieważ jest już grywalna na PC. Dziesiąta rocznica jest za 4 dni, jak sądzę 18 maja, co oznacza, że wkrótce możemy zobaczyć zapowiedź. Jak zawsze weź szczyptę soli, nie napisałem tego w tym kawałku, ale w wiadomościach weź szczyptę soli soli, ponieważ w tej chwili to tylko raport. Wydaje się być całkiem legalny, ale czasami te rzeczy mogą być zamierzonymi wydaniami, które nigdy nie ujrzały światła dziennego lub coś takiego. Jest to nowa aktualizacja, więc byłoby dziwne, gdybyśmy nie zobaczyli Red Dead pojawi się na PC. Chodzi mi o to, że pojawił się na PS4 i Switchu w zeszłym roku i nawet jeśli tak się nie stało."

"to nie spodziewajcie się, że Red Dead Redemption, które pojawiło się w zeszłym roku na PS4 i Switchu, będzie znacznie lepsze pod względem oprawy wizualnej.
1 w bycie masywnym remasterem lub remake'iem lub czymkolwiek podobnym, ponieważ Rockstar po prostu nie jest zainteresowany, ponieważ są całkiem pewni, że gra sprzeda się nawet wtedy, gdy niekoniecznie włożą tyle w jej odnowienie. To tylko taka mała redakcja, ale nie spodziewam się jakiejś przypadkowej mega aktualizacji, biorąc pod uwagę, że tego nie mieliśmy kiedy wersje PS4 i Switch pojawiły się w zeszłym roku. W każdym razie to wciąż całkiem ekscytujące dla wielu fanów, którzy czekali na nią od lat. Wcześniej jedyny sposób, w jaki mogłeś w nią zagrać na PC, był nielegalny za pośrednictwem emulatora, więc teraz będzie naprawdę interesujące zobaczyć, jak ludzie przechodzą przez to doświadczenie. Red Dead Redemption 2, prequel jest już na PC, więc jeśli jakimś cudem nie widzieliście spoilerów, nie widzieliście nic z Red Dead Redemption 2."

"Dead Redemption 1 i chcesz zobaczyć historię w zupełnie nowym świetle, będziesz będziesz mógł to zrobić. Nie wiem, kim są ci ludzie, ale mogą tam być.
nigdy nie wiesz. Ale tak, daj mi znać, co myślisz o nadchodzącym Red Dead Redemption 1 na PC. Jesteście podekscytowani? Czy nie obchodzi cię to w tym momencie? Czy uważasz, że już dawno powinno to nastąpić?
Czy myślisz, że w ogóle do tego dojdzie? Do zobaczenia w jutrzejszym odcinku CRTV News."

"Pa pa."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej