Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - kwiecień 2024

Przyjrzymy się największym i najbardziej ekscytującym premierom zaplanowanym na najbliższe tygodnie.

Audio transcriptions

"Nie owijajmy w bawełnę, ten kwiecień ma ułamek tego, co Marzec oferował fanom gier. W tym miesiącu liczba dużych premier jest ograniczona, a spośród głównych premier, bardzo niewiele z nich ma taką samą powagę i wagę, jak my."

"widzieliśmy w poprzednich miesiącach. Mimo to jest kilka gier, na które warto czekać, więc mając to na uwadze zanurzmy się w nowy odcinek GTLF.
W tej pikselowej grze walki i budowania baz od Pixel Chess gracze budują fortece.
i oblegając twierdze wroga w średniowiecznej Anglii. Jest to gra o podbijaniu i najeżdżaniu, i jak sama nazwa wskazuje, będziesz to robić jako brutalny i niebezpieczny wojownik."

"Wojownik wikingów.
Jeśli podobało ci się wyzwanie, jakie oferowały Escape Academy i Maquette, z pewnością zakochasz się w Botany Manor od Balloon Studios. W tym eksploracyjnym tytule chodzi o wykorzystując umiejętności botaniczne do badania i uprawy egzotycznych roślin, a wszystko to podczas odkrywania tajemnic okazałego domu w Anglii, w którym mieszkasz."

"Tak, to ta sama gra, którą pokochaliście i doceniliście na PC i Xboksie.
konsolach na przestrzeni lat. Włączamy go do GTLF w tym miesiącu, ponieważ jest częścią programu Microsoftu.
dużych i nowych wieloplatformowych wysiłków Microsoftu, co oznacza, że od połowy kwietnia fani PlayStation i Switcha będą mogli przyłączyć się do miniaturowej zabawy."

"Ta urocza gra polega na odkrywaniu terraformowanej wersji księżyca Europa. Raz wrogim pustkowiem, a teraz zielonym rajem, ta gra, nazwana na cześć księżyca Jowisza, widzi gracze wcielają się w młodego poszukiwacza przygód, którego zadaniem jest bieganie, szybowanie i latanie przez kolorowe i wspaniałe pustkowia, aby rozwiązać starożytne tajemnice, które skrywa."

"Moon Studios jest najbardziej znane ze swoich gier Ori, ale wkrótce ma nam dać coś znacznie lepszego, zupełnie innego. No Rest for the Wicked to RPG akcji, które zabierze graczy do mrocznej i niebezpiecznej krainy.
i okrutnej scenerii fantasy, aby stać się Serenem, mistycznym świętym wojownikiem zdolnym do walki z wrogami.
przeciwko zarazie, która przetacza się przez krainę."

"Najnowsza odsłona serii EA Originals, Tales of Kinzira Zao, to platformówka w stylu metroidvania w której gracze wcielają się w młodego chłopca eksplorującego niezwykłe i niebezpieczne duchowe królestwo.
targował się z Bogiem Śmierci, próbując przywrócić swojego ojca z ciemności. Dając graczom autentyczny smak afrykańskiej kultury, ta gra polega na o pogodzenie się ze smutkiem i znalezienie siły, gdy wszystko inne wydaje się stracone."

"Rabbit and Bear Studios daje nam naprawdę szerokie i ekspansywne spojrzenie na zmodernizowane JRPG w kwietniu tego roku z Ayudan Chronicle 100 Heroes. Gra przeniesie graczy do fantastycznego świata HD 2D.
aby poprowadzić obsadę ponad 100 postaci przez rozległy świat i w dążeniu do uratować go przed rozerwaniem przez wojujące ze sobą sąsiednie narody."

"Boomer shootery chyba jeszcze nigdy nie były tak popularne. Slipgate Ironworks zdaje sobie z tego sprawę i chce zabawić fanów w kwietniu pełną akcji, krwawą akcją w stylu lat 80.
w której gracze wcielają się w amerykańskiego bohatera, którego zadaniem jest przemierzanie kraju.
w celu ocalenia ludzkości przed straszliwymi i śmiertelnie niebezpiecznymi zmutowanymi stworzeniami oraz okrutnymi żołnierzami."

"Kiedy deweloper jest znany jako AgroCrab, możesz prawdopodobnie spodziewać się, że tworzy gry oparte na na skorupiakach. Na szczęście właśnie to otrzymujemy w grze Another Crab's Treasure, grze podobnej do Souls, w której gracze podejmują monumentalną podróż jako pustelnik kraba, aby odkupić swoją skorupę, jednocześnie pracując, aby zapobiec podmorskiemu królestwu które nazywasz domem, przed upadkiem."

"Akira Toriyama może i niedawno odszedł, ale jego błyskotliwość żyje w jego twórczości. Jesteśmy widzimy to po raz kolejny w grze akcji RPG Sandland, w której gracze wcielają się w demona.
księciem Belzebubem i wyruszają na surową pustynię, by za pomocą szeregu pojazdów polować na legendarnej wiosny. Z mnóstwem wysoce konfigurowalnych pojazdów w ofercie oraz szerokim zestawem bojowym który umożliwia graczom korzystanie z pełnej gamy demonicznych mocy Belzebuba, Sandland jest zapowiada się na jeden z największych tytułów kwietnia."

"Niezależnie od tego, czy tenisowe gry wideo są twoją pasją, czy nie, zobaczenie Top Spin z powrotem w akcji jest ekscytującym wydarzeniem. Pochodzący od 2K powrót tenisowej franczyzy pozwoli na graczom zmierzyć się na profesjonalnym torze u boku najlepszych i najbardziej kultowych zawodowców, którzy kiedykolwiek rywalizowali.
w tym sporcie, a wszystko to w celu zdobycia trofeów i wyrycia swojego imienia na kartach historii."

"historii obok najlepszych, którzy kiedykolwiek wyszli na boisko.
Możemy niemal zagwarantować, że widziałeś Stellar Blade w którymś momencie od jego premiery.
najprawdopodobniej ze względu na dość prowokacyjnie zaprojektowanego bohatera. Ale niezależnie od tego, czy stanowisko w tej sprawie, Stellar Blade będzie wielką premierą PlayStation w tym miesiącu."

"kwietnia, przy czym jest to przygodowa gra akcji, w której gracze stają się robotyczną Eve i są mają za zadanie rozwikłać tajemnice upadku Ziemi i tego, co doprowadziło do powstania złowrogiej siły, która zniszczyła cywilizację na całej planecie.
W podobnym duchu jak Grounded, Sea of Thieves jest tą samą grą, którą gracze PC i Xbox cieszą się od lat, ale biorąc pod uwagę, że jest to duża gra należąca do Microsoftu i opracowana przez niego."

"zadebiutuje na konsolach Sony PlayStation, zdecydowaliśmy się ją włączyć.
w tym miesiącu GTLF.
I to prowadzi nas do końca miesiąca, pamiętaj, aby dołączyć do nas za kilka tygodni, kiedy przyjrzymy się temu, co maj 2024 ma do zaoferowania fanom gier."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej