Polski
Gamereactor
Videos
The Wolf Among Us 2
HQ

GRTV News - The Wolf Among Us 2 otrzymuje nowe oznaki życia

Telltale dało nam kilka nowych zrzutów ekranu z nadchodzącego powrotu do Fabletown.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News. Nazywam się Alex, jak zwykle relacjonuję najnowsze i w technologii, grach, sprzęcie, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, tutaj na popołudniowe wiadomości GRTV. Jeśli podoba ci się to, co widzisz i chcesz zobaczyć więcej, jako zawsze, możesz sprawdzić więcej na Gamereactor Network, gdzie robimy recenzje gier, filmów recenzje, zapowiedzi gier i wiele więcej. I to w wielu językach, więc jak zawsze, skądkolwiek pobierasz swój Gamereactor, sprawdź go. Bez zbędnych ceregieli, dzisiaj, mamy dla was ekscytujące i interesujące wieści na temat The Wolf Among Us 2. Małe cameo od Bena. Jak widzimy, The Wolf Among Us 2 zostało opóźnione do 2024 roku. Teraz jest to jedna trzecia drogi do 2024 roku, co dziwne. Czas leci, a my właśnie dostaliśmy nowe oznaki życia z The Wolf Among Us 2. Geoff Keighley podzielił się tymi zdjęciami na swoim Twitterze, lub X, jeśli jesteście zainteresowani."

"jak chcecie to nazwać, i tak, to w zasadzie tylko zrzuty z rozgrywki. Kilka zrzutów ekranu z rozgrywki z The Wolf Among Us 2, gry, która została zapowiedziana w 2019 roku. Kontynuacja mega hitu z 2013 roku dla Telltale, The Wolf Among Us 2 był jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów od dłuższego czasu.
od dłuższego czasu, a mimo to w zasadzie nic o nim nie wiemy. Miał się ukazać w 2023 roku. To została przesunięta na 2024 rok. Geoff Keighley wciąż twierdzi, że jest w produkcji, co moim zdaniem nie jest najlepszym znakiem, że ukaże się w tym roku."

"Minęło pięć lat od jej ogłoszenia. Prace nad nią musiały zostać wznowione, Najwyraźniej. A jednak wydaje się, że nie jesteśmy jeszcze w punkcie premiery, chociaż to może po prostu Geoff Keighley mówi, hej, to jest teraz w produkcji, oto przypomnienie, i być może zobaczymy coś w okolicach czerwca na Summer Game Fest. Nigdy nie wiadomo. Jest wiele oczekiwania wokół The Wolf Among Us 2. The Wolf Among Us jest prawdopodobnie, to zależy ponieważ uwielbiałem Tales from the Borderlands, ale to jeden z moich ulubionych Telltales. To zdecydowanie, jeśli nie mój faworyt wszech czasów, to numer dwa, i jest po prostu, jak sądzę zdecydowanie, nawet jeśli Tales from the Borderlands ma w sobie o wiele więcej zabawy, to Wolf Among Us jest zdecydowanie najlepiej napisaną historią, jaką zrobili. Oczywiście, to zirytuje wielu graczy."

"fanów Walking Dead, ale szczerze mówiąc, myślę, że Walking Dead, i to jest osobiste opinia w tym momencie, czysta redakcja, ale Walking Dead, dla mnie, jest trochę zbyt celowo ciągnąc za twoje serce. Wiesz, mała dziewczynka w dzisiejszych czasach, jak sądzę bierzemy za pewnik faceta, starszego mężczyznę, który musi chronić małą dziewczynkę mimowolnie i przyjmuje ją jako pseudo-córkę, ponieważ ten wątek został już trochę uśmiercony, Chcę powiedzieć, w grach. Wiesz, coś w rodzaju boomu na początku 2010 roku. W każdym W każdym razie, The Wolf Among Us 2 nie będzie tego miało. Prawdopodobnie będzie miał dużo więcej przygód typu "wskaż i kliknij", w których po raz kolejny zmierzymy się z Bigbym Wolfem."

"mnóstwem bajek. Jeśli jeszcze nie graliście w The Wolf Among Us, to gorąco polecam. To Nawet fajnie, że dostaniemy ten sequel, biorąc pod uwagę, że Telltale prawie się zamknęło kilka lat temu, ale tak. Dajcie znać, co sądzicie o The Wolf Among Us 2. Czy myślicie, że zobaczymy ją w tym roku? I dajcie mi znać o tym wszystkim i nie tylko, do zobaczenia w przyszłym tygodniu po więcej wiadomości GRTV. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej