Polski
Gamereactor
Videos
Fallout 4
HQ

GRTV News - Fallout 4 znalazł się na szczycie list sprzedaży w Wielkiej Brytanii w zeszłym miesiącu

Popularna gra RPG firmy Bethesda odniosła ogromny sukces dzięki pojawieniu się serialu Prime Video.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj nie będziemy nie będziemy mówić o zeszłym tygodniu, tak naprawdę nie będziemy mówić o poprzednim tygodniu mówimy o całym miesiącu, który właśnie minął. Mówimy o kwietniu 2024, a powodem, dla którego o tym mówimy, jest to, że tematem kwietnia był Fallout, prawda? Rozmawialiśmy o wielu rzeczach związanych z Falloutem przez cały kwiecień dzięki faktowi, że pojawił się serial Fallout, który ponownie wzbudził duże zainteresowanie franczyzą."

"i nastąpił swego rodzaju efekt wykrwawienia dla wszystkich rzeczy związanych z Falloutem. Teraz widzieliśmy różne fragmenty informacji sugerujących, że Fallout, w szczególności gry, radziły sobie naprawdę dobrze biorąc pod uwagę ten rodzaj efektu krwawienia, który, wiesz, publikują swego rodzaju rekordowe liczby lub liczby, których nie widzieliśmy od lat i że lecą z półek w odniesieniu do ich fizycznych kopii. Ale nie wiedzieliśmy dokładnie, jak dobrze gry i jak dobrze Fallout radzi sobie w porównaniu z innymi uznanymi grami."

"i nowszych franczyz. Teraz już wiemy. O tym właśnie będziemy dzisiaj rozmawiać.
Więc tak, Fallout 4 był najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii w kwietniu.
Wiem, absolutnie szalone. RPG Bethesdy znalazł się na szczycie list przebojów prawie dekadę po premierze.
Można więc powiedzieć, że każdy aspekt uniwersum Fallouta skorzystał na debiucie Prime Video."

"serii Fallout jest niedopowiedzeniem. Fallout 4 i Fallout 76 opublikowały liczby, które nie widzieli od lat lub w ogóle, a fizyczne kopie tej pierwszej gry zniknęły z półek.
że pozostały na nich tak szybko, że można by pomyśleć, że to zupełnie nowa premiera od Bethesda, a nie prawie dziesięcioletni faworyt. Jeśli uważasz, że to tylko przesada, najnowsze dane dotyczące sprzedaży w Wielkiej Brytanii w kwietniu 2024 roku wyraźnie to potwierdzają. Gamesindustry.biz ma poinformował, że Fallout 4 był najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii w ostatnim miesiącu. Pokonał tym samym EA Sports FC24, Helldivers 2, Call of Duty Modern Warfare 3, Grand Theft Auto 5, Hogwarts Legacy i Red Dead Redemption 2. W pierwszej dziesiątce znalazły się również dwie inne gry z serii Fallout, które zajęły odpowiednio 8. i 9. miejsce, Fallout New Vegas i Fallout 76 również znalazły się w zestawieniu, a Fallout 3 uplasował się tuż za WWE 2K24 zajmując 11 miejsce w rankingu. Należy zaznaczyć, że dane oparte są na dane dotyczące sprzedaży fizycznej i cyfrowej, żadna gra Nintendo nie znalazła się w zestawieniu, ponieważ firma nie zwykle dzieli się tymi danymi, co jest dość istotne, ponieważ częściej niż nie Mario Kart 8 Deluxe jest stałym bywalcem tych wykresów. Informacje podają również, że w porównaniu do kwietnia 2023, sprzedaż gier spadła o 7%, a sprzedaż konsol i sprzętu spadła o 30% rok do roku."

"do tej pory, przy czym sprzedaż PS5 i Xbox Series spadła o 25%, a sprzedaż Switch spadła o 38%. Brak nowych Switch jest bez wątpienia czynnikiem, który się do tego przyczynia. Czy sukces sprzedażowy Fallout 4 jest dla Ciebie zaskoczeniem?
Teraz tak, dużą gwiazdką jest tutaj strona Nintendo. Przyznaję, że Nintendo tak naprawdę nie miało bardzo pracowitego początku 2024 roku, było tylko kilka gier z pierwszej ręki z których niewiele z nich naprawdę wyróżniało się jako um, jako coś w rodzaju wiesz, coś w rodzaju tytanów sprzedaży. Mieliśmy Mario vs Donkey Kong, które sprzedało się w milionach egzemplarzy, ale nigdy na nie nie patrzysz."

"spodziewasz się, że będzie to ogromny sprzedawca, a to też było w lutym. Princess Peach Showdown to prawdopodobnie ta, która sprzeda się najlepiej, o ile w ogóle się sprzeda, ale to też było w lutym.
Marzec i od tego czasu tak naprawdę nie było żadnego innego rodzaju dużego wyłączności Nintendo, więc Brak Nintendo na tej liście jest zarówno trochę zaskakujący, jak i fakt, że zwykle widzisz Mario Kart na tej liście, ale nie jest to również bardzo zaskakujące. Inną rzeczą, która jest dość zaskakująca, to Minecraft. Minecraft jest zwykle podstawą na tych listach i Minecraft jest zwykle podstawą na tych listach, a tutaj go nie ma, więc nie wiem, czy to znowu to."

"Microsoft lub Mojang nie dzielą się danymi dotyczącymi sprzedaży cyfrowej dla Minecrafta.
nie jestem zbyt pewien, ale tak czy inaczej, rzeczą, którą należy z tego wyciągnąć, jest to, że Fallout 4 ma pokonał wiele innych naprawdę uznanych i ogromnych gier w kwietniu 2024 roku.
aby stać się najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii. Wiesz, tak, zawsze będzie ta gwiazdka z tymi grami, o których wtedy wspomnieliśmy, ale pokonując takie rzeczy jak EA Sports FC 24, the i ogromną popularnością Helldivers 2, Call of Duty Modern Warfare 3, Grand Theft Auto 5, które Tak, to gra starsza niż Fallout 4, ale wszyscy wiemy, jak popularne jest Grand Theft Auto."

"a następnie takie rzeczy jak Hogwarts Legacy i Red Dead Redemption 2. Biorąc pod uwagę Hogwart Legacy jest naprawdę bardzo duże w Wielkiej Brytanii, ponieważ mamy bardzo dużo głów Pottera w Wielkiej Brytanii.
Wielka Brytania, ponieważ jest to rodzaj franczyzy stworzonej w Wielkiej Brytanii, więc tak, bardzo imponujące dla Fallout. Imponujące jest również to, że Fallout New Vegas i Fallout 76 zajęły odpowiednio 8. i 9. miejsce."

"no i to, że Fallout 3 też prawie znalazł się w pierwszej dziesiątce, ale spadł za WW2K24.
która w tamtym momencie była zupełnie nową grą, więc tak, bardzo interesujące statystyki.
Nie mogę sobie wyobrazić, że zobaczymy wiele z tych gier Fallout pojawiających się na liście majowej, kiedy to wyjdzie za jakiś miesiąc, ale wiesz, nigdy nic nie wiadomo."

"może wydarzy się coś szalonego i zobaczymy kolejną grę z serii Fallout, która znajdzie się na liście uh the May list, ale osobiście bym w to wątpił, ale tak, to jest czas na dzisiejszy odcinek GRTV News. Wrócę jutro rano na następny odcinek, więc bądźcie czujni.
W przeciwnym razie mam nadzieję, że miło spędzicie poniedziałek i do zobaczenia po drugiej stronie. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej