LIVE
HQ
logo hd live | Nintendo Direct - June 2024
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   HQ

   Film Frenzy: Odcinek 12 - Czy nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk paniki w box office 2024?

   Mając już za sobą jedną trzecią roku, zastanawiamy się, czy box office w 2024 roku jest już w punkcie zagrożenia, czy też powolny start nie jest w rzeczywistości oznaką tego, co ma nadejść.

   Audio transcriptions

   "Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w naszym chyba 12 odcinku Filmowego Szału? Nie jestem zbyt pewien. Ujmijmy to w ten sposób, dzisiaj znowu będziemy rozmawiać o box office, prawda? To Właściwie jesteśmy tu dzisiaj tylko ja i Alex. Magnusa nie ma z nami w tej chwili, więc to tylko..."

   "Trzecie urodziny.
   Trzecie urodziny.
   Uwierzyłbyś?
   Niewiarygodne. Niektórzy ludzie świętują urodziny, niektórzy ludzie świętują miesiące urodzin i to właśnie robi Magnus. Ale nie, dzisiaj..."

   "Nie nazywa tego May, tylko Mag.
   Ale nie, dzisiaj będziemy rozmawiać o box office z tego prostego powodu, że jesteśmy teraz w maju.
   jedną trzecią roku. Nagrywamy to wideo 1 marca.
   Wybaczcie, 1 maja."

   "1 maja, przepraszam. Tak, nagrywamy ten film 1 maja. Więc tak, jesteśmy w jednej trzeciej drogi i jak na razie box office jest, z braku lepszych słów, całkiem do dupy.
   Więc tak, dzisiejszy pomysł jest zasadniczo, wiesz, czy nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk paniki na pudełku biurze? Czy rok 2024 już teraz pilnie potrzebuje pewnych ulepszeń w kasie, czy jest to po prostu wiesz, czy po prostu nie spieszy się, aby zacząć działać? Jak myślisz, Alex?
   Boy Kills World zarobił 1,5 miliona w dniu premiery, co jest naprawdę kiepskim wynikiem. Jak Naprawdę, jak bomba, jakiej nie widzieliśmy od dłuższego czasu."

   "Myślę, że prawdopodobnie nie zarobi tak dobrze. A wiele z tych filmów dopiero teraz wychodzi, które tak naprawdę nikogo nie obchodzą. Tak jak z, problem ze streamingiem jest to, że musisz sprawić, by poczuć się tak, jakby pójście do kina było wartościowym doświadczeniem, co tak naprawdę dotyczy tylko kilku filmów. Ponieważ wiele rzeczy, takich jak Anyone But You, rom-com, który poradził sobie naprawdę dobrze. Ale dla mnie możesz po prostu obejrzeć to w domu i będziesz miał dokładnie to samo doświadczenie, co oglądanie go w kinie, o ile nie sprawdzasz telefonu, co jest, wiesz, wiesz, ale niektórzy ludzie sprawdzają swoje telefony w kinie. Pamiętam, że oglądałem Doom 2 i tuż przed pojedynkiem na końcu wyciągnął swój telefon, sprawdza godzinę, nawet nie jak, och, mam ważną wiadomość. Po prostu sprawdza godzinę i odkłada z powrotem. Pomyślałem, co? Zamierzasz zobaczyć to w IMAX. A ty na to, że ile to będzie trwało?
   zostało? Co do diabła? Niektórzy, jak ludzie, nie chcę ich w kinach. Nie sądzę, że to czas wciskać przycisk paniki, bo jeśli idzie mniej ludzi, to znaczy, że na pewno tak jest."

   "ludzie, którzy po prostu chcą zobaczyć coś w kinie. Więc nie chcę tych ludzi w moim kinie.
   kinach. Nie chcę ich tam. Jeśli sprawdzasz telefon, jeśli, Czarna Pantera jako Cóż, to jedyny raz, nie wiem, czy kiedykolwiek to zrobiłeś, ale jedyny raz, kiedy kiedykolwiek byłem odczep się od telefonu, to do dziewczyny, która siedziała naprzeciwko mnie na Czarnej Panterze."

   "A ja po prostu, ona zawsze na nim siedziała, pisała SMS-y. A ja na to, co ty, do cholery, wyprawiasz?
   robisz? Byłem jak, rujnujesz mi to doświadczenie. Rozumiem, że jesteś jak, no wiesz, Zrobiłem to szeptem. Nie byłem jak, co do cholery? Myślałem, czy możesz tego nie robić? Ponieważ Ja, jeśli ty, dlaczego tu jesteś? Więc dlaczego tu jesteś? Jeśli chcesz wejść na swój telefon, czy możesz to zrobić w miejscu, które nie przeszkadza innym ludziom? A ona powiedziała swój telefon na resztę filmu, ale ja na to, co do cholery robisz? Czuję jakbym brzmiał jak rant Trumpa, wiesz, kiedy on jest jak guma do żucia Obamy."

   "W każdym razie wiem, jak się z tym czujesz. Myślę, że każdy doświadczył chodzenia do kina gdzie zawsze jest ktoś, kto jest zawsze, to zawsze młodzi ludzie, którzy nie do końca rozumieją, że to jest trochę jak świętość. To zarówno młodzi ludzie, jak i jak ludzie w wieku wyżu demograficznego. Ludzie po pięćdziesiątce są po prostu jak, tak, jasne. Nie dałem, Wiesz, to jest tak, że wyciągam telefon i rozumiem, że twój telefon jest całym światem, prawda? Jest świat na wyciągnięcie ręki. To kuszące. To jak wiadomości i inne rzeczy. Wszystkie rzeczy, które chcesz, jest tam na małym ekranie, który kochasz, od którego jesteś uzależniony, którego nie możesz do końca zdobyć."

   "pozbyć. Wszyscy są uzależnieni od swoich telefonów, ale daj spokój, to tylko dwie godziny. To nie jest, to nie jest, wiesz, to nie tak dużo. I jeszcze za to zapłaciłeś. Tak.
   Płacisz, żeby tu być. Wiesz, zasady, to jak pójście na basen i po prostu, jakbyś wszystkich ochlapał. Wiesz, co mam na myśli?
   Wiesz, co chcę powiedzieć, prawda. Myślę, że tak jak trochę z nami, oboje jesteśmy Brytyjczykami, um, nasze doświadczenie w kinie jest o wiele bardziej represjonowane niż u innych."

   "miejsca na całym świecie. Wiem, tak. Wiem. Na przykład, kiedy idziesz i oglądasz filmy w Ameryce, dzieje się najmniejsza rzecz, oni krzyczą i krzyczą. To jest wielkie, ekscytująca rzecz dla nas. Idziemy do kina. Nikt nie mówi ani słowa, dopóki nie wyjdziesz. To wszystko.
   Oprócz jedynego razu, kiedy miałem amerykańskie doświadczenie filmowe, kiedy oglądałem Avengers end game, który był jak pięć lat, pięć lat, kilka dni temu w czasie, gdy my nagrywaliśmy to. I był tam, kiedy spoiler alert, Iron Man zginął. Była tam kobieta, Nie pamiętam, czy wam mówiłem, że kobieta niekontrolowanie szlochała, absolutnie, jak ja, cóż, mam nadzieję, że to była kobieta. Um, uh, kiedy, kiedy, kiedy ta sprawa z młotkiem, to był kolejny duży. O tak. Ludzie byli jak, i wielki, um, kiedy wszyscy przyszli przez portale na końcu. Tak, to był, tak, to był moment, w którym wszyscy byli jak, ale jak słyszalne westchnienia. Ale tak, śmierć Iron Mana była jak szloch, jak absolutnie niepocieszona."

   "Jakby ktoś właśnie podszedł i zastrzelił jej chłopaka siedzącego obok niej.
   Absolutnie tak, ale wtedy nie byłem o to zły. Był ktoś, kto był chrapał, uh, podczas bardzo późnego nocnego pokazu Strażników 3, który w pewnym sensie dostaję w ciągu dnia i wybaczyłbym to również, żeby być uczciwym, ale, uh, ale nie, nie, to jest, to wszystko są ważne punkty, ale powód, dla którego chcemy dziś o tym porozmawiać, jest słuszny."

   "Czy to dlatego, że ostatnio były to chyba zarówno Kung Fu Panda cztery, jak i Godzilla X Kong, nowe imperium, oba przekroczyły 500 milionów dolarów w globalnym box office, prawda? Tak, ogromne rzeczy do świętowania, wiesz, przekroczenie pół miliarda dolarów to wielka sprawa, niezależnie od tego, jak, ty wiesz, gdzie jest box office, zrobienie filmu za pół miliarda dolarów jest nadal naprawdę dobre, zwłaszcza, że w obu tych filmach, jeśli mam rację, powiedzmy, że żaden z nich nie miał jak ogromne budżety, jak, wiesz, jak gladiatorzy, może, ale myślę, że to było około 120 milionów. Nie sądzę, żeby Godzilla miała aż tak duży budżet, ponieważ musisz pamiętać, że z Godzillą i Kongiem, prawda? Dosłownie nie mieli wielkich aktorów, jak Dan Stevens jest człowiekiem w tym filmie i może Brian Tyree Henry, czy jak mu tam. Więc prawdopodobnie zaoszczędzili dużo pieniędzy na castingu. Ale chodzi o to, że oba te filmy zrobiły naprawdę dobrze. A kiedy przekroczyły granicę 500 milionów dolarów, pomyślałem, że zrobię to samo."

   "trochę poszperać, zobaczyć jak radzi sobie w box office. I okazało się, że radzi sobie absolutnie okropnie. Tak więc w 2024 roku, jak dotąd, znowu, jesteśmy w jednej trzeciej drogi przez rok. Tam było tylko osiem filmów, które przekroczyły 100 milionów dolarów w kasie. Teraz z tych osiem, trzy z nich przekroczyły 200 milionów dolarów, a były to Kung Fu Panda, Godzilla, a następnie Dune część druga to 700 milionów. Oznacza to, że jest pięć filmów, które mieszczą się w przedziale od stu do stu milionów dolarów."

   "200 milionów, w tym Ghostbusters, Frozen Empire, Bob Marley, One Love, The Beekeeper, Wredne dziewczyny, a potem Madam Web, prawda? Więc to tylko pokazuje stan box office'u ponieważ są tam, wiesz, trzy lub cztery filmy, na które prawdopodobnie patrzysz i idziesz, o mój Boże, to największe filmy tego roku. Cała reszta, nic nie przekroczyło 100 dolarów milionów. Teraz może to nie brzmieć jak wielka sprawa, aby być w, wiesz, tylko jednej trzeciej drogi w ciągu roku. Taki jest stan box office'u. Ale w 2023 roku, który był kolejny jak obiektywnie zły rok w porównaniu do tego, w którym box office był przed pandemią, ponad 50 filmów wygenerowało ponad 100 milionów dolarów. Jeśli potraktujesz to jako punkt porównawczy, będzie to oznaczać, że około 16-17 filmów będzie musiało przekroczyć próg 100 milionów dolarów do końca pierwszej tercji."

   "roku, których w tym roku było osiem. Jest to więc już o połowę mniej filmów. Teraz możesz i powiedzieć, że tak, wiesz, lato jest zawsze bardzo pracowite, a później w tym roku będziemy mieli kilka bangerów. Zrównoważy to. Nie przychodzi mi do głowy nic poza Deadpoolem i Wolverine. Co my tu mamy? To znaczy, spodziewałbyś się filmów takich jak, no wiesz, Kingdom of the Planeta Małp. O tak, do diabła. Nie mogę uwierzyć, że o tym zapomniałem. Tak, będzie Furiosa."

   "Jest mnóstwo dużych filmów, które wyjdą pod koniec roku, jak Mufasa. Venom pewnie też będzie, Jeśli Man on the Web może zarobić 100 milionów dolarów, to Venom może prawdopodobnie zarobić 3 biliony dolarów.
   Ale nie, jest wiele dużych filmów, które wychodzą. Ale czy naprawdę myślimy, że w ciągu ośmiu miesięcy będą filmy zarabiające 4200 milionów dolarów, sądząc po stanie box office'u w tym roku."

   "momencie? Nie widzę tego. Naprawdę tego nie widzę. Myślę, że ten rok będzie należał do najgorszych lat dla box office'u od jakiegoś czasu, co jest naprawdę szokujące, ponieważ 2023 obiektywnie też nie był dobrym rokiem. Wiesz, przed pandemią mówimy o 2019 roku, było dziewięć filmów o wartości 1 miliarda dolarów. Tak, filmy za 1 miliard dolarów. Oczywiście pandemia w 2021 roku i 2022 nieco się różniły, ponieważ wciąż wychodziły z ery pandemii."

   "Ale w 2023 roku mamy dwóch zarabiających 1 miliard dolarów. Jak dotąd w tym roku nie mieliśmy ani jednego, co znowu oznacza, że mamy dopiero jedną trzecią roku. Ilu mieliśmy w 2022 roku?
   Widziałem, że było ich całkiem sporo w 2022 roku, ponieważ był Avatar, był Top Gun Maverick.
   Tak. Czułem się, jakbyśmy wrócili. Tak, było tam kilka dobrych, tak. I w rzeczywistości, mam na myśli, w 2022 roku było w sumie 4 100 milionów dolarów zarabiających, co, wiesz, znowu, wciąż jesteśmy jak wychodząc z pandemii w tym momencie. Niekoniecznie chodzi o chodzenie do kin i ludzie nie chcą chodzić do kin w 2022 roku. Chodzi bardziej o to, że wydawało się, że nie ma wielu filmów, ponieważ produkcja została oczywiście zamknięta i mieli, wiesz, to było problem, z którym borykał się rok 2022 bardziej niż cokolwiek innego. Ale w 2023 roku wróciliśmy do czegoś w rodzaju bardziej normalności. I tak naprawdę niekoniecznie widzieliśmy, jak przekłada się to na liczby w box office w porównaniu do okresu sprzed wydarzenia. Więc myślisz sobie: 2024, na pewno to będzie to."

   "kolejny krok naprzód, aby to osiągnąć. I jak na razie jesteśmy tak daleko od celu, że sprawia to, że naprawdę zaniepokojony przyszłością box office. Więc nie wiem. Co o tym sądzisz? Czy nadszedł czas na wcisnąć przycisk paniki? Czy powinniśmy zacząć uruchamiać ostrzegawcze sygnały dźwiękowe? Kasa jest martwa.
   Niech żyją streamerzy. Być może, ale być może jesteśmy po prostu w pewnym spadku między szczytami ponieważ silnik Marvela został teraz wyłączony. Deadpool i Wolverine prawdopodobnie zrobią prawdopodobnie miliard dolarów, ponieważ ludzie chcą zobaczyć ten film. Chcą ponownie zobaczyć Deadpoola. Chcą zobaczyć Hugh Jackmana w roli Wolverine'a. Tak naprawdę nie obchodzi ich fabuła. Nikt tak naprawdę nie dba o szersze powiązanie z fabułą MCU w tej chwili ponieważ nie istnieje. To wszystko jest po prostu bałaganem. Więc może uda im się to przywrócić nową erą Fantastycznej Czwórki czy czymkolwiek innym. Nie wiem, czy mogą. Myślę, że to koniec. Myślę, że Film komiksowy jest rodzajem rzeczy, która zawsze wychodzi, zawsze zarabia pieniądze, zawsze robi Cóż, ta era już się skończyła. Następną szansą, jaką będziesz miał, będzie James DCU Gunna, ponieważ ludzie chcą zobaczyć Supermana. I to będzie test. Jeśli ludzie nie pójdą do Supermana, to koniec. To absolutny koniec dla filmów komiksowych. Rozmawialiśmy o tym wcześniej o adaptacjach gier wideo jako nowej rzeczy. I jeśli tak jest, lub może to być coś coś innego, może to być coś, czego jeszcze nie jesteśmy pewni, a co będzie konsekwentne."

   "moneymaker. Myślę, że w tym roku po prostu tego nie mamy. Nie mamy czegoś, co możesz zrobić, Ok, cóż, nawet jeśli te wszystkie nowe filmy z pomysłami nie zadziałają, mamy tę maszynę, która będzie pompować filmy rok po roku, ponieważ Marvel ma tylko jeden w tym roku, i jest to Deadpool. I tak naprawdę nie jest nawet postrzegany jako rzecz MCU. To jak film o Deadpoolu."

   "Więc, nie wiem. Myślę, że zawsze jest szansa, że powróci. Ale jeszcze raz, problem polega na tym, że musisz nie tylko patrzeć na ludzi, ponieważ studia wypuszczają Diuna 2 wyszła w wersji cyfrowej całkiem niedawno, a w kinach jest dopiero od marca.
   Nie wiem jak wy, ale ja pamiętam, że jako dziecko chodziłem do kina i..."

   "Musisz czekać sześć miesięcy. Tak, sześć, siedem miesięcy.
   Sześć do ośmiu miesięcy na wydanie DVD, a i tak zobaczysz Charliego i Fabrykę Czekolady to ten, który pamiętam, że oglądałem jako dziecko, ponieważ mówiłem: "Widziałem to, mamo. Dlaczego do cholery to jest wciąż w kinach? Bo oczywiście jako dzieciak myślisz, że już raz to widziałeś, wszyscy to widzieli i mogą to wymazać z tablicy. Ale minęłyby jakieś cztery miesiące i wciąż będzie miał mnóstwo wyświetleń, a dochód wciąż będzie naprawdę wysoki."

   "ważne, ponieważ nawet jeśli nie będzie w IMAX, ludzie i tak będą chcieli go zobaczyć.
   Dune 2 ponownie w kinach, ponieważ bardziej przypomina to doświadczenie kinowe niż coś innego.
   co możesz poczuć oglądając w domu.
   I myślę, że tutaj leży wina ludzi, którzy myślą: okej, stream to nowa norma, zabijmy za to kina. Myślę, że to jedyna rzecz, którą widzieliśmy, prawda? Że my nie widzieliśmy, aby giganci produkcji koniecznie znaleźli równowagę między kinem kinowym a domowym ponieważ uważam, że musi istnieć taka przerwa. O ile rozumiem, że prawdopodobnie zarabiają dużo pieniędzy, wiesz, jak Wonka był wielki, prawda? Przyszedł w grudniu. Nie wydaje mi się, żeby dobrze radził sobie w kinach. Zarobił około 600 milionów dolarów, a potem wszedł na ekrany, mogłeś go obejrzeć w domu pod koniec stycznia. Byłem jak, Cóż, to taki natychmiastowy zwrot, to niewiarygodne. I rozumiem, że to generuje przychody w ten sposób, ale z pewnością niekoniecznie generuje więcej przychodów, ponieważ wtedy tracisz wszystkie teatralne rzeczy. To znaczy, jasne, wtedy przypuszczam, że w pewnym sensie łączysz cały marketing razem, prawda? Ponieważ zajmujesz się marketingiem filmu dla kin, a potem w zasadzie od razu dla domowego wideo na żądanie i tego typu rzeczy. Więc wydaje mi się, że w pewnym sensie tak jest, połączyć to razem. Ale drastycznie skracasz żywotność tych projektów, podczas gdy wcześniej było tak, że oto zwiastun, film wychodzi za osiem miesięcy, oglądasz film w kinach, jest w kinach przez dwa i pół miesiąca, a potem musisz czekać osiem miesięcy."

   "miesięcy, aż pojawi się na DVD lub w jakiejkolwiek wypożyczalni. Teraz jest tak, że masz zwiastun, film jest w kinach przez dwa i pół miesiąca.
   pięć, sześć miesięcy, a za kilka miesięcy będzie dostępny w domowej wypożyczalni wideo i to wszystko.
   To już koniec. Więc nie wiem, myślę, że zdecydowanie muszą znaleźć sposób, aby to zrobić."

   "Nie zrozumcie mnie źle, lubię mieć możliwość obejrzenia w domu filmu, którego nie widziałem w kinie.
   Tak. Osobiście nigdy nie kupiłem żadnego z tych w pełnej cenie. Wiesz, takie domowe wideo premierowe rzeczy, a one kosztują jak - przypadkowo kupiłem Pushin' Boots The Last Wish. I'd already widziałem go w kinie. Po prostu bardzo mi się podobał. Chciałem pokazać go mojej rodzinie, bo byłem jak, Oh, pokochacie to. I kliknąłem kup zamiast wypożycz. I tak wydałem jakieś 17 funtów zamiast trzech. Więc to był dzień, w którym, wiesz, ruch dzwonił. Ale poza tym, Tak, osobiście nigdy tego nie robiłem. Wolałbym poczekać, aż będą do wynajęcia lub, wiesz, zrobić..."

   "Wypuszczają streamery w czasie, w którym wcześniej wychodziły na DVD. Więc jeśli płacisz abonament za Disney Plus lub cokolwiek innego, a na przykład Kingdom of the Planet of Małp, o którym rozmawialiśmy wcześniej, daję mu jakieś sześć miesięcy, zanim będziesz mógł go obejrzeć na Disney Plus. Tak. A Disney jest generalnie jednym z tych, na które trzeba czekać najdłużej."

   "Tak. Prime Video. Dostają te filmy MGM na Prime, jakby natychmiast. Nie czekają, pomijają bicie serca. Nie wygłupiają się. Potrzebują, abyś oglądał Prime Video, ponieważ w przeciwnym razie, jak, to jest rzecz z Prime Video jest to, że jest to jeden, który prawdopodobnie większość ludzi po prostu ma, ponieważ chcesz mieć Prime dla łatwych dostaw i innych rzeczy jak to w Prime Day. Ale to jest rzecz, która wydaje mi się, że najbardziej chce, abyś ją obejrzał, ponieważ zawsze przeznacza mnóstwo pieniędzy na, na przykład, Fallout i Rings of Power i wszystkie te rzeczy. I Netflix również wkłada mnóstwo pieniędzy w swoje rzeczy. Ale nigdy nie ma się wrażenia, że Netflix jest jak, Proszę, oglądajcie nasze rzeczy, proszę, proszę. Potrzebujemy cię do tego. Podczas gdy Amazon jest jak, wydobywamy chłopcy, wprowadzamy Invincible, wprowadzamy Fallout, wprowadzamy Rings of Power, wprowadzamy Wheel of Time. Nie wszystkie z nich są hitami, ale to wielkie serie. Są ogromne projekty i potrzebują, abyś je oglądał, ponieważ w przeciwnym razie wszystko pójdzie do toalety z jakiegokolwiek powodu, nawet jeśli prawdopodobnie tak by się nie stało. Tak. I to jest kolejna rzecz, jak czyż nie jest tak, że w dzisiejszych czasach, zanim weszliśmy w pandemię, istniała bardzo wyraźna podział między gigantami produkcji teatralnej a streamerami. Tak. Teraz produkcja giganci są właścicielami wielu streamerów lub są partnerami. Są ręka w rękę. Tak, jak Disney ma 20th Century i Disney Plus, prawda? Więc to wszystko. Mają też Hulu i całą resztę rzeczy. Amazon, MGM Studios połączyły siły i tak powstało Prime Video. Paramount ma Paramount Plus. Próbuję wymyślić innego giganta produkcyjnego. Lionsgate ma swój własny."

   "Mają też Lionsgate Plus, prawda? Mają wszystkie te różne, jakby, mniejsze usługi, za które większość z nas prawdopodobnie nie płaci, bądźmy szczerzy. Jest ich zbyt wiele. Myślę, że dostaniesz Lionsgate Plus z Prime Video w Wielkiej Brytanii. Tak, prawdopodobnie. Prawdopodobnie łączą wiele razem. Myślę, że tak. Oni łączą wiele z nich. To trochę jak z Game Passem, jak EA Play i tego typu rzeczy. Kto do cholery płaci za EA Play sam w sobie? Tak, to jest dobre pytanie. To kolejna z tych osób, z którymi rozmawiałem. Ale nie, myślę, że o to chodzi."

   "Ponieważ wszystkie są ze sobą powiązane i ponieważ jest tak wiele bliskiej, swego rodzaju, współpracy między streamerami i kinowymi wydaniami w dzisiejszych czasach, odciąża to kinowe rzeczy tak bardzo, że możesz zrozumieć, dlaczego kasa walczy. I właśnie walczy.
   Jest teraz zdesperowany. I znowu, zawsze mówiłem, że w tym roku myślę, że jest prawdopodobnie, może dwa filmy, które faktycznie będą rywalizować i potencjalnie będą miliardowymi dolarami zarabiającymi. I jestem przekonany, że albo będzie to Deadpool, albo Mufasa z Króla Lwa, ponieważ wiem, że te filmy po prostu przyciągają tych widzów, prawda?
   To tak jak z Małą Syrenką. Cóż, sam Król Lew zarobił miliard, prawda? Tak, to dziewiąty najbardziej dochodowy film wszech czasów. Jest ogromny. I to jest jak, Widziałeś już ten film. Ten jest gorszy. Absolutnie gorszy. I w ogóle, akcja na żywo, nazywają to remake'iem akcji na żywo. To wszystko CGI. Nie wiem, rozumiem."

   "zarabiają pieniądze, ale są po prostu najbardziej bezduszne, pozbawione jakiejkolwiek kreatywności.
   I to jest jak, och, cóż, teraz będziemy mieli prequel o Mufasie. Nie obchodzi mnie to. I wiem, że np, i tak zarobią na tym mnóstwo pieniędzy, bo ludzie po prostu tego nie robią, zwłaszcza w kinie, Czuję się jak w grach, ponieważ to jest tak, jesteś tak zainwestowany w gry. Wielu graczy jest bardzo wtajemniczonych w branżę jako całość. Tak, tak. Wiesz, czytają swój Game Reactor, oglądają ich GRTV News. Uwielbiają to. Więc czasami, bardzo rzadko, ale czasami, będą wiedzieć, że mogą zagłosować swoim portfelem i coś zmienić. Podczas gdy publiczność filmowa tak naprawdę nigdy się w tym orientuje. Po prostu widzą, co jest w kinie i idą, w porządku, pójdziemy tam. I myślę, że film widzowie stają się mądrzejsi, ale niekoniecznie wszyscy. Nadal są, przeciętny widz nadal nie będzie miał latających szczurów na Diunie 2, ale usłyszy Króla Lwa."

   "Wiem o tym. Znam Disneya. Pamiętam Disneya. To jest jak członek różnych z South Park.
   Pamiętasz Disneya? Pamiętam Disneya. Pamiętam Króla Lwa. A potem idą, w porządku, Pamiętam to. Idę to zobaczyć. A maszyna wciąż się obraca. Może to jest nowy rzecz. Może to jest nowe MCU. To tylko remake uniwersum Disneya. Będziemy mieć jak Mufasa i Mała Syrenka łączą siły w Disney Avengers. Tak. To znaczy, mówimy uniwersum, tak jak było tak wiele z nich w tym momencie, że nie wiem, ile zostało im do remake'u. Pamiętasz mroczny wszechświat? Pamiętam mroczny wszechświat, tak. Mówimy ciemny wszechświat. Tak naprawdę nigdy wystartował. To była tylko mumia. Ogromny wszechświat. Ale nie, to zdecydowanie interesujący punkt. I myślę, że jest też coś do powiedzenia na temat sposobu, w jaki filmy są wypuszczane. Myślę, że do tej pory widzieliśmy to w tym roku, że myślę, że wiele rodzajów projektów niezależnych, których ludzie normalnie by nie oglądali, w ogóle nie radzi sobie dobrze w kinach. Te które radzą sobie dobrze, mają tendencję do radzenia sobie dobrze tylko w USA, na rynku krajowym. Wiesz, są takie, które jak na przykład Ministry of Ungentlemanly Warfare, który jest filmem Guya Ritchiego. Więc ja zakładał, że będzie miał przynajmniej przyzwoity nakład w Wielkiej Brytanii. Tak. I miał 97% zarobków pochodziło z rynku krajowego. I zarobiła 16 milionów dolarów. Więc musisz zastanawiać się, co się stało z tym filmem, dlaczego tak się sprzedawał. Są też inne małe jak film Lisa Frankenstein, który zarobił 99% w kraju. Więc jest coś dzieje się z kasą i sposobem, w jaki rzeczy są teraz zorganizowane i sposobem, w jaki sprawy są załatwiane, ponieważ nie jest to zrównoważone. I myślę, że wiesz, może to wybierzemy za kilka miesięcy na półmetku. Chyba że wydarzy się coś znaczącego, Maj to duży miesiąc dla filmów. Tak, wiele dużych filmów. Jest jeden duży film, a potem jest inne konkurujące o drugie miejsce. Tak. Odnosisz się do Rise of the Planet of the Apes lub Królestwa Planety Małp. Ale są też, wiesz, Furiosa, The Fall Guy, If, coś w reżyserii Ryana Reynoldsa, Johnsa Krasinskiego, film o Garfieldzie."

   "Jest wiele obiektywnie dużych filmów, prawda? Niezależnie od tego, jakie to filmy. Garfield zarobi pieniądze, tak myślę. Myślę, że zbombarduje. Naprawdę? Powiedziałem, że zarobi, a potem natychmiast się zakwestionowałem, bo pomyślałem, że dzieci kochają Garfielda. A ja na to, że nie, Dzieci kochały Garfielda w latach 50-tych. Kto teraz kocha Garfielda? To bardzo słuszna uwaga. Więc ja nie wiem. Podniesiemy to. Dlaczego nie ma żadnych nowych postaci? Wiesz, co mam na myśli?
   Jakby nie było, jak Spongebob ma 25 lat. Nie słyszałeś o Jojo Siwa? Przepraszam."

   "Jest Bluey, Bluey, Bluey, ten gość, jest Bluey. Kiedy będzie film o Bluey?
   Bo to jest rzecz, która jest popularna wśród dzieci, prawda? Bluey Skibney Toaleta i Cocomelon. Potrzebujemy filmowych adaptacji ich wszystkich. I wtedy odzyskamy kasę.
   Słyszeliście to tutaj pierwsi. Formuła Alexa, by uratować kasę. Ale nie, tak, Porozmawiamy o tym więcej najprawdopodobniej w przyszłości. Może zrobimy to w połowie parku zrobimy to na dwóch trzecich pod koniec sierpnia. Nie wiem. Porozmawiamy o tym wszystkim wkrótce. Więc bądźcie czujni, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. A poza tym, to był odcinek 12, jak sądzę, Filmowego Szału. Więc tak, do zobaczenia w następnym. Alex, przyjemność jak zawsze."

   "Zabierz nas stąd. Żegnajcie."

   Wywiady

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej