Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Twórcy gier są pozywani za to, że ich gry są zbyt uzależniające

Twórcy GTA, Minecrafta i innych są pozywani za uzależnienie ich gier.

Audio transcriptions

"Witajcie i powitajcie w kolejnym GRTV News, ostatnim w tym tygodniu, są święta wielkanocne, to trochę dziwne, coś w rodzaju wielkiej rzeczy, myślę, że bardziej w Europie niż po drugiej stronie stawu Być może, ale w każdym razie jesteśmy tutaj, jak zawsze dostarczając najnowsze i najlepsze pod względem gier, sprzętu, technologii, rozrywki, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze byliśmy mamy to dla ciebie w GRTV News i oczywiście w szerszej sieci Gamereactor, więc jeśli lubisz recenzje filmów, gier, ekskluzywne treści i wiele więcej, zawsze sprawdzaj Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz, ale bez dalszych ceregieli, dzisiaj jest interesujący wiadomości, twórcy gier są pozywani za to, że ich gry są zbyt wciągające i najwyraźniej to wywołuje pewne fale, nastąpił ciąg pozwów sądowych zebranych przez PC złożony przeciwko takim firmom jak Rockstar, która oczywiście stworzyła GTA, Mojang, Minecraft, Activision Blizzard, Call of Duty World of Warcraft, Epic Games, Fortnite, Roblox, Roblox i więcej za to, że ich gry są zbyt uzależniające, to coś w rodzaju, użyjemy jednego przykładu tutaj matki z Arkansas, która pozywa w imieniu, lub w pewnym sensie pozywa, aby uzyskać odszkodowanie z powodu zachowań, które zaobserwowała u swojego syna, mówi, że od 12 roku życia był on mocno zaangażowany w gry, a teraz ma 21 lat, gry rzekomo spowodowały, że porzucił ze szkoły, miał depresję i lęk oraz wykazywał objawy odstawienia i wybuchy fizyczne i gniew, zachowania, z którymi naprawdę czuje się niekomfortowo i tak, pozew twierdzi, że twórcy są za to odpowiedzialni, ponieważ sprawili, że rozgrywka jest tak uzależniająca, że spowodowała w zasadzie rodzaj podobnego, prawie narkotykowego lub hazardowego uzależnienia od graczy, jak w przypadku każdego innego uzależnienia naprawdę, ale z drugiej strony, twórcy oczywiście nie zamierzają tego przyjmować i ich argumentem jest to, że naprawdę wyrażają siebie, ponieważ są to przypadki amerykańskie a prawa do pierwszej poprawki są tam tak ważne, ich argumentem jest to, że jest to ich pierwsza poprawka."

"prawo do poprawki, aby móc wyrazić siebie poprzez gry i kiedy tworzą grę, tworząc zbyt rozrywkową jest czymś, za co nie mogą być karani. Teraz, to jest miejsce, w którym to się dzieje interesujące, ponieważ czy jest to zabawne, czy uzależniające? To jest rodzaj argumentu, którym jestem pozostawię wam w komentarzach, ale osobiście uważam, że jest argument, który może być że gry wymagają teraz zbyt wiele twojego czasu i mogą żerować na być może bardziej wrażliwych ludzi, którzy nie są tak łatwo w stanie wyłączyć ekranu. Zapewniają również świetną ucieczkę chociaż dla ludzi, którzy być może, wiesz, mają już lęk społeczny i walczą o nawiązanie przyjaźni i wiesz, możesz sprawić, że większość ludzi, powiedziałbym, że wielu młodych ludzi, niektórzy ich najlepszych przyjaciół prawdopodobnie zostanie wykutych lub nawet stworzonych całkowicie przez gry i to jest całkiem fajne, ale w tym samym czasie, tak, myślę, że wiesz, fakt, że musisz wydać określoną liczbę godzin miesięcznie, aby uzyskać maksymalną przepustkę bojową lub określoną kwotę pieniędzy miesięcznie."

"Miesiąc to trochę... nie miesiąc, ale za każdym razem, gdy wychodzi nowy sezon, w zasadzie masz sedno. To trochę niepewna przyszłość. Co o tym sądzisz? Myślę, że to naprawdę interesujący ciąg pozwów sądowych ponieważ, wiesz, z jednej strony masz wacków, którzy wierzą, że gry są źródłem wszelkiego zła.
a z drugiej strony masz tych, którzy wierzą, że gry są źródłem wszelkiego dobra. Prawdopodobnie jest to Prawda jest gdzieś pośrodku, jak zawsze, ale do zobaczenia wkrótce w kolejnym GRTV News. Do widzenia."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej