Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - maj 2024

Przyjrzymy się największym filmom i programom telewizyjnym, które pojawią się w kinach i na streamerach w nadchodzącym miesiącu.

Audio transcriptions

"Jeśli chciałeś mieć powód, aby wybrać się do kina na nowy, ekscytujący film na dużym ekranie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W tym miesiącu znajdziesz kolekcję naprawdę ekscytujących filmów debiutujących w kinach, a także kilka seriali i mniejszych projektów również trafiają do streamerów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz epickich filmów akcji, przezabawnych komediowych romansów, czystego science fiction, a nawet odrobiny animacji, w maju znajdziesz coś dla siebie."

"dla Ciebie. Ale zanim przejdziemy do najnowszego odcinka Screen Time, krótkie przypomnienie, nasze wybory oparliśmy na kalendarzu premier w Wielkiej Brytanii, więc pamiętaj, aby sprawdzić lokalnie aby uzyskać dokładne listy i informacje. Ryan Gosling nie zarabia zbyt wiele filmów w dzisiejszych czasach, ale kiedy już w nich występuje, zazwyczaj jest to dość ekscytujący projekt."

"Z pewnością wydaje się, że tak jest w przypadku The Fall Guy, filmu, w którym Gosling występuje jako kaskader którego zadaniem jest odnalezienie głównego aktora filmu reżyserowanego przez jego byłą dziewczynę, graną tutaj przez Emily Blunt. Jeśli kiedykolwiek istniał film, który mógłby posłużyć za przykład, dlaczego kaskaderzy powinni być w przyszłości doceniani na ceremoniach rozdania nagród filmowych, to jest to właśnie ten film."

"bez wątpienia. Zobaczenie Jerry'ego Seinfelda w roli głównej w filmie lub serialu telewizyjnym w dzisiejszych czasach jest rzadkością, ale właśnie to otrzymujemy dzięki przezabawnej, udramatyzowanej biografii Netflixa jak Kellogg's stworzył Pop-Tart. Znany jako Unfrosted, ten film będzie również grał Melissa McCarthy, Jim Gaffigan, Amy Schumer, a nawet Hugh Grant, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej największa oferta na nadchodzący miesiąc. Powiedz, co chcesz o Jeremym Clarksonie jako osobie, ale jest doskonałym gospodarzem telewizyjnym, a to jest jasne jak słońce, ponieważ nie możemy mieć dość jego głupkowatego wybryków na jego wiejskiej farmie. Podczas gdy śledziliśmy Clarksona i Caleba przez dwa sezony to w trzecim sezonie zobaczymy duet, który będzie chciał hodować świnie i dalej przetrwać i rozwijać się w wymagającym klimacie finansowym, przed którym stoją rolnicy w całej Wielkiej Brytanii."

"Aby uczcić coroczny Dzień Gwiezdnych Wojen, Disney powraca do swojej krótkiej serii antologii z nową serią odcinków poświęconych okresowi i postaciom, które pomogły zdefiniować Galaktyczne Wojny.
Imperium. Szczerze nazwany Tales of the Empire zaoferuje kilka historii, które obejmują spojrzenie na postaciom, które albo znamy bardzo dobrze, albo prawie wcale, a wszystko to w niesamowitej animacji stylu, który pokochaliśmy dzięki Wojnom Klonów. Maj zapowiada się dość stabilnie dla Apple, ponieważ zdecydowanie największą i najbardziej ekscytującą nowością zaplanowaną na ten miesiąc jest dramat science fiction serial Dark Matter. W serialu tym Joel Edgerton wciela się w rolę mężczyzny, który został uprowadzony."

"przez alternatywną wersję samego siebie. Następnie musi ścigać się przez życia i rzeczywistości, próbując uratować swoją rodzinę przed samym sobą. Nie trzeba dodawać, że będzie to dość oszałamiająca opowieść kiedy zadebiutuje na streamerze. Sezon Simian dobiega końca w maju tego roku. Po Godzilli X-Kong, Nowe Imperium i Monkeyman, maj przyniesie nam Królestwo Planety Małp, kolejny rozdział w serii akcji na żywo i jednocześnie skuteczny reboot."

"rozgrywa się wiele lat po Rebelii Cezara. Chociaż możemy spodziewać się występów cyfrowych małp Kevina Duranda i Daikina Lachmana, Freya Allen z Czarownicy przewodzi ludzkiej obsadzie.
jako młoda kobieta próbująca przetrwać na bardzo wrogiej Ziemi rządzonej przez naczelne.
Ryan Reynolds z pewnością jest w temacie. Kultowy aktor poprowadzi Deadpoola i Wolverine'a tego lata, ale przed tym pojawi się również u boku młodej Kaylee Fleming w kolejnym reżyserskim i scenopisarskim przedsięwzięciu Johna Krasińskiego z The Office i A Quiet Place."

"If opowiada o wyimaginowanych przyjaciołach, a Reynolds i Fleming pomagają w odnalezieniu porzuconych przedmiotów.
wyimaginowanych towarzyszy nowych ludzi, z którymi mogą się związać i połączyć. Nadchodzi kolejny wielki hit akcji w maju tego roku. Powrót do świata Mad Maxa zajął reżyserowi George'owi Millerowi prawie dekadę, ale na szczęście robimy to w formie prequelowej historii, która dyktuje i dokumentuje jak Furiosa przetrwała dzieciństwo na niebezpiecznych pustkowiach Australii i awansowała do rangi stać się Imperatorem Immortana Joe. Więc chociaż tym razem nie zobaczymy Mad Maxa Toma Hardy'ego Chris Hemsworth pojawi się jako Doktor Dementus, antagonista Anyi Taylor."

"tytułowego bohatera Joy. Chrisowi Prattowi naprawdę udaje się zgarniać animowane role. Aktor wykorzysta sukces filmu Super Mario Brothers, użyczając swoich talentów do filmu Garfielda, gdzie podkłada głos pod tytułowego kochającego lasagne, nienawidzącego poniedziałków kota, który dostaje wplątuje się w przygodę z napadem wraz ze swoim ojcem Viciem, któremu głos podkłada Samuel L. Jackson, oraz jego dobrego przyjaciela i towarzysza, Odiego. A na zakończenie miesiąca mamy jeszcze jeden duży film od Netflix. Streamer uwielbia pracować z Jenny z bloku i to jest Dokładnie to, co widzimy po raz kolejny w przypadku filmu akcji science-fiction, jakim jest Atlas. Ten film Jennifer Lopez próbuje odnaleźć renegata, żołnierza SI, z którym łączy ją tajemnicza przeszłość, i który ma potencjał, by zakończyć wszystkie wojny, po prostu likwidując ludzkość. Nie trzeba dodawać, Atlas Shepard z Lopez nie może na to pozwolić. Na tym kończy się kolejny odcinek Screen Time."

"Pamiętaj, aby powrócić za kilka tygodni, kiedy zwrócimy naszą uwagę na to, co czeka nas w czerwcu 2024 roku"

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej