Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Mówi się, że Quentin Tarantino zapuszkował swój dziesiąty i ostatni film

Twierdzi się, że The Movie Critic został usunięty zaledwie kilka miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was coś interesującego.
Właściwie to plotka, nie zajmujemy się plotkami zbyt często w GRTV News, ale jest to dość interesująca plotka, więc pomyślałem, że ją podchwycimy.
Zasadniczo Quentin Tarantino od dłuższego czasu jest w trakcie tworzenia swojego tak zwanego ostatniego filmu, dziesiątego i ostatniego dużego reżyserskiego wysiłku."

"Miał on nosić tytuł The Movie Critic i pojawiały się różne doniesienia od firm produkcyjnych, że zostanie nakręcony jesienią.
Był więc w drodze, prawdopodobnie z premierą w 2025 roku. Ogólnie rzecz biorąc, Quentin Tarantino nie bawi się zbytnio efektami specjalnymi.
Więc chociaż można oczekiwać, że poświęci swój czas, aby upewnić się, że montaż jest wykonany w najbardziej wyrafinowany sposób, jak to możliwe, nie spodziewasz się, że zajmie to tyle czasu, ile zajęłoby to niektórym z tych nowoczesnych filmów z zielonym ekranem."

"Ale chodzi o to, że miał być kręcony jesienią, więc zakładaliśmy, że ten ostateczny film będzie kontynuowany.
Wygląda jednak na to, że tak się już nie stanie, ponieważ krążą plotki, że Quentin anulował film.
Zanurzmy się więc i rzućmy okiem.
Plotka. Quentin Tarantino odwołał swój dziesiąty film. The Movie Critic najwyraźniej nie był wystarczająco dobry, by stać się jego ostatnim arcydziełem."

"Quentin Tarantino powiedział, że chce przestać kręcić filmy po swoim dziesiątym pełnometrażowym projekcie.
Tak wielu z nas było jednocześnie smutnych i podekscytowanych, gdy w zeszłym roku w końcu ujawnił The Movie Critic.
Od tego czasu otrzymywaliśmy tylko mniejsze aktualizacje, w tym twierdzenia, że ponownie będzie współpracował z Bradem Pittem."

"Wygląda jednak na to, że możemy zapomnieć o wszystkim, co wiemy o filmie, łącznie z nazwą.
Ponieważ terminy są zwykle bardzo wiarygodne, Justin Kroll twierdzi, że Quentin Tarantino zdecydował się anulować The Movie Critic i wraca do deski kreślarskiej, aby uzyskać nowe pomysły na to, jaki będzie jego dziesiąty i ostatni film.
Warto pamiętać, że to nie pierwszy raz, kiedy Tarantino publicznie dzieli się pomysłami, a następnie odwołuje swoje plany."

"Najbardziej znanym przykładem jest to, że początkowo porzucił "Nienawistną ósemkę", ale później postanowił do niej wrócić i ją dokończyć.
Może więc jest jeszcze szansa, że kiedyś zobaczymy The Movie Critic, jeśli tylko odpowiednio poprosimy.
Teraz myślę, że byłoby całkiem interesujące pomyśleć, że mógłby zrobić dziesiąty, wiesz, zrobi to, anuluje ten film, potencjalnie zrobi inny dziesiąty film."

"A potem może, wiesz, po kilku latach emerytury pomyśli, wiesz, wiesz co, skończmy The Movie Critic i wyjdźmy stamtąd, zobaczmy, czy ludzie to lubią.
Nigdy nie wiadomo. Ale znowu, tak naprawdę nie wiemy, to jest plotka od zwykle bardzo wiarygodnego reportera w ostatecznym terminie.
Więc chociaż prawdopodobnie możesz przyjąć tę informację z dużą dozą wiary, dopóki nie usłyszysz od Quentina, niekoniecznie jest ona potwierdzona."

"Bądźcie więc czujni, aby usłyszeć więcej na ten temat, bez wątpienia wkrótce.
Zgaduję, że jeśli to prawda i The Movie Critic został anulowany przez Quentina, to zobaczymy różne różne rzeczy w raportach dotyczących partii produkcyjnych, stwierdzających, że tej jesieni nie będzie żadnych zdjęć do filmu.
Więc tak, bądźcie czujni, aby wkrótce dowiedzieć się więcej na ten temat. A jeśli chodzi o to, co Quentin będzie robił w swoim dziesiątym filmie, nie sądzę, aby Quentin to wiedział, więc będziemy musieli być na bieżąco."

"Ale tak, wracamy teraz na ostatnie GRTV News tygodnia lub moje ostatnie GRTV News tygodnia jutro rano.
Bądźcie więc na bieżąco. A poza tym, mam nadzieję, że miło spędzicie resztę czwartku. Do zobaczenia w następnym odcinku. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej