Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Polestar 2 (Revisited) - EV Hour

Wracamy do jednego z naszych ulubionych modeli pojazdów elektrycznych, aby zobaczyć, jak został ulepszony i ulepszony od czasu naszej ostatniej jazdy próbnej.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnej edycji Gamereactor EVHour. Za mną znajduje się Polestar 2 i jest to w rzeczywistości rewizyta, ponieważ, jeśli możesz w to uwierzyć, pierwszy EVHour, jaki kiedykolwiek zrobiłem, to Polestar 2. Wtedy jeszcze tak naprawdę nie zdecydowaliśmy się na format, ale daliśmy Ci się rozejrzeć i to był tak ogromny sukces, że Robię je prawie od zawsze. Więc to w pewnym sensie zapoczątkowało tę część mojej kariery. Więc jest to dla mnie trochę wyjątkowe i wiele się wydarzyło z samochodem od tamtego czasu. To był ogromny sukces, sprzedali je w ciągu kilku lat."

"świetnych liczbach. Nie tylko to, zaktualizowali niektóre jego części. Teraz, jeśli pamiętasz, jeśli oglądałeś to oryginalne wideo, cóż, dokładnie zrozumiałem skandynawski minimalizm w sercu Polestar 2, ale pamiętam również byłem nim nieco rozczarowany. Czy to się zmieniło? Przekonajmy się. Zaczynajmy."

"Jest tu minimalistycznie, a jeśli jesteś nieco cyniczny, możesz nawet powiedzieć, że jest trochę lekki na gadżety lub dzwonki i gwizdki. Ale to, co mam zrozumiałem, a co najważniejsze, doceniłem to, że jest radość ze świadomości, że narzędzia, które masz do dyspozycji, działają za każdym razem. I oczywiście, jest to trochę drogie, ale nie bezczelnie. To bardziej po tym, jak Tesla agresywnie obniżyła swoje ceny, że w pewnym sensie weszła w że jest to być może odrobinę zawyżona cena za to, co Ci dają."

"Ale siedząc tutaj z dużą baterią i naprawdę gustownym wnętrzem, jest to trudno nie dać się na to nabrać. Jestem szczerze zaskoczony tym, jak wiele elementów Polestar 2, które całkowicie zmieniłem. The Ciasna pozycja siedząca i mała przednia szyba zaczęły się jako klaustrofobiczne ale teraz czujesz się jak w ciepłym uścisku. Zasięg był spójny i z tą większą baterią uzyskanie obiecanych 520 kilometrów zawsze było w zasięgu ręki. Nawet system operacyjny skoncentrowany na Google jest przyjemny w użyciu przez większość czasu. I Dlaczego nie przyjrzymy się temu teraz? Ekran tutaj doskonale podkreśla to, co jest to, o czym tutaj mówię, ponieważ tak, ramki są trochę za duże dla za co płacisz. A jeśli masz iPhone'a tak jak ja i chcesz Apple CarPlay zamiast pokładowych systemów Google, będziesz musiał użyć kabla co powinno być karane więzieniem, jeśli płacisz tyle za samochód."

"To musi być bezprzewodowe, wszystko. Ale kiedy się o tym mówi, bardzo trudno jest tego nie robić.
nie zakochać się w tym głównym ekranie, na którym mam tak łatwy dostęp do podstawowych statystyki dotyczące sposobu, w jaki używam mojej mocy, Spotify tutaj, mój telefon połączenie z kontaktami tam, a Mapy Google tam, i po prostu to działa cały czas. Więc o tym właśnie mówię. Na pewno są jakieś minusy, cena jest głównym z nich. Jeśli ustawisz to we właściwy sposób, może stać się tak drogie jak wysokoprofilowe modele Mercedesa, BMW i Audi. A nawet jeszcze bardziej porównanie przychodzi w postaci X-Peng G9, który recenzowałem nie tak dawno temu i nazwałem jedną z najlepszych kart na drogach. I ponownie, jeśli zestaw je we właściwy sposób, możesz dostać Polestar 2, który kosztuje więcej niż G9 i oferuje więcej koni mechanicznych, więcej momentu obrotowego, więcej miejsca z tyłu, więcej miejsca w kabinie, a także dobrą jakość wykonania i barierki ochronne oraz gwarancje i bezpieczeństwo."

"wszystkie te rzeczy. Więc znowu, zależy to w dużej mierze od tego, co możesz dostać za Polestar 2. Jest więc dobry, ale może też odrobinę za drogi. Chociaż ma zajęło mi trochę czasu, a zdecydowanie to drugie wyjście, aby właściwie zakochać się w Polestar 2, teraz mogę dokładnie powiedzieć, że go rozumiem. Rozumiem, do czego dąży zrobić. I myślę, że ten konkretny samochód, bardziej niż wiele innych, które widziałem ma duszę lub coś podobnego. Całkiem mi się podoba. Myślę, że jest zbyt drogi, ale jednak. Jest powód, dla którego kończymy na studni, ponieważ podczas gdy Polestar 2 z pewnością ma duszę, nie jestem pewien, czy byłby to samochód, który bym chciał."

"poleciłbym przechodniom. Ale życzę Polestarowi wszystkiego najlepszego w przyszłości.
nadchodzących miesiącach i latach, ponieważ wierzę, że mają miejsce, pomysł, sposób w. A zanim odebrałem ten samochód, poszedłem i zbadałem Polestar 3, w końcu który ma pojawić się na drogach w tym roku i człowieku, nie mogę się tego doczekać. Do zobaczenia na następny."

EV Hour

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej