Polski
Gamereactor
Videos
Fallout (Amazon)
HQ

Film Frenzy: Odcinek 10 - Dyskutujemy o skutkach Fallouta

Dzielimy się naszymi przemyśleniami na temat adaptacji ukochanej serii Bethesdy autorstwa Prime Video i tego, jak udało jej się stać niemal jednogłośnie uwielbianym podejściem do serii RPG.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w, myślę, że to nasz 10 odcinek, wierzcie lub nie, Filmowego Szału. Cały gang powraca dziś do akcji, jesteśmy tu wszyscy i cóż, będziemy rozmawiać o aktualnym wielkim temacie rozmów, rzeczy, która o której wszyscy teraz mówią, czyli..."

"Małpy.
Tak, małpy. Nie, seria Fallout od Prime Video. Jest ogromny, robi - to nie tylko to radzi sobie dobrze w liczbach, to- to jest to, że jest naprawdę, naprawdę dobry, uh, i to wydaje się być rzecz, co do której zgodzili się nie tylko fani, ale i krytycy, co nie jest czymś, co widzisz bardzo często."

"często w przypadku adaptacji gier wideo, ale wszystkim się to podoba. To jest prawie podobne do The Last of Us w sposób, w jaki jest teraz postrzegany, więc całkiem ekscytujące założenie, takie, które ja powiedziałbym, że pod wieloma względami jest bardziej imponująca niż The Last of Us, ponieważ jest w nowym świecie.
produkt, naprawdę, wiesz, to jest - jak, uh, nie pamiętam, kto to był, może to był Todd Howard lub jeden z kierownictwo Bethesdy powiedziało, że to jak Fallout 5, ale tak, nie wiem. Czy wszyscy to widzieliśmy?
przez weekend? Ja skończyłem wczoraj wieczorem."

"Jeszcze nie skończyłem, chciałem tylko... Mag, jak tam twoje urodziny?
Tęskniliśmy za tobą w zeszłym tygodniu, dobrze się bawiłaś? Doszedłeś już do siebie?
Tak, tak, dziękuję. Cóż, to był - to był kolejny, uh, to był po prostu kolejny z tych dni gdzie położyliśmy się spać chyba kwadrans po dziesiątej, bo byliśmy tak wykończeni."

"po całym dniu zajmowania się dziećmi. Uh, Clara miała późne spotkanie, więc to ja byłem tym, który wybierał- wybierał je z przedszkola, wróciła do domu około piątej, zamówiłyśmy sushi, a potem obejrzeliśmy, myślę, że prawdopodobnie jeden z najgorszych filmów, jakie oglądałem, być może w całym moim życiu, um, to było Five Nights at Freddy's. O nie. Mówiąc o adaptacjach gier wideo, to było po prostu- to była najokropniejsza rzecz, jak sądzę, z możliwych, to była - to była - to była ludzka katastrofa na poziomie, którego byłem świadkiem tylko kilka razy podczas mojego krótkiego czasu na pokładzie."

"tej ziemi, więc pod tym względem trochę rozczarowanie, ale przynajmniej dotarliśmy do punktu, w którym my mogliśmy śmiać się z tego tak mocno, że stało się to bardzo, uh, zabawne w tym konkretnym aspekcie. Tak.
Ale jedzenie - jedzenie było dobre, dzień był dobry, cieszę się, że wróciłem i cieszę się, że zostawiłem ten film za sobą."

"który, jak sądzę, poważnie zachwiał moją wiarą w zdolność rasy ludzkiej do przetrwania.
i prosperować, więc, um, dobrze też obejrzeć Fallouta w weekend, nie oglądałem go, więc spoiler, uh, spoilery, Ben, uh, jeśli musisz, um, oglądałem, myślę, że przeszliśmy przez pięć odcinków, ale my musieliśmy też nadrobić Shoguna. To bardzo trudne żonglować tymi dwoma w tym samym czasie, ponieważ obaj są, jak sądzę, bardzo dobrzy na różne sposoby, oczywiście, ale bardzo - dwa bardzo dobre seriale, więc, um, ale musieliśmy to nadrobić, obejrzeliśmy nasze pięć odcinków Fallouta i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni, co jest miłe. Obejrzałem go ponownie, ponieważ jest od tego samego faceta, Jonathan Nolan, niedawno ponownie obejrzałem pierwszy sezon Westworld, który był, uh, mam na myśli, sezon- sezon drugi, trzeci, czwarty, okropny, sezon pierwszy, jedne z najlepszych seriali jakie widziałem, będę się tego trzymał."

"Myślę, że sezon pierwszy to po prostu fantastyczna telewizja, i nie sądzę, żeby spadł całkiem z klifu w sezonie drugim, ponieważ większość z niego - większość z niego, w przynajmniej, jest w parku i eksploruje niektóre z tych samych tematów, niektóre z tego samego rodzaju centralnych postaci, ale nawet jeśli myślę, że postać Tessy Thompson jest bardzo zła, bardzo źle pomyślana pod każdym względem, a im więcej czasu ekranowego dostaje, tym gorzej, um, ale tak, Jonathan Nolan, Lisa Joy, ewidentnie bardzo dobrzy w tym co robią, jakoś tak dwie bardzo różne rzeczy, Tak, więc, więc, to jest - to jest - oni oczywiście mają - mają coś, co dzieje się dla nich, co jest - co jest świetne, więc. Czy wszyscy zgadzamy się, przy okazji, że Fallout jest świetny, czy są- nie, myślę, że- nie."

"Chcesz, żebym był jak obudzony śmieć, siedział tutaj i mówił, że nie mogę uwierzyć - tak, tak, w porządku, że jest w nim kobieta, więc, nie podobało mi się to, także, tak, ludzie różnych ras, nie do końca to co Fallout jest o, chłopaki, dajcie spokój. Tak, tak, i mam na myśli oczywiście fakt, że Maximus jest czarny.
jest oczywiście częścią agendy woke, co jest - co było po prostu smutne dla wielu z nas, tak, Tak, to tak, jakby Hollywood nienawidziło teraz męskich aktorów, co jest czymś, co bardzo mocno odczuwałem."

"przez kilka lat, tak, ale nie mogę nawet przez to przejść, Ludzie tacy jak 180, widzieliście wszystkich ludzi, którzy byli po tym, jak pojawił się zwiastun, mówili, że to śmieć, a kiedy go obejrzeli, stwierdzili, że jest całkiem niezły, Tak, ale nie mogą powiedzieć, że się mylą, bo to się nigdy nie zdarza, pomimo woke, pomimo woke, to miłe, myślę, że Alex był dobry, pomimo woke, pomimo woke, miło jest jednak zobaczyć, że Walton Goggins, jakby, dostaje dużo uwagi za to, co robi, ponieważ on- on jest, był jednym z tych aktorów, którzy przez lata robili te wszystkie naprawdę dziwne rzeczy - tak, przez całą swoją karierę grał te wszystkie dziwne role drugoplanowe i nagle, gra ghula, który jest - właściwie ma właściwe imię, ale wiesz, nazywamy go ghoulem dla ułatwienia - Pan Ghoul, tak, Pan Ghoul, właściwie to jego pełne imię, tak, Sir Ghoul, um, nie, um, nie, jest doskonały, fantastycznie odgrywa swoją rolę, a rzecz w tym, że nie tylko gra ghula, cóż, on gra, jakby, rzeczywistą ludzką wersję, jeśli wiesz, co mam na myśli, tak, tak, tak, kowboja z odcinka otwierającego serial, który jest tak jakby krawatem."

"z powrotem do tuż przed lub po uderzeniu bomb, więc jest bardzo, bardzo ważną postacią dla wielu różnych powodów, ale był dobry tak długo, mam na myśli, że to w zasadzie tylko rodzaj 2.0 wersja postaci, którą grał w Justified, mówiąc o serialu, który w pewnym sensie spada z klifu, ale ma naprawdę kilka mocnych sezonów, kiedy założenie jest nadal świeży, um, jest bardzo dobry, jest jednym z, jakby, elementów nośnych tego serialu, i to jest to samo rodzaj, uh, uh, brutalny, zahartowany, rodzaj, zachodnia postać w innych okolicznościach, bardzo, bardzo fajny tam, hm, ale jest bardzo - zgadzam się, jest - jest dobry prawie we wszystkim, także jedna fajna rzecz jest to, że nawet jeśli reboot Tomb Raidera nie był zbyt dobry, on jest w nim bardzo dobry, więc on również błyszczy pomimo okoliczności, pomimo obudzenia się, wciąż jest dobry, tak, tak, tak, Lara Croft to kobietą teraz, podobało mi się to, podobało mi się to, kiedy Lara Croft była grana przez męską postać, to jest jego tradycja, więc, tak, tak, więc, tak, i on jest - to jest - miło widzieć go, uh, wysuwającego się na pierwszy plan w ten sposób, jako Czy ten Aaron Moten to jego pierwsza rola? Bo nie widziałem go w niczym innym."

"Nie, nie byłbym w stanie powiedzieć Ci w czymkolwiek, w czym grał wcześniej. Nie, nie, nie- cóż, tak, Alex możesz spróbować wygooglować, myślałem, że był - wypadł bardzo mocno, szczególnie w pierwszym - pierwszym Odcinek, to jest jak - jak wielki zasięg, ma świetną obecność na ekranie, nawet - i po prostu - on - on był zupełnie nowy dla mnie, to znaczy, to nie jest przypadek zarówno Elli Purnell, jak i, uh, czy Waltona Gogginsa, więc Tak, miło było zobaczyć, że te - z tych trzech głównych filarów, to po prostu naprawdę, uh, jak naprawdę wysoki sufit z tymi trzema postaciami, to dobry początek."

"Tak, i myślę, że naprawdę interesującą rzeczą w tym serialu jest to, że nie jest on po prostu oddaje sprawiedliwość Falloutowi, ale w rzeczywistości stworzyli naprawdę interesującą i spójną fabułę która podąża za historią. Racja. I wiem, że jeszcze jej nie ukończyłeś, więc nie będę się zagłębiał ale powiem, że zakończenie jest naprawdę, naprawdę dobre. Zrobili to naprawdę dobrze."

"odwalili kawał dobrej roboty, żeby to wszystko poskładać do kupy. Spójrz, rozumiem, dlaczego niektórzy, znowu, nie do końca się obudzili.
kultury, ale dlaczego niektóre nerdy Fallouta wyszły i były jak, wiesz, och, to łamie kanon.
Mam na myśli anty-obudzonych, bo wiesz, musisz zrozumieć, Ben, obudzony jest zły, a anty-obudzony jest dobry."

"Cóż, tak, cóż, niezależnie od tego, do jakiej kategorii chcesz ich zaliczyć, dobrej czy złej, frajerzy Fallouta, którzy z jakiegoś powodu się czepiają - to samo dzieje się z każdą adaptacją, prawda? Kiedy nie do końca, jak, wiesz, dokładnie pasuje do - wiedzy, która została ustalona w tysiącach innych fragmentów, wiesz, rzeczy, które zostały tam umieszczone w przeszłości, a potem, wiesz, coś jest nie do końca pasuje do sposobu, w jaki działa ich oś czasu, wtedy wariują. Na przykład, tak, jest prawdopodobnie będzie kilka rozbieżności, ale zgadnij co, prawda? Kogo to obchodzi? Kogo to obchodzi? Ponieważ, zgadnij co? Fallout nie jest prawdziwy. Nie jest prawdziwy. Wszystko jest fałszywe. Nie mów tak. Nie mów tak."

"I jest to bardzo interesujący i, jak sądzę, bardziej wymagający sposób.
Wspomniałeś o The Last of Us, które jest - które jest - nie powiem, że The Last of Us jest złe.
Właściwie to myślałem, że to było całkiem fajne, ale powiedziałbym też, że to zdecydowanie bezpieczniejsza droga.
To bezpieczne IP, ponieważ jest już bardzo filmowe, bardzo oparte na postaciach, i bardzo łatwo jest obsadzić aktorów, którzy wyglądają jak portrety w grze, postacie w grze, i kazać im mówić wersje tego samego, a następnie ustawić ich luźno w liniowym, napędzanym fabułą kontekście. Podczas gdy Fallout nie jest w ogóle oparty na postaciach, przynajmniej w bezpośrednim sensie. To świat- i fabułą, więc jest to znacznie inna perspektywa, aby spróbować i wziąć wszystkie interesujące postacie."

"wyciąć wszystkie interesujące fragmenty, nazwijmy to - wyciąć z tego całą RPG-owość i rodzaj pierwszoosobowego czynnika immersji, i spróbuj znaleźć dobry czerwony wątek w tym świecie. I myślę, że Fallout jest tak dobry, jak jest, to - nie mówię, że to szczęście, ale to - gwiazdy ustawiają się w linii, gdy dostajesz coś, co jest takie dobre w zmaganiu się z naprawdę trudnym materiałem źródłowym, a następnie wychodzi po drugiej stronie z czymś bardzo spójnym i bardzo dobrym, ładnie poskładanym. Myślę, że oni naprawdę to robią zasługują na pochwałę. A także jedna rzecz, a właściwie to była Clara, moja dziewczyna, która powiedziała to, kiedy oglądaliśmy chyba piąty odcinek zeszłej nocy. Powiedziała- powiedziała, że to naprawdę miłe, że jest to bardzo bezkompromisowy kawałek telewizji. A ja zapytałem co przez to rozumie, a ona odpowiedziała, że pozwala sobie na bycie dziwnym i natychmiast brutalny, całkowicie melodramatyczny i naprawdę dziwny w tym samym czasie. To bardzo dużo- to nie wygląda jak coś, co wyszło z komitetu lub coś, gdzie zbyt wielu producentów musiało go rozebrać na części, aby złożyć go z powrotem. Być może nie jest autorski posuwa się za daleko, ale wydaje się, że jest to serial, w którym jest bardzo scentralizowany, kreatywny kontrolę nad tym, co trafia na ekran, a co pozostaje poza nim, co jest bardzo miłe dla oka. Tak, myślę, że to robi, tak. To coś, co zdarza się bardzo rzadko, szczególnie w telewizji, gdzie są duże pokoje scenarzystów, wielu producentów i wielu ludzi, którzy próbują, rozebrać go na kawałki i przerobić na coś, czym chcą, żeby był. I to wygląda jak to w dużej mierze bestia Nolana i Joy. To jest bardzo miłe. Tak, naprawdę mi się podoba."

"Myślę, że pomaga również to, że Fallout ma tego rodzaju zarządców, prawda? Ma np, Todda Howarda w Bethesdzie, który ma moc, by powiedzieć: nie, nie zrobimy tego w taki sposób, w jaki chcesz.
jaki chcesz. Nie zrobimy tego z tymi ludźmi. Wiesz, słyszeliśmy historię o Elder Scrolls. Mnóstwo ludzi chce to zaadaptować. Todd mówi, że to nie w porządku. Nie robimy w ten sposób. Poczekamy, aż nadarzy się idealna okazja. I myślę, że to jest coś, czego, wiesz, Halo, na przykład, brakowało. Nie ma opiekuna marki. To nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć: "Rozumiem, co robisz, ale zróbmy to w ten sposób" lub coś podobnego."

"to. I myślę, że właśnie dlatego Halo jest prawie jak - jak oni się nazywają?
Tego rodzaju tanie produkcje o superbohaterach. The CW, tak? Tak jakby wygląda jak - tak, wygląda jak wersja CW tego, co zrobiło Halo - tego, co zrobił Fallout, przepraszam. Więc myślę, że tak, jak mówisz, gwiazdy ustawiły się dla tego. Myślę, że jest wiele rzeczy, które zostały wprowadzone, aby to dobrze działało. Teraz pozostaje jednak wielkie pytanie, będzie to, czy uda im się utrzymać tempo? Wiesz, czy mogą to zrobić po raz drugi i kolejny?
kontynuować to, co zrobili tutaj i rozwinąć to w drugi sezon? Cóż, to jeden z fajnych rzeczy w części Nolana, na przykład rodzaj seriali, które odskakują po drugim sezonie. Może to się powtórzy. Nie wiem. Tak, myślę, że jesteśmy w miejscu, w którym po prostu musimy być szczęśliwi że mamy ten pierwszy fajny sezon. To samo tyczy się Westworld. Ludzie mogą po prostu obejrzeć pierwszy sezon Westworld, a potem stwierdzić, że to już wszystko. To tutaj historia się kończy. Tak, tam kończy się historia i kończy się ona wieloma tajemnicami, a ty niekoniecznie musisz znać wszystkie odpowiedzi. Po prostu spójrz na to tak, jak jest, i myślę, że to jest całkowicie w porządku. Ale przynajmniej można powiedzieć, że chociaż wykorzystuje wszystkie tło, wiedzę i ikonografię uniwersum Fallouta, nie ma ustalonego celu, do którego zmierza."

"historii. Zasadniczo mogą robić, co chcą. Więc myślę, że to zdecydowanie dobra wiadomość. Nie ma nawet prawdziwych wydarzeń, które moim zdaniem musi przedstawiać, ponieważ każda gra z serii Fallout ma swój początek, środek i koniec, i nie musi... Nie sądzę, żeby gry z serii Fallout... Nie jestem ekspertem od Fallouta, ale nie wydaje mi się..."

"Nie sądzę, żeby gry z serii Fallout w szczególny sposób wykorzystywały to wydarzenie, które miało miejsce w poprzednich grach z serii Fallout. Nie jestem nawet tego pewien. Nie, ale to właśnie tam będzie stał Fallout, ten serial telewizyjny w pewnym sensie na swój sposób, ponieważ, ponownie, nie zamierzam tego spoilować, ale powiem - mógłbym powiedzieć że pod wieloma względami będzie to najważniejszy element narracji Fallouta, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy."

"widzieliśmy. Zakończenie jest pod wieloma względami objawieniem. Wszystkie postacie są ważne w tym, jak działa, ale jest wiele rzeczy, które dzieją się na końcu, w ostatnim odcinku Fallouta, które w pewnym sensie of... Ben, Ben, Ben, Ben, ty też się zbliżasz. Nukleje nie wybuchły, a my jesteśmy wszyscy żyjemy we śnie, prawda Ben? Tak, dokładnie tak! Tak, to już przeszłość z Matrixem i wszyscy jesteśmy po prostu podłączeni do maszyn i tak dalej. Ale nie, Chodzi mi o to, że atomówki były przyjaciółmi, z którymi się zaprzyjaźniliśmy."

"drodze. Tak, ale nie, wszystkie gry Fallout, wiesz, nigdy tak naprawdę nie zadają ważnego pytania rzeczy, prawda? To po prostu jak, och, wiesz, Fallout 4, och, ktoś porwał moje dziecko, Pójdę i go znajdę, a potem dowiadujesz się, że twoje dziecko jest starcem czy coś, prawda?
To jak- A może jest? A może jest, tak. A może jest? Nie. Ale tak, nie, ten serial jest zupełnie inny pod tym względem. Ponownie, nie zamierzam wchodzić na terytorium spoilerów, ale jest to bardzo znacząca, powinniśmy powiedzieć. A oni już, złapałem tylko, jak sądzę, nagłówek ale już dali zielone światło na drugi sezon, prawda? Nie jestem pewien."

"Może. Prawdopodobnie. Mam taką nadzieję. Jestem prawie pewien, że to przeczytałem, co oznacza, że wygląda na to, że Prime Bit- Wydawałoby się, że przynajmniej Amazon jest szczęśliwy i wszyscy są szczęśliwi z powodu dobry odbiór i wydaje się, że robi liczby. Więc to też może być duże, jak duży centralny zakład dla Amazona. I myślę też, co ciekawe, dla nas, którzy lubią gry, a także filmy i seriale telewizyjne, mogą być również dużym, zielonym światłem lub kciukiem w górę dla Amazon, aby kontynuować ścieżkę robienia tych adaptacji. Ponieważ oni również, jak sądzę, są tymi, którzy zarządzają God of War. Tak. Więc to zdecydowanie dla nich, dowód na to, że to może działać. Tak, na pewno. Na pewno. Myślę, że z Falloutem, o ile dobrze mówię, nie został jeszcze oficjalnie wydany, ale mają ten, jakby, podatek dla miejsca, w którym przenoszą film z Atlanty do Kalifornii, i dostają, na przykład 30 milionów dolarów ulgi podatkowej na drugi sezon, jeśli go nakręcą. Co w zasadzie oznacza, jak pewna odpowiedź, że tak, nakręcą tam drugi sezon. Ale Zakładam jednak, że w ciągu kilku dni dostaniemy pełne zielone światło, w takim tempie, w jakim to się dzieje. Racja. Tak, tak, tak. Wygląda na to, że naprawdę dominuje również w rozmowach online. Więc byłbym bardzo, bardzo zaskoczony, gdyby tak nie było, robi tutaj prawdziwych liczb. A Amazon, choć ma ogromne hity, to również, wygląda na to, że dzięki Rings of Power i The Boys naprawdę próbują stworzyć centrum, franczyz, na których mogą polegać. Myślę więc, że jeśli Fallout poradzi sobie tak dobrze, jak sobie radzi chcą postawić na jego przyszłość."

"Myślę więc, że w przypadku "The Last of Us" HBO ma bardzo naturalny koniec.
punkt, w którym nie mogą już więcej robić. Wszystko zależy od tego, jak bardzo mogą rozciągnąć wydarzenia tego jednej gry, bo nie wygląda na to, by zamierzali wyjść poza ten zakres. Natomiast w przypadku Fallouta, nie ma żadnego zabezpieczenia. Więc wydaje się, że to może trwać jeszcze przez jakiś czas, i że Amazon zamierza w pełni go wesprzeć. Tak, a interesujące jest to, że wiesz, Amazon ma również Invincible, kolejny, który radzi sobie naprawdę dobrze."

"Prawda, prawda.
Ale jednocześnie nie wszystkie rzeczy, które robią, są pewnymi hitami. Na przykład, wydali absurdalne ilości pieniędzy na program telewizyjny Citadel, w którym mieli stworzyć wszechświat Cytadeli szpiegów i tak dalej. I to było po prostu okropne. To było po prostu absolutnie okropne. O mój Boże, tak."

"Tak, i mam na myśli, i są znani z tego, że wkładają dużo pieniędzy w koncepcje, które czują, że mogą działać. I zawsze, nawet jeśli program telewizyjny jest gówniany, zawsze smutno jest widzieć te wielkie plany z tymi wszystkimi ludźmi, którzy zainwestowali i zostali zatrudnieni, by wykonać dziesięciolecia pracy, tylko po to, by zobaczyć, jak całkowicie spada w pierwszym sezonie. Więc, ale wydaje się, że np, Nie będę próbował powiedzieć, że bronię Amazona jako firmy, ale powiem, że oni, ale wydaje się, że ludzie, którzy prowadzą Prime Video, wydają się, że dostają kilka dobrych pomysłów i że wspierają kilka fajnych rzeczy tu i tam. Więc chcę, naprawdę chcę zobaczyć więcej tego, co mogą zrobić z Falloutem, szczególnie jeśli Jonathan Nolan i Lisa Joy zachowają kontrolę, którą byli w stanie tu sprawować, a wydaje się, że tak."

"chcieliby się ich trzymać, całkowicie i w pełni. Można by tak pomyśleć. Zastanawiam się, czy to daje Bethesdzie jakąkolwiek zachętę do przyspieszenia prac nad nowym Falloutem.
sposób, w jaki to się dzieje. Nie mówię, że to będzie Fallout 5 czy coś w tym stylu. Darkfield pierwszy. Wiesz, tak się zastanawiam, czy w końcu nie nadszedł czas, żeby dali szansę Obsidianowi na zrobienie sequela Fallout New Vegas lub coś w tym stylu, wiesz, po prostu coś, co by to wykorzystało."

"Nie wiem, na ile to może być spoiler, ale słyszałem to w sieci, Więc Mag, zatkaj uszy. Zamierzam zdjąć słuchawki.
New Vegas jest najwyraźniej martwe, prawda? Jakby wysadzili je w powietrze.
Nic nie mówię, stary. Nic nie mówię."

"Nic nie mówię. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć.
Nie zamierzam niczego potwierdzać ani zaprzeczać. Wiesz, możesz obejrzeć program. Możesz go znaleźć dla siebie. Powiem, że rozumiem, skąd pochodzą plotki, że mówiły takie rzeczy, Alex. Sprawa z New Vegas nie jest tak monumentalna, jak się drażniłem wcześniej, tak przy okazji. To zupełnie coś innego. Ale tak, obejrzyj serial. Dokończ go."

"Bethesda powiedziała, Bethesda była dość bezpośrednia. Nie ogłosili oficjalnie niczego za pomocą teasera czy czegokolwiek, ale w zasadzie powiedzieli, że po Elder Scrolls 6, wracają do Fallouta, ponieważ to właśnie robią, prawda? Więc wciąż mówimy o gra, która byłaby wtedy co najmniej dekadę, tam lub tam, biorąc pod uwagę ich rodzaj ścieżki rekord i tempo. Tak więc, na pewno, mówiąc o wyrównanych gwiazdach, wszystko jest należące do Microsoftu, czy nie byłoby absolutnie głupie nie umieścić Obsidian, przynajmniej Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Obsidian chce zrobić Outer Worlds, a oni nie są tym zainteresowani."

"robieniem Fallouta. Ale i tak byłoby świetnie. To znaczy. O tak, musi być jakaś forma Fallouta w przyszłości, bo nie możemy czekać dekady. Nie możemy czekać do 2034 lub na kolejną grę z serii Fallout. To już zbyt długo, aby czekać na kolejne Elder Scrolls.
To prawda. Ale wiem też, że tworzenie gier zajmuje dużo czasu, ale Bethesda również, są naprawdę powolni w tworzeniu gier. Więc jestem bardzo ciekawy, co się wydarzy z IP Fallouta. Jedną rzeczą, której oczywiście nie wiemy, jest to, że być może istnieje części, które zostały już ujawnione, ale Fallout 76 może również po prostu robić pieprzone liczby dla tej firmy. Odnoszę wrażenie, że jest półpopularny i że ma dobrą bazę użytkowników, bo inaczej nie pompowaliby jej nową zawartością. Ale oczywiście, pomimo faktu, że było to jedno z najtrudniejszych potknięć, jakie kiedykolwiek odnotowano w biznesie gier, a nawet biznesie IP, najwyraźniej idzie teraz wystarczająco dobrze. Więc może to jest i to brzmi smutno, gdy to mówię, może to jest nasz Fallout 5. Może to jest Fallout 76 na zawsze."

"Świetnie.
Nie, rozumiem o co ci chodzi.
Udało nam się, chłopaki. Udało nam się.
To zabawne, bo nie patrzysz na 76 jak na jedną z tych gier, których nie porównujesz."

"do innych behemotów usług na żywo. Po prostu myślisz, że tak, może i radzi sobie dobrze, ale nie stawiasz go w tym samym rzędzie co Apex Legends czy PUBG lub coś podobnego. Myślisz sobie, może i radzi sobie dobrze, ale na pewno, na pewno my nie widzimy kolejnych pięciu lat Fallouta 76. Ale nie wiem, może jeśli ludzie do niego lgną ponieważ po prostu chcą zagrać w jakikolwiek rodzaj Fallouta w tej chwili. Alternatywą jest Fallout 4 w 60 FPS."

"Świetnie.
Zamknijmy też największy mod do Fallouta od lat. Więc, oh, w samą porę na premierę.
Tak.
Cóż, uwielbiam, widzieliście oficjalną wiadomość, którą opublikowali ludzie z Fallout London? Bethesda nigdy się nie zmienia. I wygląda na to, że jestem pewien, że nie chcieli, żeby to było złośliwe, ale tak po prostu jest, to znowu Bethesda. To jest po prostu kurewsko głupie. Jakbyś zaraz miał dostać ogromną napływ graczy chcących zagrać w Fallouta, jak mod do Londynu, a ty go prawie zepsułeś."

"najwyraźniej celowo. Tak.
To sprawia, że myślisz, zastanawiam się, dlaczego nie dali im trochę wewnętrznej ścieżki i pomóc im na ich drodze. Jakby to był Fallout 4, na litość boską, wyszedł od prawie dekadę. Jakie tajemnice skrywamy?
Cóż, przypomnę też, że ukradli też głównego narratora z londyńskiego zespołu. Więc Oczywiście wiedzieli z wyprzedzeniem, że coś zrobią. Ale wiesz, znowu, jak powiedzieli, Bethesda nigdy się nie zmienia. Więc poklepmy ich po plecach i powiedzmy, naprawdę potrzebowaliście zwycięstwa w tej serii i udało się. I to musi być dobre uczucie dla Todda, teraz, gdy musiał znosić całą krytykę Starfield przez co najmniej rok. Więc miło, że w końcu, po prostu w końcu, tak, trochę się uspokoił."

"Myślę, że to dobre miejsce na podsumowanie. To znaczy, Wiesz, Bethesda odniosła zwycięstwo, kosztem kilku nieszczęsnych frajerów i tak.
Tak czy inaczej, to był chyba 10 odcinek Filmowego Szału. Wrócimy do was za tydzień innego. Nie wiem o czym będziemy rozmawiać. Może będzie to więcej Fallouta, może coś innego."

"w tym stylu. Nie wiem. Kto wie? Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Ale do tego czasu, To był Magnus, to był Alex, ja byłem Benem i tak, dziękuję wam wszystkim za oglądanie.
Do zobaczenia w następnym."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej