Polski
Gamereactor
Videos
Invincible
HQ

GRTV News - Skybound szuka sponsorów do stworzenia gry AAA Invincible

Invincible rozgałęzia się masowo jako adres IP.

Audio transcriptions

"Witajcie w dzisiejszej audycji GRTV News, jestem Alex i przedstawiam wam najnowsze i najlepsze wiadomości popołudnia.
pod względem gier, sprzętu, rozrywki, technologii, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, mamy zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor Networks. Jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz. Ale bez zbędnych ceregieli, przechodzimy do dzisiejszych wiadomości i przyglądamy się grze Invincible AAA. Skybound szuka sponsorów, aby stworzyć grę. Wpłacono już 450 000 dolarów ale jak wiemy, w dzisiejszych czasach gry potrzebują znacznie więcej, aby zarobić pieniądze."

"Wygląda jednak na to, że Invincible będzie się dalej rozwijać. To IP jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu osób, a sezon 2 właśnie się zakończył, Sezon 3 został potwierdzony, sezon 4 i 5 potencjalnie w pracach od Skybound dokumentu. Nawiasem mówiąc, zebrano również 18 milionów dolarów od inwestorów. To nie jest tylko te 450 000 dolarów, które zostały wyłożone. Ale tak, AAA, gra Invincible. Mamy już widzieliśmy grę wideo Invincible Atomy, która jest trochę jak narracja typu wskaż i kliknij."

"przygodowa i widzieliśmy również grę mobilną Guardians of the Globe, ale to byłby pierwszym dużym krokiem naprzód dla Invincible w przestrzeń gier, do przestrzeń gier AAA. Wiemy już, że otrzymamy wiele projektów Invincible nadchodzących. Oprócz serialu telewizyjnego, jest też film akcji Invincible na żywo, który jest w planach."

"na drugim planie. Robert Kirkman nieustannie mówi o tym, że właśnie podejmują decyzję.
że musi się upewnić, że nie nadepnie na palce serialu telewizyjnego. Mówiąc trochę trochę o projekcie, możemy po prostu zacytować tutaj ze strony Republiki.
Tworząc tę grę we własnym zakresie, pod pełną kontrolą naszego zespołu franczyzobiorców i samego twórcy Invincible IP Roberta Kirkmana, tworzymy bardzo pożądaną grę, która jest gwarantowana zarówno fanom komiksu, globalnego hitu telewizyjnego, jak i poważnym graczom w pełni urzeczony pierwszym w swoim rodzaju doświadczeniem Invincible. Dodatkowo, tworząc ten projekt we własnym zakresie, będziemy czerpać korzyści z bycia właścicielem praw własności intelektualnej, deweloperem i wydawcą."

"zapewniając większą wartość naszym interesariuszom. Zasadniczo więc starają się uspokoić fanów i interesariuszy w tym oświadczeniu, mówiąc, wiesz, cóż, zamierzamy zachować to wszystko u siebie, dlatego wszystkie pieniądze trafią do ludzi, którzy inwestują w nas i nie będzie żadnego misz-maszu różnych pomysłów, ponieważ masz Roberta Kirkmana, który nadzoruje projekt. Nie powiedziałbym, że ten projekt ukaże się w najbliższym czasie, ponieważ szukają inwestorów i wiemy, że ile czasu zajmuje zrobienie gry w dzisiejszych czasach. Prawdopodobnie myślisz nawet o następnej generacji konsoli, kiedy to może się ukazać. Ale i tak jest to ekscytujące. Ludzie kochają gry o superbohaterach. Batman Arkham po prostu, wiesz, zdominował tę przestrzeń dla chwilę, ale potem pojawił się Marvel's Spider-Man od Insomniac, a tam jest również Wonder Woman od Monolith. Na rynku jest wiele gier o superbohaterach ale zawsze jest jakieś pragnienie, by było ich więcej, tak jak tych mniej znanych, jak Marvel's Midnight Suns, która była bardzo dobra, mimo że grało w nią niewiele osób. Ale wciąż, Wiesz, jest dużo chęci, a zwłaszcza biorąc pod uwagę popularność Invincible, nie mogę tego zrobić."

"nie widzę, żeby to naprawdę poszło źle, ponieważ wydaje się, że jest to idealna siatka pomysłów.
Ale daj mi znać, co myślisz o grze Invincible AAA i do zobaczenia w jutrzejszym GRTV News wideo."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej