Polski
Gamereactor
Videos
Little Big Planet 3
HQ

GRTV News - serwery online Little Big Planet 3 zostały wyłączone na stałe

Funkcje online zostały zatrzymane, co oznacza, że miliony poziomów generowanych przez użytkowników nie są już dostępne.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. To nowy tydzień i Cóż, zaczniemy od rozmowy o czymś, co zaowocowało w kierunku pod koniec zeszłego tygodnia w weekend. Zasadniczo, serwery LittleBigPlanet 3 zostały już wyłączone."

"wyłączone. Jest to dość interesująca sytuacja, ponieważ LittleBigPlanet 3 jest grą generowaną przez użytkowników.
w przeważającej części. Tak, jest w niej tryb fabularny i tak, są w niej lokalne elementy, w które możesz grać i tak dalej, ale podobnie jak wiele innych rzeczy, które Media Molecule jak Dreams, wyróżnia się dzięki zawartości generowanej przez użytkowników. A teraz ponieważ serwery zostały wyłączone, nie możesz już uzyskać dostępu do wielu treści generowanych przez użytkowników."

"treści. W związku z tym zanurzmy się, zobaczmy, dlaczego tak się stało i przejdźmy dalej.
Serwery LittleBigPlanet 3 zostały wyłączone. Miliony poziomów stworzonych przez użytkowników już dostępne. Serwery LittleBigPlanet 3 zostały zamknięte na czas nieokreślony w następstwie tymczasowym wyłączeniu w styczniu tego roku. W poście na oficjalnej stronie PlayStation, Sony potwierdziło, że że wszystkie usługi, w tym dostęp do kreacji innych graczy, zostały wyłączone. Niestety oznacza, że miliony poziomów stworzonych przez użytkowników są teraz niedostępne, ale każda zawartość zapisana lokalnie na PS4 może być nadal odtwarzana. Użytkownicy nadal mogą grać w kampanię i tworzyć własną zawartość bez możliwości udostępniania jej online. Czy jesteś smutny, gdy dowiadujesz się, że LittleBigPlanet 3 straciło łączność online? Tak, to wszystko ma miejsce od początku tego roku, kiedy to nastąpiła tymczasowa awaria."

"wyłączenie, które było spowodowane kwestiami technicznymi, wierzcie lub nie, i oznaczało, że serwery do Wersja gry na PlayStation 4 została wyłączona. I od tamtej pory tak naprawdę nie zniknęły.
a Media Molecule wydało oświadczenie, a właściwie nie Media Molecule, to oświadczenie samego PlayStation, ale powiedzieli, że serwery, no cóż, decyzja została podjęta, aby nie przywracać serwerów do trybu online. Więc od czasu zamknięcia w styczniu, oni były offline i nie wróciły do trybu online i nie wrócą do trybu online. Więc tak, oznacza to, że cała zawartość generowana przez użytkowników, która była dostępna online, nie jest już dostępna."

"Jeśli masz je przechowywane lokalnie, nadal możesz uzyskać do nich dostęp i korzystać z nich w ten sposób, ale jeśli to zrobiłeś nie udostępniłeś go lub jeśli go nie pobrałeś, nie będziesz mógł uzyskać dostępu do tej zawartości.
do przodu. Ale tak, jest to dość rozczarowujące, ponieważ wiesz, ci użytkownicy treści, gry generowane przez użytkowników, wyróżniają się tym, że mają te ogromne społeczności, które ale jednocześnie LittleBigPlanet 3 jest w tym momencie dość starą grą."

"I nie może być wspierana w nieskończoność i widzimy, że następną wielką rzeczą będzie Dreams, ponieważ w końcu Media Molecule odejdzie od tej gry i nadejdzie czas w którym serwery online Dreams również zostaną wyłączone, a my będziemy mówić o czymś podobnym do tego. To może być, wiesz, coś w rodzaju pięciu, sześciu, siedmiu, ośmiu lat, ale to nadejdzie. Więc jeśli grasz w Dreams, upewnij się, że zaczynasz gromadzić zawartość, przechowuj ją lokalnie, ponieważ nadejdzie czas, kiedy prawdopodobnie, tak jak w LittleBigPlanet 3, nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do sieciowej części gry, co oznacza, że nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do wielu rzeczy."

"zawartości. Ale tak, to cały czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News, ale będziemy jeszcze już jutro, więc bądźcie czujni. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej