Polski
Gamereactor
Videos
Avatar: The Last Airbender
HQ

GRTV News - Avatar: The Last Airbender otwiera się z ponad 20 milionami wyświetleń w serwisie Netflix

Aktorskie adaptacje Netflix nadal przyciągają miliony widzów.

Audio transcriptions

"Witajcie, witajcie w kolejnym GRTV News. Nie wiem, dlaczego robię to w stylu ASMR.
intro. Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News. Jestem Alex i jak zwykle przedstawiam wam popołudniowe wiadomości.
najnowsze i najlepsze pod względem gier, sprzętu, technologii, rozrywki, cokolwiek lubisz, cokolwiek co kochasz. Zawsze chcemy usłyszeć od Ciebie, GRTV News i oczywiście w szerszym Gamereactor Network. Więc recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści, wiele, znacznie więcej, zawsze dostępne dla ciebie, skądkolwiek pobierasz swój Gamereactor. Dość mojego bełkotania Przejdźmy jednak do dzisiejszej wiadomości. Nie jest to tak ważny dzień jak wczoraj."

"Wiele rzeczy, o których wciąż mówimy, to nadal zwolnienia w Sony, rzeczy z Pokemon Presents, a mianowicie tylko gra Legend ZA, ale mamy kilka nowych danych, które nadchodzą z Netflixa przeskakujące do filmów i telewizji o Avatar The Last Airbender. A Myślę, że można powiedzieć, że wiele osób jest w połowie tego filmu. Wielu fanów nie jest zbyt zadowolonych. Wyniki krytyków są w większości pozytywne, ale myślę, że to więcej ludzi są dość letni. Byłem trochę w podobnej sytuacji, jeśli czytałeś recenzję na Gamereactor, skądkolwiek ją macie. Będąc bardziej optymistycznym, powiedziałbym, że myślę, że serial jest prawdopodobnie najlepszą adaptacją akcji na żywo i wygląda na to, że widzowie są zadowoleni."

"ponieważ w ciągu pierwszych czterech dni zgromadził 21,2 miliona widzów. To jest dużo ludzi oglądających program telewizyjny. Nie oznacza to, że obejrzeli całość, tak przy okazji. Oznacza to tylko, że w pewnym momencie dostroili się. To 15% wzrost w porównaniu do One Piece, który przyciągnął imponujące 18 milionów widzów w ciągu pierwszych czterech dni. Ponownie Bardzo, bardzo imponujące liczby, które podaje Netflix. To pokazuje, że nawet jeśli treści, które tworzą, są nadal dość średnie, nadal twierdziłbym, że Netflix, pod względem własnych seriali, ma jedne z najsłabszych scenariuszy. Dialogi nigdy naprawdę się nie kleją. Pokazy są nadmiernie wyjaśnione, przez co wydają się głupsze niż oryginał kreskówki dla dzieci, na których są oparte, ale nadal mogą być zabawne i wizualnie przyjemne i to wystarczy, aby przyciągnąć ludzi, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jest to ulepszenie pracy Amita Shaha Amalonga i myślę, że to naprawdę widać. To pokazuje jak Cóż, myślę, że jest wiele osób, które chciałyby obejrzeć Avatara."

"oryginalny serial, i jest też wielu ludzi. Nie zgadzam się z tymi ludźmi, ale jest wielu ludzi, którzy widzą coś animowanego i od razu czują, że to jest coś oryginalnego.
jakby to było dla dzieci lub są wyłączone lub nie chcą być oznaczone jako dziwak anime czy cokolwiek. Uważam to za naprawdę niedojrzałe. Jeśli naprawdę chcesz zagłębić się w film i chcesz być kimś w rodzaju faceta od telewizji filmowej, krytyka czy czegokolwiek innego, czuję, że potrzebujesz akceptować wszystkie media w równym stopniu, ale tak, są ludzie, którzy tacy są. W W każdym razie, jest tu również kilka innych danych na temat nieanglojęzycznego serialu telewizyjnego, Ninja House, Moim zdaniem. House of Ninjas, 4,5 miliona wyświetleń. Najczęściej oglądane filmy, Mea Culpa i The Abyss w wersji nieanglojęzycznej. Myślę, że The Abyss zdołał zgromadzić więcej widzów niż Avatar, ale to film kontra serial telewizyjny. Wiele osób czuje, że podejmuje zobowiązanie kiedy idą na serial. Widziałeś Avatar, The Last Airbender lub Netflix? Widziałeś oryginał? Jak myślisz, która wersja jest lepsza? Lubisz wersję live action? Dajcie znać o tym wszystkim i jeszcze więcej, jak zwykle, i do zobaczenia w jutrzejszym wideo GRTV News, ale do tego czasu, żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej