Polski
Gamereactor
Videos
Lord of the Rings: The Hunt for Gollum
HQ

GRTV News - Nowy film The Lord of the Rings pojawi się w 2026 roku

Andy Serkis ponownie wyreżyseruje i zagra główną rolę w filmie, najwyraźniej jako stworzenie Gollum.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was naprawdę ekscytujący, jeśli jesteś wielkim fanem Śródziemia. A może jest to naprawdę niepokojące jeśli jesteś wielkim fanem Śródziemia. Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, to jest Śródziemie. Dzisiaj będziemy rozmawiać o nadchodzącym filmie Władca Pierścieni, jak o prawdziwym Śródziemiu."

"rodzaj filmu akcji na żywo, który robi Warner, Warner Brothers. Jest do niego dołączony Peter Jackson jako producent, Andy Serkis jako członek obsady, a także reżyser. I to jest pojawi się w 2026 roku. Więc tak, spójrzmy na niektóre z tych informacji w odniesieniu do tego, czym jest ten film."

"Warner ogłasza produkcję filmu Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma z Andym Serkisem i premierę w 2026 roku. Główną rolę w filmie zagra Andy Serkis, a reżyserią zajmie się wyprodukowany przez Petera Jacksona. Tak więc Śródziemie wciąż ma wiele historii do opowiedzenia, dużych i małych na dużym i małym ekranie. Tak więc, podczas gdy bacznie obserwujemy Mammoth Epic, The Rings of Power i Prime Video, IP, które wciąż znajduje się w rękach Grupy Embracer, ma dwa kolejne projekty dotyczące uniwersum Tolkiena i Władcy Pierścieni. Warner Brothers ogłosił dziś produkcję filmu Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma, filmu o złowrogiej postaci z Władcy Pierścieni. Tak znakomicie przeniesionej na ekran przez Andy'ego Serkisa i trylogię Petera Jacksona. Serkis, mimo że z powodzeniem kontynuował karierę w Hollywood, nigdy nie pożegnał się ze swoją najważniejszą rolą. A teraz to zrobi nie tylko po raz kolejny wcieli się w Hobbita, który został sprowadzony na ziemię przez wpływy Jedynego Pierścienia, ale także wyreżyseruje film. Andy będzie miał do dyspozycji czworokąt w postaci Petera Jacksona będzie pełnił funkcję producenta filmu wraz ze spółką zależną Warnera, New Line Cinema. W tej chwili, na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej na temat projektu, ale jest on planowany."

"do wydania w 2026 roku. Wiemy, że trwają również prace nad The Lord of the Rings War of the Raurim, animowany film rozgrywający się 200 lat przed wydarzeniami z Hobbitów, który ma zostać wyreżyserowany Kenji Kamiyama. Więc oto Gollum. O tak, dziękuję Variety. Ale tak, oto Gollum.
Jeśli nie widzieliście wcześniej Golluma, bądźcie zaskoczeni, ale jest. Więc tak, Całkiem interesująca sytuacja. Więc tak, jest wiele różnych Władców Pierścieni rzeczy wciąż w pracach. Zawsze było tak, wiesz, że my, oni wzięli trochę trochę oderwać się od całego głównego stylu Władcy Pierścieni i poszli w kierunku do Hobbita w 2010 roku. To była wielka rzecz z trylogią Hobbita i tak dalej. Więc, um, ale tak, nigdy tak naprawdę, Władca Pierścieni nigdy tak naprawdę nie był odszedł. To zawsze była dojna krowa dla Warner Brothers, a teraz wygląda na to, że przygotowują się do ponownej próby jej wydojenia. Więc jest Władca Pierścieni Wojna o Raurim, który w tej chwili, jak sądzę, nadal ma się ukazać w grudniu tego roku."

"Nie mamy jeszcze zwiastuna, ale nadal oczekuje się, że ukaże się w grudniu. Więc będziemy zobaczymy, czy dotrzyma tej daty. W przeciwnym razie, tak, ukaże się w 2026 roku. To będzie to będzie coś w rodzaju akcji na żywo. Sądząc po tytule, The Hunt for Gollum, to tak wygląda na to, że może to być coś w rodzaju sequela. Ale znowu, tak naprawdę nie mamy żadnych szczegółów fabuły. Może to być coś, co dzieje się tuż przed lub w trakcie tego czasu kiedy Gollum jest jakby schwytany przez orków z Mordoru. Zasadniczo co Władca Pierścieni Gollum, po prostu okropna gra, w zasadzie to, co to ma do powiedzenia w swojej fabule. Więc może to będzie to, a może coś później. Nie jestem zbyt pewny, ale Gollum zginął w Górze Przeznaczenia. Wiesz, wpadł do góry i cóż, trudno jest wyjść z wulkanu, gdy do niego wpadniesz. Ale my musimy zobaczyć, co go to zaprowadzi. Ciekawie będzie zobaczyć Andy'ego Serkisa w roli reżysera w filmie, ponieważ Peter Jackson w większości wyreżyserował wszystkie te filmy."

"Władca Pierścieni i Hobbit na żywo. Więc przekazuje ten obowiązek Andy'emu Serkisowi, który jest obecnie bardzo doświadczony w przestrzeni filmowej. Nie tylko był zaangażowany we Władcę Pierścieni i małe fragmenty Hobbita w przeszłości, ale Andy Serkis zagrał ostatnio w wielu innych ogromnych franczyzach, w tym w trylogii o małpach."

"Wydaje mi się, że przez jakiś czas miał rolę w Gwiezdnych Wojnach, o ile dobrze kojarzę. Więc to było to Cóż. Jest w Batmanie z Mattem Reevesem jako Alfred. Więc wiesz, Andy Serkis jest absolutnie wszędzie. Mnóstwo ogromnych rzeczy. Ma ogromne doświadczenie, a reżyserowanie nie jest czymś nowym. Robił to już wcześniej. Więc będziemy musieli zobaczyć, jak ten film się ukształtuje. Zawsze się trochę waham, kiedy myślę o Władcy Pierścieni ponieważ nie sądzę, by cokolwiek zdołało dorównać trylogii Petera Jacksona. Ale Pozostanę optymistą. Może to będzie to. Może to będzie następna wielka rzecz dla Władcy Pierścieni. Ale dowiemy się stosunkowo niedługo. Ukaże się za około dwa lata."

"czasu. Więc usłyszymy więcej informacji o fabule, obsadzie i tym podobnych rzeczach przed zwiastunami i tym podobnymi w 2026 roku. Bądźcie więc na bieżąco. Ale poza tym, tak, to cały czas, jaki dziś mam. To moje ostatnie GRTV News w tym tygodniu. Bądźcie więc czujni na mój następny news w poniedziałek. Do tego czasu życzę Wam miłego piątku i weekendu i tak, do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej