Polski
Gamereactor
Videos
Pokémon Legends: Z-A
HQ

Plotki o grach - Odcinek 4: Powody niekończącego się szału zwolnień w grach wideo i strategicznej premiery Pokémon Legends: Z-A

W tym programie Gaming Gossip Gamereactor David Caballero, Alex Hopley i Ben Lyons dyskutują o obecnym szaleństwie zwolnień w branży gier wideo oraz o tym, jak AI, koszty AAA, chciwość i trendy gatunkowe były jednym z powodów. W lżejszym tonie druga połowa programu poświęcona jest omówieniu Pokémon Legends: Z-A, potencjalnej premiery na Switcha 2 i niedawnego pokazu Presents.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w naszym chyba czwartym odcinku Gaming Gossip.
punkcie. Dzisiaj mamy dla was wiele nowości do omówienia. Niewiele z nich jest pozytywnych, Nie będę kłamał, nie zamierzam przedstawiać tego jako czegoś niesamowicie ekscytującego i ekscytującego."

"pozytywny odcinek, ponieważ nie do końca tak jest. Zbyt wiele negatywnych rzeczy wydarzyło się w w branży gier, o których nie możemy, po prostu nie możemy nie mówić. Zbyt wiele się wydarzyło w ciągu środy, więc zasadniczo dwóch dni. Tak, będziemy rozmawiać o zwolnieniach, trochę później porozmawiamy o Pokémon Presents, ponieważ było tam kilka interesujących wydarzeń, ale najpierw porozmawiajmy o zwolnieniach. Wiele się wydarzyło mniej więcej w tym tygodniu tylko w ciągu tych dwóch dni około tysiąca osób straciło pracę sądząc po tym, co widzieliśmy. Ponad 900 w PlayStation, gdziekolwiek między 90 a 150 w Supermassive Games, a następnie około 20% pracowników Deck Nine, w tym kilka różnych osób."

"różne zmiany w Daigut Fabric, a także sposób, w jaki będą podchodzić do tworzenia gier w przyszłości. Ale tak, porozmawiajmy o zwolnieniach. Jakie jest nasze zdanie na ten temat?
sprawę do tej pory? Czy jesteśmy zaskoczeni, że tak się dzieje? Cóż, stał się pociągiem już w 2023 roku czyż nie i to jest bardzo smutne. Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest bardzo, bardzo smutna. Właśnie ostatnio bardzo blisko z chłopakami z Daigut Fabric nad grą Solsy Chronicles. Oni są tak artystyczni, tak delikatni i czuję się tak źle, że branża nie może utrzymać tego typu gier."

"studia, ale to samo dotyczy Supermassive. Chodzi mi o to, że wykonali niesamowitą robotę w jeśli chodzi o kinowe horrory, a teraz także z Little Nymers. Nie mogłem się doczekać na to i widząc, że prawdopodobnie nie mogą eskalować lub pracować nad różnymi prasą w tym samym czasie. Ale to dotyczy tylko studiów, jeśli mówimy o wydawcach i większych studiach. Tak, Sony idzie w ślady Microsoftu, więc tak to wygląda."

"wygląda to ponuro. Już pod koniec zeszłego roku wyglądało to bardzo przygnębiająco, a teraz jest coraz gorzej.
gorzej, a ty przed rozpoczęciem tego programu powiedziałeś, że prawdopodobnie będziemy świadkami więcej tego przed końcem roku, dokładnie przed końcem kwartału i roku fiskalnego 31 marca. To tuż za rogiem, więc wcale nie wygląda to dobrze."

"Nie i rozmawialiśmy o tym minutę temu. Myślę, że zlikwidowano około 11 250 miejsc pracy, czy coś w tym stylu w całym 2023 r., a w 2024 r. mamy już ponad 7 500 miejsc pracy, a nie ma nawet końca lutego.
Wygląda więc na to, że będzie ich więcej. Nie spodziewałbym się, że tak się nie stanie.
w tym momencie. Wydaje mi się, że jak dotąd wyjątkiem jest Nintendo, ale słyszeliśmy raporty że dyrektorzy Nintendo w pewnym sensie zmniejszyli swoje dochody, powinniśmy powiedzieć, że w pewnym sensie zrównoważyć wszelkie problemy, z którymi mogą się spotkać, a nie to, co widzimy w przypadku Sony i Microsoftu. Oni są znacznie bardziej korporacyjnymi firmami, wiesz, że Nintendo jest przede wszystkim firmą produkującą gry."

"Sony i Microsoft bardzo się różnią, wiesz, że gry Microsoftu to tylko dział Microsoftu.
gaming jest tylko dywizją Sony, więc kiedy nie osiągają swoich wyników finansowych oczekiwania, to jest to samo, co dzieje się z wieloma innymi firmami, które tną wiele ról i widzieliśmy już, że wiesz, tysiąc miejsc pracy to dużo, ale to dużo do zniesienia w ciągu dwóch dni i jak powiedzieliśmy, że będzie ich więcej, będzie ich więcej i więcej."

"Nie wiem, skąd będą pochodzić, ale zobaczymy więcej ludzi tracących pracę zwłaszcza w ciągu następnego miesiąca, więc um, to smutna wiadomość, to smutna wiadomość, czy myślimy, że czy uważamy, że dzieje się tak z powodu boomu, który widzieliśmy podczas pandemii?
gdzie gry stawały się naprawdę popularne, ponieważ ludzie nie mieli czasu na granie."

"cokolwiek innego, widzieliśmy, jak gry przyciągają prawie rekordową recenzję, a potem oczywiście masowe ekspansja w tym względzie, czy uważamy, że jest to efekt tego, że wszystko wraca do normy?
w pewnym sensie tak, myślę, że to naprawdę frustrujące, jak przewidywanie w branży jako całości nie byłeś w stanie myśleć cztery lata do przodu, podczas gdy zwykle planujesz siedem lub osiem w konsoli."

"co, do cholery, myślisz, że się stanie, albo zostaniemy w zamknięciu?
na zawsze, a ludzie przyzwyczają się do swojego życia, więc mniej gier i tak będzie w zamknięciu, albo wrócimy do normalności, gdy w branży gier zapanuje kompletna chciwość.
i to było niekontrolowane przez jakiś czas i było niekontrolowane od czasu przed pandemią i grą branża jest jedną z najbardziej dzikich branż na świecie, myślę, że to zdecydowanie staje się teraz bardziej skoncentrowany, ponieważ coraz więcej ludzi wie, ile pieniędzy jest w grach ale lata 2015-2019 to naprawdę szalone czasy, ponieważ wciąż masz ludzi, którzy po prostu lubią och, nie wiem."

"wiesz, jakie gry są jak wielu prawodawców, wielu ludzi na stanowiskach władzy, którzy mogliby w pewnym sensie sprawdzić branże gier, nie mają pojęcia, co się tam dzieje, widzieliśmy to w przypadku Activision Blizzard Największą rzeczą, o którą się martwią, jest granie w chmurze w branży, naprawdę jesteś naprawdę oddasz to Ubisoftowi, czy to twoja wielka sprawa, z którą musisz sobie poradzić?
To zaskakujące i jak powiedziałeś wcześniej, Nintendo ma bardzo solidne podejście."

"nigdy nie widzisz tego od góry do dołu, jeśli chodzi o ludzi chętnych do rezygnacji z rzeczy, które kierownicy w na szczycie, jak Embracer Sony PlayStation, nadal będą zarabiać miliony w rekompensacie um, które nie jest częścią ich pensji, to tylko rekompensata za wykonanie tak dobrej roboty, którą wykonałeś tak dobrą robotę, że te znaczniki finansowe tak i jak liczba idzie w górę, dlatego firma to nie jest sposób na prowadzenie czegoś, nie sądzę, i tak było zbyt długo i coś się zepsuje, coś poważnego wydarzy się w branży, myślę, że w ciągu w ciągu najbliższych 1-2 lat, co prawdopodobnie może zniechęcić wiele osób do pracy w tej branży."

"Myślę, że to jeden z powodów, dla których wspomniałeś, że sposób, w jaki wyszli z pandemii i sposób, w jaki podchodzą do branży po pandemii, drugi to koszty oczywiście gry stają się coraz większe i większe, a koszty rosną, wiesz, ale rozmawialiśmy o tym, jak fani Xboksa byli wściekli, że ich gry stają się wieloplatformowe, ale być może powinni się martwić o swoje gry, ich gry w ogóle się dzieją, tak i to jest to, co dotyczy PlayStation fanów, ponieważ istnieją trzy główne studia inne niż Santa Monica."

"i i facet robi uh, wiesz, Naughty Dog został dotknięty uh i i widzimy Twórcy Horizon zostali dotknięci i być może właśnie tak powinno być.
myślenie o kosztach i jest strach i niepewność.
i jest słoń w pokoju, którym jest AI więc myślę, że wielu z nich wycofuje się ze swoich planów, ponieważ naprawdę nie wiedzą, ile z wpływ, jaki będzie to miało na ich siłę roboczą i jak będą w stanie przyjąć korzyści z tego, co oferuje sztuczna inteligencja w zakresie produkcji zasobów, a nawet tworzenia kodu, a my Niedawno widzieliśmy Genie od Google, któremu dajesz polecenie, a on stworzy dla ciebie grę."

"więc myślę, że wszyscy są jak och, być może wstrzymujemy ekspansje lub ograniczamy dopóki nie zrozumiemy, jak to będzie dla nas działać nas. Tyler Perry to jest właśnie to, o czym mówimy, więc może to jest bardziej dla szału filmowego.
ale Tyler Perry też się wycofał i było to, jeśli się nie mylę, 800 milionów."

"ekspansja dla hollywoodzkiego studia, tak, która została anulowana z powodu AI z powodu Sory i co?
mogą to stworzyć, wszystko zaczęło się od kina cyfrowego, kiedy ILM przy okazji, jeśli nie oglądaliście dokumentu uh light and magic na ten dzień plus to jest to Niesamowite, ponieważ jest to, jak efekty wizualne były robione w tamtych czasach i kiedy zaczęli robić Efekty 3D i cyfrowe uh, jeden z facetów odpowiedzialnych za stronę informatyczną powiedział, że od teraz możemy pomalować każdy piksel na taki kolor, jaki chcemy."

"tworzyć, co tylko chcemy, ale to dzieje się teraz z AI, a nie z renderowaniem 3D, więc to jest Chodzi mi o to, że widzisz ten wynik i widzisz przykłady Sory i tak jakby tak, tak, ty czujesz strach, jeśli twój model jest taki, jak opisaliście, tak i jest trudny powiedzieć, ponieważ patrzysz na Insomniac, wiesz, że Marvel's Spider-Man 2 wyszedł jako ostatni Październik czy cokolwiek innego i są doniesienia, że koszt rozwoju wynosi około 300 milionów dolarów czy coś takiego, co tak, wiesz, że to dużo pieniędzy, ale kiedy myślisz, że płacisz jak 600 programistów za pięć lat pracy, to wszystko ma sens, że dostają płacone jak dobre wynagrodzenie za pracę, którą wykonują, ponieważ są bardzo utalentowanymi osobami, więc kiedy to jest wszystko to jest dużo pieniędzy, które idą w to, ale jednocześnie, kiedy myślisz o zysku marżach, z którymi wiele z tych firm pracuje, jak Microsoft redukujący 2000 miejsc pracy lub cokolwiek innego."

"jak Microsoft, który właśnie stał się firmą wartą bilion dolarów, a następnie tnie 2,000 miejsc pracy, takich jak 2,000 miejsc pracy dla firmy wartej dwa biliony dolarów to kropla w morzu, to takie drobne.
ale wpływa na tych ludzi tak drastycznie i sprawia, że branża wygląda tak okropnie i wpływa na tak dużą część rozwoju gier, że trochę tracisz wiarę i um Tak, myślę, że zbliżymy się do tej liczby, może nawet przekroczenie tej liczby 11 250 lub cokolwiek z 2023 roku do końca tego roku podatkowego um który dla większości firm wynosi dokładnie 31 marca, więc nie wszyscy, ale Nie, wcale nie, ale w tym momencie mamy około miesiąca, więc spodziewaj się więcej wiadomości o zwolnieniach."

"kto będzie pochodził, już widzieliśmy wiele zwolnień z tych dużych firm, więc ja nie mogę sobie wyobrazić, że będą robić drugą rundę, ale nigdy nie wiesz, wiesz, że nie będę mogą, nie zamierzam tego ogarniać, uwielbiają to, uwielbiają to dokładnie, ale tak, tak było To było interesujące, jak ogłoszono, że w tym roku nie dostaniemy żadnego dużego ip od Sony."

"ale potem dostaliśmy powód, tak, to prawda, że wstrzymują plany do przyszłego roku, planują na wiesz, zarabiać pieniądze i w końcu ustanowić ps5, tak jak zaczęli to robić w 2023 roku, który jest nieco późno, jeśli zapytasz mnie w tym roku zamiast sprzętu, czy myślisz, że po prostu szybko pytanie, ponieważ myślę, że prawdopodobnie przejdziemy dalej, ale czy uważasz, że może to prowadzić do czegoś w rodzaju kolejnego boomu indy, fakt, że widzimy tak wiele, jak rzeczywisty nie jak indy jest w tym, co my które jest w zasadzie rodzajem każdego dewelopera, który nie jest duży, ale faktycznie niezależny deweloperzy tworzący własne gry, tak jak na początku 2010 roku, kiedy widzieliśmy takie rzeczy, jak wiesz symulator chirurga i symulator kozy i wszystkie te naprawdę małe gry zespołowe wychodzą, ponieważ W tej chwili trudno mi się ekscytować czymś, co dopiero powstanie."

"przez duże studio, ponieważ to tak, jakbyśmy prawdopodobnie stracili połowę twoich ludzi po drodze i musieliśmy tak bardzo ograniczyć, podczas gdy prawdziwa ambicja, mam wrażenie, może pochodzić od tych mniejszych Znowu myślę, że problem polega na tym, że to tylko koszty rozwoju, prawda?
to deweloperzy indy nie są dotknięci tymi zmianami, tak jak widzimy maniaków ligi."

"na przykład niedawno musieli przyjść tak, to właśnie mam na myśli, to jest jak rzeczywiste jak ludzie na własną rękę, ludzie, którzy pojawiają się znikąd, tak, tak, ale nadal musisz przetrwać i myślę, że bańka indy teraz pęka i widzę, że wielu indie zmaga się z trudnościami.
aby zdobyć wydawcę lub po prostu sfinansować swoje projekty pod koniec rozwoju, który opłacali samodzielnie przez kilka lat, a następnie teraz muszą sfinalizować prawo, więc być może jeden człowiek armia indy studios być może tam jest szansa dla nich, ale znowu koszty, kto je pokryje i z wydawcami, których wiesz, usuwając wycofywanie pieniędzy zamiast wkładania ich w nowe projekty, myślę, że to będzie trudne dla nich nawet dla dwóch lub trzech osób studiujących, tak, plus jest też koszty rozwoju, które wynikają z dosłownego uzyskania licencji na korzystanie z silnika programistycznego jak wiesz, co Unity zrobiło w zeszłym roku z opłatą za czas działania, czyniąc to jeszcze bardziej kosztownym dla ludzi do tworzenia gier, ale jak myślisz, czy uważasz, że ten rodzaj trendu z Sony, co jest interesujące, ponieważ nie mają żadnych głównych gier z wyglądu czy uważamy, że jest to produkt uboczny?
jak również ich skalowanie z powrotem do usługi na żywo, ponieważ poszli naprawdę ciężko w usłudze na żywo kilka lat temu, kiedy byli jak uruchamiamy wszystkie te projekty, nad którymi wszyscy pracują niegrzeczny duke gorilla, wszyscy wydają grę na żywo związaną z ich dużym ip, a teraz jesteśmy widząc, że usługa na żywo w pewnym sensie pęka, nikt jej nie chce, a gry wieloosobowe tak i gry wieloosobowe Więc myślę, że sony próbowało być bardziej microsoftowe, a potem się wycofali, ponieważ Naprawdę są bardzo dobrzy w grach kinowych, wiemy, że hollywoodzki wygląd jak kinowe doświadczenia, prawda, ale nie byli tak dobrzy pod względem usług na żywo i nie mieli własnego morza złodziei, nie mieli własnego dwutygodnika, nie mieli bardzo udanych gier wieloosobowych, więc myślę, że postawiono na to, ponieważ musieli wyciąć to do tej publiczności, ale teraz są jak w trybie gotowości i to samo dotyczy nintendo na koniec dnia to może być microsoft, który wydaje największe gry uh gry na wyłączność w tym roku, co jest szalone i wszyscy są jak trzymanie się i nintendo powiedziało, że to z powodu scalperów i spekulacji oraz możliwości obsługi więcej sprzętu, aby być gotowym na popyt, ale teraz widzimy, że być może są również jakby mówiąc hej, nie ma potrzeby, abyśmy spieszyli się z wydaniem nowej konsoli, więc poczekajmy do pierwszego kwartału 2025 roku, ponieważ mamy ogromną zainstalowaną bazę, największą w historii, na której możemy zarobić więc przepraszam, ale tak, wspominałeś o tak, powiedziałeś, że powiedziałeś o grach na żywo, nie wiem jeśli nie możecie się doczekać więcej gier na żywo od sony lub ostatnich of us multiplayer lub czy to było dla was ekscytujące, ponieważ myślę, że to jedna rzecz, którą robią dobrze, że nie pytaliśmy o to drugie, brzydzę się pomysłem, że ustawiają tych deweloperów do produkowania gier na żywo, tak jak masz tych wszystkich fantastycznych programistów, którzy są genialni w doświadczenia dla jednego gracza, a następnie uruchamiasz ich i mówisz, aby zbudowali grę na żywo, która jest zajmie wszystkie twoje zasoby przez następną dekadę, tak jak brzydzę się tym pomysłem i jest kilka ludzie, którzy są naprawdę podekscytowani ideą frakcji Last of Us czy cokolwiek to miało być być fajne, ale po prostu nie mogłem się za tym zabrać, ale to temat na inny dzień na żywo usługa, ponieważ myślę, że moglibyśmy o tym rozmawiać przez 20 minut, przejdźmy do tego szybko następnie porozmawiajmy o prezentach pokemon, mówię szybko, ponieważ jest dosłownie bardzo mało do omówienia w tym programie było jakieś 12 minut, pierwsze 10 minut to absolutne śmieci, naprawdę to było um co masz na myśli oh nie ekscytuję się snem tak nie ekscytuję się pokemonami śpię albo pokemon unite, albo pokemon cafe dx, czy jak to tam nazywają, te wszystkie pomniejsze rzeczy."

"one już nic dla mnie nie robią um dostaliśmy zapowiedź pokemon digital lub pokemon trading card game pocket, która jeśli lubisz swoje gry karciane, może jest coś tam mi się wydaje, że bardzo trudno jest odróżnić nfts od produktów cyfrowych Wiem, że jest różnica, ale dla mnie, jeśli posiadasz skórkę w grze, jest to bardzo podobne do nft po prostu nie dostajesz numeru seryjnego mówiącego, że jest twój, kiedyś tak to opisywali czyż nie, kiedyś to było tak, że jeśli masz bilet lotniczy, to jest nft, jeśli masz skórę, to jest nft?
w grze to nft, bo to wielkie oszustwo, bo nikt nie wie co to dokładnie jest."

"to jest to, co zawsze mnie wkurza, nikt nie wiedział, więc dajmy spokój, ale to najwyraźniej bardzo ognisty temat, więc dajmy spokój.
przejdźmy do rozmowy o faktycznym głównym ogłoszeniu, którym były pokemon legends za, którego nazwy nie mogliśmy zdradzić, gdy został pierwotnie zapowiedziany.
zastanawialiśmy się, czy to zelpha, czy z alberto był nastawiony na z alpha tak, czułem się bardzo źle, kiedy to wyszło, ale to było z a, ponieważ zapytałem go, a on powiedział z alpha zdecydowanie tak W tamtych czasach był mem o pokemonie z lub z z lub z, więc fani po prostu mówili hej pokemon z to była rzecz po tym wszystkim, tak, po prostu zajęło to 10 lat ponad 20 lat Tak, alex, weź to pod uwagę, jesteś najbardziej podekscytowany tą grą, więc po pierwsze dostajemy teasery przez cały prezent, który ma nieznane, które są jak pokemon z gen 2, więc wszyscy mówią, że to remake gen 2 lub cokolwiek innego, a ja byłem jak o mój Boże, mógłbym polubić wyskoczyć ze skóry, jeśli jest to coś związanego z gen 2 legendy gen 2 lub cokolwiek innego, ale potem pamiętaj, że są rzeczy gen 5, które były drażnione, a pokemon po prostu poszedł nie do tego wszystkiego, to gen 6 wracamy do lumio city to jest właśnie osadzone w lumio city mega rewolucje powracają wydaje się, że robić coś w rodzaju dynamiki przeszłości i przyszłości, ponieważ masz rysunki starej szkoły w zwiastuna miasta, kiedy było odbudowywane, a potem masz coś w rodzaju futurystycznych wizualizacji jak holograficzny Pikachu biegnący przez miasto, więc myślę, że to będzie dziwne mała konfiguracja, jestem podekscytowany, chciałbym, żeby to było w tym roku pokemony są zwykle naprawdę dobre w mówieniu oto coś, co naprawdę chcesz zobaczyć, a przy okazji wyjdzie przed Bożym Narodzeniem ale myślę, że prawdopodobnie zobaczymy to na początku 2025 roku, ale tak, to ekscytujące, przepraszam, nie było."

"tak było w przypadku naszego arcusa, o tak, myślę, że arcus był jak mainliner, a remake'i są pod koniec roku a potem legendy są jak w styczniu lub lutym, jak bardzo bardzo bardzo wcześnie, więc co robisz?
myślisz o platformach o rodzinie konsol nintendo switch, to znaczy, domyślam się, że oczywiście masz na myśli lekką, starą i obecną wersję, ale myślę, że to całkiem jasne, że to będzie działać jak gówno i że zamierzają zrobić z tego studium przypadku, tak jak Spójrzcie, to działa jak gówno, więc kupcie nasz nowy sprzęt, aby wyglądał cudownie, co wy na to?
Myślę, że tak, nie widzę, żeby to działało bardzo dobrze na Switchu, myślę, że nawet ten zwiastun byłby prawdopodobnie jakby zaczął spadać fps na switchu, to znaczy oczywiście nie jest to ogłoszone, ale to jeśli konsola zostanie wydana w tym roku fiskalnym, to myślę, że w następnym roku fiskalnym."

"wszyscy zgadzamy się tutaj, że została opóźniona, ale nie mogą opóźnić roku fiskalnego, więc to będzie przed 20 marca przed 20 kwietnia 2025, prawda, zaskakuje mnie, że nie ma gry pokemon w tym roku, ponieważ zwykle zawsze jest coś związanego z pokemonami, czy to jest to nowe rozszerzenie lub coś dla istniejącej generacji, czy też jest to nowa gra Zaskakuje mnie, że nie było zapowiedzi dla piątej generacji."

"remake podobny do genialnego diamentu i lśniącej perły czy czegokolwiek innego, czego naprawdę oczekuję.
naprawdę spodziewam się, że tak będzie, ponieważ nie sądzę, że jest to coś, co koniecznie będzie wyglądać jak absolutny tyłek na przełączniku, ponieważ nie jest to jak masowo wymagająca gra do uruchomić per se, ale um remake masz na myśli tak, jak remake tak, nie sądzę, że nowa gra legends musi wyjść na nową konsolę, ponieważ po prostu nie sądzę, że możesz je uruchomić na na tym starym sprzęcie, ale jestem zaskoczony jak wielkie miasto, tak dokładnie, że odeszli z całą rzeczą jest również w mieście, to nie jest tak, że och, pięć minut jesteś w mieście i potem możesz eksplorować pustkowia, które są w szkarłacie i fiolecie i legendach artiasa to jest jak nie to wszystko teoretycznie oddycha dokładnie i to mnie zaskakuje, więc dlatego ja myślałem, że sam direct lub moc pokemonów obecnych przepraszam była trochę nudna, ponieważ Myślę, że naprawdę brakowało treści, ale myślę, że chociaż wzmianka, o której mówimy wydanie na systemy Nintendo Switch jest pewną wzmianką, że nadchodzi na nowe konsoli, ponieważ nie widzieliśmy, aby ten termin był używany gdziekolwiek indziej."

"nintendo switch niezależnie od tego, czy jest to oled, czy zwykłe światło, zawsze będzie to nintendo switch, a teraz nagle jest na systemach nintendo switch, to dziwne, prawda?
Nie wczytywałem się w to aż tak bardzo, nie sądzę, żeby to była wzmianka o nowej konsoli, ponieważ to by znaczyło, że nazywa się Switch 2 lub coś w tym stylu, prawda?
Tak jakbyś to miał na myśli, tak jakby marzenie wciąż żyło, tak, tak, po prostu myślę, że oni upewniają się, że możesz grać na świetle i jest to również dla rodziców, nie wiem i myślę, że remake remake'u wyjdzie na Boże Narodzenie 2025 roku, myślę, że to będzie ten."

"to punch, na który patrzą i który będzie ekskluzywny dla nowego systemu jak nowa generacja jak remake następnej generacji wiesz o co mi chodzi mogę być nie nie mogę nie mogę mogę się mylić, ale nie wiem, to będzie dziwny rok, ponieważ nie będziemy mieli żadnego większego wydarzenia.
playstation stuff by the looks of things um or at least anything from these sort of established duże franczyzy, takie jak wiesz, bóg wojen, wiesz, twój ostatni z tego rodzaju rzeczy Wygląda na to, że xbox prowadzi z takimi grami jak avowed i indiana jones, które indiana jones i myślę, że to duża gra, avowed myślę, że jest bardziej czymś w rodzaju środka, jest jak coś ekscytującego to obsidian, ale nie sądzę, żeby koniecznie osiągnął takie wyżyny jak indiana jones to może być najlepsza gra roku, ale może być też najmniej popularna pod względem polubień nowych rzeczy."

"Dokładnie zawsze tak było z Obsidianem, dokładnie tak jak z zewnętrznymi światami, prawda?
ale nie wiem, czy to będzie miało koniecznie wysokość do tego um, a potem nintendo nadal nie wiemy, co się dzieje, ponieważ spodziewaliśmy się, że ta gra pokemon będzie odpowiedzią na ten okres świąteczny, którym nie jest, więc nadal spodziewamy się dyrektywy nintendo, jak powiedzieliśmy w zeszłym tygodniu, niezależnie od tego, nadal spodziewamy się więcej nintendo direct, aby porozmawiać o tym, co się ukaże ostatnio w tym roku i oczywiście następcy Switcha, ale jeszcze ich nie mieliśmy, ale tak czy inaczej ja nie wiem, czy jesteśmy podekscytowani rokiem 2024 i całą resztą, czy po prostu czekamy na swój czas?
Jestem podekscytowany, że może być nieco bardziej spokojny niż 2023."

"zanim rok 2025 znów da nam w tyłek, ale tak, chcę powiedzieć, że będzie to wyzwanie dla wszystkich w branży, a nawet dla nas, którzy nie tworzymy stricte gier, ale tak jest.
czasami je promujemy i mówimy wam o nich i myślę, że to coś innego niż wyzwanie będzie interesujące z dziennikarskiego punktu widzenia, ponieważ istnieje będzie wiele do przeanalizowania i wyjaśnienia i myślę, że nasza rola będzie ważna nawet jeśli nie ma głównych gier, powiedzielibyśmy, że dla fanów gier wideo fani gier wideo będzie to bardziej istotne niż kiedykolwiek, aby być dostrojonym do mediów."

"i faktycznie być blisko tego, co się dzieje, aby spróbować zrozumieć tę transformację przez do końca roku i myślę, że dziennikarstwo będzie bardzo ważne, mimo że nie brzmi to tak, jak wiesz, że blockbuster potrójnie jest czymś w rodzaju pokazu, ale pokazy są się wydarzą, a wydarzenia się wydarzą i myślę, że wszyscy musimy być bardzo czujni i bardzo uważni tak, wygląda na to, że to będzie wielki rok dla trzeciej strony Wiesz, wygląda na to, że będą różne różne rzeczy pochodzące nie od tych głównych lub twórców pierwszej strony, ale ponownie, gdy dowiemy się więcej, na pewno będziemy Cię informować w przyszłym tygodniu porozmawiamy o czymś innym, miejmy nadzieję, że będzie to bardziej pozytywne."

"mniej o zwolnieniach, ale nigdy nie wiesz, że może być coś naprawdę dużego lądowania, które wymaga kto wie, ale do tego czasu był to czwarty odcinek plotek o grach, który jest alexem to jest dav i do zobaczenia w następnym odcinku"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej