Polski
Gamereactor
Videos
Baldur's Gate III
HQ

GRTV News - Właściciel D&D, Hasbro, już szuka partnerów do sequela Baldur's Gate

Nawet bez Lariana u steru nie jest to koniec serii Baldur's Gate.

Audio transcriptions

"Witajcie w dzisiejszej audycji GRTV News, jestem Alex i jak zwykle przedstawiam wam najnowsze i najlepsze wiadomości z GRTV.
jeśli chodzi o gry, sprzęt, technologię, rozrywkę, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, mamy zawsze mamy coś dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor jako całości."

"Więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier i wiele więcej, upewnij się, że sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz. Ale bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do do dzisiejszego newsa. Jest w nim mowa o Baldur's Gate 3, potencjalnie Baldur's Gate 4, jakkolwiek będzie się nazywać. Hasbro, które jest właścicielem D&D i tym samym praw do gry do Baldur's Gate IP, rozglądają się za nową grą. Teraz, na początku roku słyszeliśmy, że studio Larian, które stworzyło Baldur's Gate 3, nie zamierza wracać do Baldur's Gate 3."

"Gate 4, czy cokolwiek to będzie. Początkowo plan zakładał, że Larian będzie kontynuować pracę nad Baldur Gate 3.
nad rozszerzeniem, sequelem lub czymś w tym rodzaju, ale zamiast tego zdecydowali się na i tak, myślę, że to była dla nich lepsza decyzja.
Wygląda na to, że są tam o wiele szczęśliwsi, pracując nad czymś zupełnie innym."

"niż po prostu wracając do D&D, ale oczywiście z sukcesem, jaki odniósł Baldur's Gate 3.
Hasbro i Wizards of the Coast, którzy są właścicielami D&D, nie zamierzają na to pozwolić.
tak po prostu odejść, więc chcą stworzyć sequel, coś w przygotowaniu. Eugene Evans rozmawiał ostatnio z PC Gamer i powiedział, że rozmawiamy teraz z wieloma osobami."

"partnerami i kontaktujemy się z wieloma partnerami, którzy podejmują wyzwanie, jakim jest Jak wygląda przyszłość serii Baldur's Gate? Zatrzymam tylko Bena na sekundę, żeby nic nie mówił. Z pewnością mamy nadzieję, że nie będzie to kolejna 25 lat, jak to było od Baldur's Gate 2 do 3, myślę, że technicznie to 23 lata, ale my nie znienawidzimy Eugene'a za to, zanim na to odpowiemy, ale zamierzamy poświęcić nasz czas i znaleźć właściwego partnera, właściwe podejście i właściwy produkt, który mógłby reprezentować przyszłość Baldur's Gate. Podchodzimy do tego bardzo, bardzo poważnie, tak jak do wszystkich innych projektów."

"decyzji dotyczących naszego portfolio. Więc zasadniczo, mam na myśli zmianę z Baldur's Gate 2 do 3. BioWare zajmowało się pierwszymi dwoma grami, a potem ogłoszono Baldur's Gate 3 lata temu i wyszedł dopiero teraz. Nie chodzi o to, że trwało to tak długo, ale było to początkowo została porzucona, a następnie Larian ją podniósł, a następnie wyszła gra wczesnego dostępu w 2020 roku, a następnie w 2023 roku w końcu wystartowała w pełni i wystartowała wcześnie, ponieważ nie nie chciał zostać pokonany przez Starfield, w końcu został pokonany przez Starfield. Historia wokół tego jest po prostu szalona. Jak zapewne wiesz, jeśli widziałeś inne rzeczy, Jestem wielkim fanem Baldur's Gate 3, podobnie jak wiele innych osób, ale po prostu uważam, że to naprawdę fascynujące całe to zamieszanie związane z tym, jak ta gra powstała. Myślę, że bez względu na wszystko zawsze będzie większe zainteresowanie Baldur's Gate, zwłaszcza że Larian jest z nią związany, ale bez powiązania z Larian, myślę, że będzie musiała istnieć pewna podobna nazwa kalibru dołączone do projektu lub ktoś, kto powie, że zrobimy to tak, jak zrobił to Larian."

"to. Czy to oznacza, że zobaczymy podobne sukcesy? Nie, myślę, że Baldur's Gate 3 był błyskiem na patelni. Nie w sensie, że to martwa gra czy coś w tym stylu, ponieważ nadal jest kochany, ale wydaje się, że uderzył piorun i bez rodzaju Larian nie jestem pewien co z tego wyjdzie, ale to dobra wiadomość dla fanów Baldur's Gate IP i dobra wiadomość dla Larian jako całości. W każdym razie, dajcie znać co o tym myślicie o Baldur's Gate 3, co chcielibyście zobaczyć w Baldur's Gate 4, jeśli takowy powstanie, a ja na pewno poinformuję was o tych i innych nowościach w kolejnym GRTV już wkrótce. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej