Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Gaming Gossip - Odcinek 3: Czy Xbox ugruntował swoją przyszłość, czy nadal istnieją obawy?

Rozmawiamy o wydarzeniach i ogłoszeniach poczynionych podczas ostatnich Official Xbox Podcast oraz o tym, jak wiele plotek i obaw zostało rozwianych, a niektóre zostały potwierdzone.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w trzecim odcinku naszego programu Gaming Gossip. Dzisiaj porozmawiamy o czymś, o czym prawdopodobnie i tak mieliśmy porozmawiać. Chodzi o do spraw Xboxa, prawda? Pojawił się więc ten duży podcast Xbox, w którym rozmawialiśmy o strategii Xbox, uciszył wiele plotek, dał nam kilka rzeczy, którymi możemy się ekscytować, wiele rzeczy do rozpakowania. Więc zamierzamy się tym zająć. Oczywiście nie jestem tu dzisiaj tylko ja."

"Więc Dav jest tutaj ponownie, nasza weterańska legenda Nintendo, aby porozmawiać o Xboxie, uwierzcie wierzcie lub nie. No i oczywiście Alex, długi tytuł programu.
Tak, tylko ja, bez tytułów, przyjaciel programu.
Możesz nadać sobie tytuł, Alex?
Nie wiem, nie mam żadnego."

"Tytuły, nienazwane, bezimienne. Ale tak, więc porozmawiajmy o Xboxie. Więc jest wiele różnych rzeczy. Myślę, że powinniśmy zacząć od omówienia wyłączności.
rzeczy, prawda? Przed rozpoczęciem tego podcastu krążyło wiele plotek. Xbox zamierza całkowicie wycofać się ze swojej ekskluzywności. Starfield, Indiana Jones, wszystko te gry pojawią się na różnych platformach. A Xbox, ludzie oszaleli."

"Influencerzy, różne postacie ze społeczności, wszyscy opuszczają Xboxa, przechodząc całkowicie na inne platformy.
i różni członkowie społeczności. Tim Dog, Tim Dog opuszcza Xbox.
Nie jestem pewien, kim był Tim Dog. Przepraszam, Tim, nie wiem, kim byłeś, ale to było jedna z największych rzeczy, o których się mówiło. Tim Dog odchodzi z Xboxa."

"Nie Tim Dog! Ale tak, w każdym razie chodzi o to, że wiesz, Xbox jest w pewnym sensie w trybie kryzysowym. Ten podcast wychodzi, a nie sprawa.
Moglibyśmy więc porozmawiać o tym, jak to zostało załatwione, a potem o tym, co się właściwie stało, bo tak, zostało to okropnie potraktowane. Jeśli zajmiesz się tym w odpowiedni sposób, kontrolujesz swoją wiadomość, a nie sprawisz, że ludzie oszaleją z powodu rzeczy, które nie miały się wydarzyć. Oczywiście, fani będą zawsze będą chcieli exclusive'ów dla nich, dla ich systemów. Nie, wiesz, to się wydarzyło kiedy Ori and the Blind Forest zostało zapowiedziane na Switcha. Wszyscy dostaliśmy Minecrafta na różnych platformach. A potem Ori i Cuphead, mimo że nie były własnością, to nie były wyłączność na zawsze. Wiesz, to nie był produkt tylko dla Xboksa. Ale wiesz, fani zaczęli na to reagować. W 2019 roku Xbox obiecał, że skończył z udostępnianiem wyłączności i wyłączności poza Xbox. Ale potem, wiesz, ta obietnica, wiesz, trwała tylko cztery lata. Więc w pewnym sensie rozumiem reakcję. Ja nie naprawdę rozumiem ekstremalne reakcje na to. Ale sposób, w jaki to zostało potraktowane, wiesz, oni pochodzą z 2019 roku, więc powinni byli kontrolować to znacznie, znacznie lepiej. I myślę, że to w porządku dla tytułów, które zapowiadają teraz, aby były grywalne bardzo, bardzo, wiesz, długo czasu po ich wydaniu na Xbox."

"Tak, to bardzo zaskakujące, że ludzie są na to wściekli. To znaczy, rozumiem gniew że, wiesz, obiecałeś tytuły na wyłączność, ale nigdy tak naprawdę nie czułem, że Xbox miał najlepsze tytuły na wyłączność, tytuły, które wymagają wyłączności. Nigdy tak naprawdę nie czułem że Xbox ma wiele takich tytułów. Na przykład, tak, gdyby Halo trafiło na PlayStation, byłoby to ogromna sprawa."

"To byłby koniec. To byłby koniec dla fanów Xboxa.
Dokładnie. Gears of War jest kolejną grą. Na przykład, Gears of War na PlayStation byłoby byłoby w pewien sposób szokujące. Ale rzeczy takie jak Sea of Thieves, jakby nadszedł czas, że te masowe gry napędzane przez społeczność pojawiają się na różnych platformach. Tylko dlatego, że byłoby to po prostu dobre dla gry. Niekoniecznie, byłoby to dobre dla platformy, ponieważ więcej ludzi będzie grało w gry. A jeśli gra jest wspierana przez większą liczbę graczy, to deweloper może ją dalej wspierać i zwiększać sposób, w jaki wspiera grę. Więc myślę, że Wciąż nie znamy gier, prawda? Oficjalnie, prawda? Mamy jakiś pomysł, prawda? Ale nie wiemy oficjalnie znamy gier. Zakładamy, że będzie to Pentiment, Hi-Fi Rush, Grounded Sea of Thieves, tak? To są te cztery."

"To znaczy, prawdopodobnie, nie wiem kiedy to będzie na żywo, ale prawdopodobnie będziemy się uczyć o kilku z nich jutro, kiedy partnerzy Nintendo Direct. Wiesz, to byłoby, oni mają byli partnerami wcześniej, prawda? Xbox i Nintendo. I tak jakby podzielili się tym ogłoszeniem z Minecraftem i kolorami i wiesz, nie ma znaczenia, jakim kolorem grasz, itd. Jak już wspomniałeś, Sea of Thieves to coś w stylu Fortnite. To usługa na żywo. To trwająca gra. Ma więc sens, byśmy wszyscy grali na różnych platformach. Ale będziemy zobaczymy jutro. Myślę, że je zobaczymy. Nie wiem, czy cała czwórka, to znaczy Hi-Fi Rush brzmi jak najsilniejszy kandydat do ogłoszenia jutro, prawda? Nie wiem, czy czy cała czwórka będzie jutro obecna."

"Myślisz, że to usuną? Tak jak pierwotnie porzucili Hi-Fi Rush, a oni powiedzą na koniec prezentacji, że w porządku, już skończyliśmy. I pokazują zwiastun Hi-Fi Rush, a potem mówią: och, pobierz to teraz za 20 funtów.
Chodzi mi o to, że czasami w przypadku Nintendo Direct i tego typu pokazów, wszystko zależy od rodzaju umowy, którą zawarli, jeśli chodzi o kolejność ogłoszenia i czas pokazu jaki dostaną, prawda? Więc zobaczymy jak, to będzie interesujące zobaczyć jak bardzo są widoczni."

"Mogą też być czymś w rodzaju, tak, te flashowe ogłoszenia i tak dalej. To zdarzyło się wcześniej, prawda? Tak. Nie, to interesujące. Też tak myślę, Pentiment też jest jedną z takich gier, ale dziwię się, że jeszcze nie wyszła na smartfonie. To jedna z tych gier, które naprawdę nie wydają się bardzo wymagające do uruchomienia bez względu na wszystko. Jestem więc zaskoczony, że tak długo zajęło jej pojawienie się na innych platformach poza nią."

"Xbox i PC. Ale tak, nie, interesująca rzecz w tym całym zestawie ogłoszeń, jest to, że Xbox był naprawdę ostrożny w tym, jak to zrobili. Na przykład nie powiedzieli nam gier oficjalnie. Powiedzieli, że poczekają, aż zrobią to partnerzy, prawda? Co, W porządku, nieważne. To jest sposób, w jaki chcesz robić rzeczy. Nie ma żadnego problemu, ale nie powiedzieli też, na jakie platformy zamierzają wejść w ramach tej usługi."

"zapowiedź. Spodziewamy się więc, że Switch się tam pojawi, ponieważ rozmawialiśmy o tym wcześniej, Switch jest jak nieuczciwy operator lub Nintendo jest nieuczciwym operatorem w wojnach konsolowych, prawda? Wojny konsolowe tak naprawdę nie są konsolami. To wojna, prawda, między Xbox i PlayStation.
Tak było od zawsze. A Nintendo zawsze było w pewnym sensie obserwatorem."

"I byli bardzo sprytni na Switchu, mówiąc tutaj o Microsofcie. Minecraft sprzedał się w milionach miliony. Myślę, że to najlepiej sprzedająca się gra innej firmy niż FIFA i EA.
FC. Wydali też Dungeons and Legends. Myślę, że to ta druga. Było wyłączone.
I uczynili Switcha jedynym miejscem, w którym mogą zarobić na fizycznych wydaniach."

"Więc byli sprytni. Nintendo też było sprytne. I jest to sytuacja korzystna dla obu stron. Oboje zarobią na tym mnóstwo pieniędzy. Minecraft jest ogromny na Switchu, co mnie zastanawia czy Sea of Thieves rzeczywiście nadchodzi, zarówno na Switcha, jak i PlayStation.
Czy faktycznie będziemy mogli dostosować nasze statki za pomocą rzeczy z Halo lub innego zabójczego instynktu, który w pewnym sensie jest podobny do Nintendo? Czy pozwolą, a mówiąc pozwolą, mam na myśli obie te rzeczy?
Microsoft i Nintendo lub Sony pozwolą Xboxowi na obecność, jak powiedziałeś, IP tak rażąco na konkurencyjnych platformach? To będzie interesujące."

"Może nie. Od razu pomyślałem o Mortal Kombat 9, kiedy mogłeś zdobyć Kratosa tylko wtedy, gdy miałeś wersję gry na PlayStation. Wskakiwałeś więc do meczu online i ktoś wybrał Kratosa, a ja miałem go na Xboksie i zastanawiałem się, gdzie on jest? Jak go zdobyć?
I nie ma żadnej opcji. Więc mogę to sobie wyobrazić. I po prostu widzisz, jak statek Halo przetacza się obok i twój mały prywatny statek PlayStation lub cokolwiek innego, i po prostu zostajesz zdmuchnięty z wody."

"Jak to działa z Fortnite z Master Chiefem dla jednego czy nie?
Myślę, że to ekskluzywne, ekskluzywne platformy. Myślę, że jeszcze się nie urodziliście, ale było jedna rzecz o nazwie Soul Calibur 2, gdzie każda platforma miała swoją ekskluzywną postać, i był to Link na Gamecube, i był to Spawn z jakiegoś powodu na Xboxie To w zasadzie ta sama postać."

"Ale nie, mówiąc również o wyłączności, jest to również interesujące, ponieważ Xbox nie mówił tylko o tytułach i różnych grach dostępnych na wielu platformach. Zasadniczo powiedzieli również, Game Pass pozostanie tylko na Xbox i PC. Nie zobaczymy tego na PlayStation, czego chyba nikt się nie spodziewał na PlayStation. Ale było coś w rodzaju znak zapytania dotyczący Switcha. Czy w końcu pojawi się na Switchu? Ponieważ jest nie ma wiele wspólnego między sposobem działania Game Pass a tym, co robi Switch online."

"Ale nie, Game Pass działa tylko na PC i Xboksie. I tak już pozostanie.
W pewnym sensie potwierdzili to jeszcze bardziej, ogłaszając, że będzie jeszcze więcej Konsole Xbox w przyszłości. Nic z tego nie powiedzieli, prawda? Powiedzieli, że w tym roku będzie będzie nowy sprzęt, może to być system przenośny, może to być po prostu nowy kontroler. Są trzymają to bardzo blisko klatki piersiowej. Ale powiedzieli również, że pracują nad następną generacją konsol. Ponownie, naprawdę wczesne informacje. Nie ustalili daty, ani nic w tym stylu."

"Więc prawdopodobnie patrzymy na rok 2028, mniej więcej wtedy, kiedy zwykle spodziewamy się następny skok konsoli. Ale konsole Xbox pozostaną. W pewnym sensie założyliśmy że tak będzie. Napisałem o tym artykuł w połowie stycznia, w którym napisałem, że nie należy tego robić.
martwcie się o Xboksa, ponieważ wszyscy tracili rozum. Wiesz, czy Xbox dostanie z konsoli? Nie, Xbox Game Pass zarabia zbyt dużo pieniędzy, by Xbox chciał przestać go produkować."

"konsol. To po prostu fakt. Więc tak, konsole pozostaną dla Xbox. Co o tym sądzimy? Czy to dobra decyzja dla Xboksa, czy może powinni od tego odejść, skupiając się potencjalnie na chmurze?
Myślę, że w przypadku konsoli przenośnej wystarczająco długo promowali ROG Ally.
To takie proste. Widzieliście Phila Spencera robiącego to raz za razem. Widziałem go osobiście po trzech letnich grach. To znaczy, rozumiem, że to system oparty na Windowsie i możesz na nim grać w Game Pass. To nie jest Steam Deck, który jest swego rodzaju konkurentem na rynku."

"pod względem platformy, prawda? Ale to nie jest ich własny sprzęt. Myślę więc, że to, z czym przychodzą jeśli chodzi o handheldy, jest czymś bardzo podobnym do tych drogich, bardziej premium.
komputerów do gier w urządzeniach przenośnych, takich jak roguelike i Steam Decks oraz Lenovo Legion.
To w kontekście handhelda, ale w kontekście właściwej konsoli, Myślę, że to tylko dla fanów. To ogłoszenie jest dla fanów. Całkowicie porzucają walkę sprzętową. Nie promują, nie sprzedają tych konsol, serii, nie sprzedają ich już w krajach takich jak Hiszpania. Oczywiście znajdziesz swoje oferty, ale w zeszłym roku sprzedali ich chyba 100 000. To był ich najlepszy rok. To nie jest dobre w porównaniu do tego, co sprzedają Switch i PS5, ponieważ tak naprawdę ich nie sprzedają. Tylko ludzie, którzy wiedzą o Game Pass, a oni sprzedają usługi i rozmawialiśmy o tym, prawda? To Microsoft. Oni sprzedają usługi. Myślę więc, że zapowiedź konsoli jest dla fanów."

"żeby wiedzieli, że będą konkurować z Sony w kwestii surowej mocy, moje dwa centy.
Uważam to jednak za interesujące, ponieważ myślę, że system przenośny jest czymś, co potrzebuje się wydarzyć i myślę, że to naprawdę ekscytujące założenie, ale jeśli wyjdą i będzie to chmura gra w chmurze, jak Portal."

"Cóż, tak, jak Portal, ale także, jak nazywał się ten biały, który jest jak Switch bez wyjmowanych joy-conów? Nie pamiętam jego nazwy.
Lenovo Legion Go.
Nie, ten drugi, poprzedni. Tak, wiem który."

"Tak, nie pamiętam nagle jego nazwy, ale jeśli to czysto chmurowy handheld system, będę trochę rozczarowany, ponieważ dla mnie chmura jest jak potencjalnie przyszłość gier, prawda? Nie sądzę, że jeszcze tam jest i myślę, że potrzebuje więcej czasu.
Więc chciałbym, żeby to był porządny handheld. Tak jak mówisz, jak rogue ally lub, wiesz, jak kompatybilny z Nintendo Switch. Myślę, że tak właśnie będzie. Po prostu możesz oczywiście grać w chmurze, ponieważ już to opracowali w Game Pass. Możesz to zrobić na dowolnym systemie Xbox. Myślę, że to będzie jak droższe ale będzie interesujące, jeśli będzie to 100 euro."

"Aha, i musisz mieć Xboxa tylko do chmury lub po prostu porządne Wi-Fi tylko w chmurze.
Jak powiedziałeś, to byłoby interesujące. Właściwie to nie myślałem o tym w ten sposób.
Byłoby dziwne, gdyby to zrobili, ponieważ technicznie rzecz biorąc, telefon komórkowy już to robi dla Xboxa ze względu na sposób działania chmury X. Ale tak czy siak, ciekawa sytuacja."

"I inne małe wiadomości w związku z tym.
Gry Activision Blizzard trafiają do Game Pass. Spodziewaliśmy się tego Wygląda na to, że w pewnym momencie Diablo będzie pierwszą lub pierwszą nową grą.
który zadebiutuje pod koniec marca, jak sądzę. Więc to wciąż dość odległa przyszłość."

"Trochę się z tym wstrzymują. Może jest jakiś rodzaj umowa, dlaczego nie może pojawić się wcześniej lub coś w tym stylu. Nie jestem tego pewien.
Ale aktywacja gier Blizzarda pojawi się w Game Pass, co moim zdaniem jest teraz głównym pytaniem jest to, co stanie się z Call of Duty 2024. Czy pojawi się na Game Pass?
Czy przyszłe gry Activation Blizzard pojawią się w Game Pass? Czy otrzymają okres, w którym tego nie zrobią? Pozostaje jeszcze wiele ważnych pytań. Ale tak, co myślimy? Czy bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Call of Duty 2024 nie pojawiło się w Game Pass?
Tak, tak. Myślę, że to ich główny haczyk. Możesz grać, możesz zapłacić za to cenę premium na PlayStation. I pamiętaj, obiecali też Nintendo Switch, albo Switch 2, co będzie interesujące. Ale możesz zapłacić za nie pełną cenę lub subskrybować Game Pass. Myślę, że to już ustalone. To będzie interesujące, ponieważ jest to będzie... To także pierwsze Call of Duty, które, jak sądzę, nie będzie wprowadzane na rynek."

"przez Sony ze względu na sposób, w jaki było Call of Duty 2023. Więc to będzie pierwszy rok zobaczymy te gry Call of Duty, które prawdopodobnie trafią najpierw do Game Pass.
lub coś w tym stylu zamiast dziwnych symboli PlayStation. Ale tak, będziemy wiedzieć więcej o tym wkrótce, ponieważ spodziewamy się tego w listopadzie, październiku, jak każde Call of Duty kiedykolwiek się ukazuje. Ostatnią wiadomością dotyczącą Xboxa, o której wspomniano, była informacja o czerwcowej w zasadzie wiemy, że w czerwcu odbędą się pokazy w ramach Summer Game Fest."

"To pierwszy z potwierdzonych pokazów. Brak dokładnej daty, ale prawdopodobnie możecie już postawić na okolice 10 czerwca, bo wtedy zazwyczaj odbywają się wszystkie showcase'y.
mają miejsce. Chodzi mi o to, że ty i ja tam byliśmy. Poprosiłbym ich, naprawdę poprosiłbym ich, aby zrobili odpowiednią prezentację, a nie tylko wideo odtwarzane przed nami. Nie ma zainteresowania dla naszej prasy aby nie być w stanie zobaczyć gier, nie być w stanie ich wypróbować, nie mogliśmy przeprowadzić wywiadu z deweloperami i kierownictwem, ponieważ dostaliśmy to samo wideo, które wy dostaliście."

"oglądaliście na żywo na YouTube. I to jest straszne dla naszej prasy, że marnuje nasz czas i tak naprawdę nic nie wnosi. Wiem, że chcą kontrolować swój PR, ale myślę, że zrobią to lepiej tym razem, jeśli jest tak duży, jak zapowiadają. Czy uważasz, że to zaskakujące mieć również? Pamiętasz, jak byłeś w tym teatrze ze wszystkimi postaciami ze społeczności Xbox, które szły absolutnie wściekli na każde pojedyncze ogłoszenie. Jak to było? Xbox, Xbox. Myślisz, że, Czy uważasz, że to trochę zaskakujące, że społeczność tak bardzo zwróciła się przeciwko Xboxowi?
szybko od czasu tego niewiarygodnie napędzanego przez społeczność show? Tak, myślę, że właśnie dlatego zaczęliśmy rozmawiać o tym, jak powinni lepiej kontrolować swój przekaz, ponieważ wiedzą, jak reaktywny jest ich społeczność. I nie mówię, że są toksyczni lub różnią się od innych społeczności, kiedy popadają w skrajności, dzieje się to samo. Mogę powiedzieć, jeśli chcesz. I myślę, że tak samo jest z Nintendo, to samo dzieje się z Sony, kiedy popadają w skrajności. To właśnie mam na myśli, prawda? Ale oni o tym wiedzieli, więc oparli wszystko, zorganizowali to wokół społeczności, jak mówi Ben. Więc im więcej dajesz, tym więcej musisz kontrolować, ale potem odkładasz prasę na bok. I to jest coś, to jest pewne szkody, które również musisz kontrolować. Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej."

"lato. Mam nadzieję, że też tam będę. Tak, mam nadzieję. To znaczy, zobaczymy. To będzie interesujące.
Myślę, że 2024 będzie interesującym rokiem, ponieważ właśnie zakończyliśmy naprawdę, naprawdę gorący 2023. Wiem, że w tym roku nie dostaniemy żadnych gier PlayStation z pierwszej ręki na to wygląda. Switch znajduje się w erze zachodu słońca, która została przedłużona o ok."

"sześć miesięcy. Nie wiemy więc, co będzie zawierać.
Wygląda na to, że Xbox nie ma w tym roku zbyt wiele do zaoferowania. Na co możemy liczyć w tym roku?
Ponieważ Hellblade jest prawdopodobnie największą grą, która pojawi się w maju. Więc tak, Avowed, Chyba. I Indiana Jones. Indiana Jones jest prawdopodobnie największym z nich. A potem Gwiezdne Wojny, oczywiście nie na wyłączność, ale myślę, że byłem zszokowany, że wciąż stawiają na 2024 rok jeśli chodzi o Ubisoft, ale myślę, że to jedna z największych gier. Żadna gra słów nie jest zamierzona."

"Porozmawiajmy też o Gwiezdnych Wojnach. Wiem, że chcieliśmy szybko przerwać tę rozmowę, więc zróbmy to. Tak, to nie było celowe.
Porozmawiajmy szybko o Respawnie. Ponieważ przed weekendem, kiedy ogłoszenie, cóż, nie ogłoszenie, pojawiła się plotka, że Switch zostanie opóźniony do Q1 2025. Pojawiła się również inna historia, która sugerowała, że Respawn pracuje nad pierwszoosobową grą Mandalorian. Nie będzie to gra Mandalorian. Jesteś nie będziesz grał jako Din Djarin ani nic w tym stylu. Ale tak, Respawn opracowuje pierwszoosobową grę Mandalorian. Więc czy jesteśmy podekscytowani? Myślę, że możemy mieć w studiu. Myślę, że go znasz, Dav. Mamy specjalnego gościa. Nie wiem, czy znajdziesz go za sobą."

"A może jest niedostępny? Czy jest tam z tyłu? Din Djarin we własnej osobie? To jednak Boba.
Więc jestem podekscytowany. I myślę, że to ma sens. Respawn dało nam najlepsze gry o Jedi, prawda? Trzecia osoba, częściowo otwarty świat.
Battlefront dał nam pierwszoosobowe strzelanki, w których były wszystkie rodzaje klas i postaci."

"I grę Mandalorian, która została zdalnie wydana przez inne studia i rozpoczęła rozwój, miałaby sens na całym świecie, ponieważ dostałbyś wszystkie gadżety, cały rodzaj bronie, a nawet system rzemiosła, w którym możesz znaleźć Beskar i umieścić go na swojej zbroi i ulepszyć swoją zbroję.
zbroję, a następnie użyj haka. A wszystko to z perspektywy pierwszej osoby naprawdę brzmi dla mnie jak Titanfall."

"Więc myślę, że to ma sens. Mam na myśli to, że Respawn opracowuje Star Wars FPS. To nie jest plotka. To znaczy, to całkowicie potwierdzone. Pracują nad tym od lat. I wszyscy oczekujemy, że będzie na modłę Titanfall, prawda? Ale jeśli chodzi o to bycia grą o Mandalorianach, myślę, że jest to wiedza, którą Disney ostatnio eksploruje. Dostajemy film. Serial osiągnął szczyt, potem trochę spadł, a teraz dostajemy film."

"Myślę, że Disney naprawdę się w to angażuje, do tego stopnia, że naprawdę wspiera grę opartą na Mandalorianach. Nie wiem co o tym myślicie.
Cóż, myślę, że to naprawdę ekscytujące, ponieważ jest jedna gra, która zawsze była dla mnie najważniejsza.
którą byłem naprawdę rozczarowany, że została anulowana. Była to gra Star Wars 1313 ponieważ dla mnie brzmiało to jak naprawdę interesujące założenie. A teraz nagle dostajemy tę pierwszą osobę. To znaczy, nie wiedzieliśmy, czy 1313 będzie w pierwszej osobie i tak dalej."

"rzeczy, ale wydawało się, że to będzie bardzo podobne. Coś w rodzaju nieuczciwego operatora robiącego swoje w wielkim, szalonym podziemnym świecie. Teraz dostaniemy grę Mandalorian od Respawn.
Mam wrażenie, że to niemal duchowy następca tamtej gry. Więc jestem naprawdę podekscytowany z tego powodu. Myślę, że będzie świetna. Nie sądzę, byśmy wiedzieli, kiedy to nastąpi. I nie zagłębiałem się zbytnio w te plotki, ale nie mogę sobie wyobrazić, by miało to nastąpić w najbliższym czasie."

"Więc musisz wstrzymać oddech, zwłaszcza że Star Wars Outlaws jest w tym roku, prawda? To jest jak wielka gra Star Wars. Kiedy ukaże się film? Według plotek w 2026 roku.
Założę się, że robią to kanonicznie. Więc zobaczymy. Zgaduję, że ma to związek z osią czasu i całą sprawą, którą wymyślili Favreau i Filoni. Przy okazji, była naprawdę ładna Wielkanoc Jajko wspominające o 1313. To poziom na Coruscant w ostatnim sezonie Wojen Klonów. Kiedy skupił się na Ahsoce, która zajmowała się przyprawą i spotkała te dwie dziewczyny, to był poziom 1313."

"To było bardzo interesujące. Nigdy o tym nie wiedziałem, bo to widziałem. Nigdy się w to nie zagłębiałem Gwiezdne Wojny w ostatnie święta. Uwielbiam Ahsokę i myślę, że to będzie kanoniczne. Więc ja myślę, że wszystko zależy od filmu i tego, dokąd chcą pójść. Więc może została opracowana dla dość długo, ale nie wiemy nic więcej. Tak. Będziemy więc na bieżąco. Tak jak pozostajemy aby uzyskać informacje, ponieważ nagrywamy to jutro w odniesieniu do Nintendo Direct, w którym zakładamy, że niektóre gry na Xboksa zostaną zapowiedziane na Nintendo Switch."

"Czy będzie to Hi-Fi Rush? Poczekamy i zobaczymy. Czy będzie to coś innego? Poczekamy i zobaczymy.
W przeciwnym razie możemy porozmawiać o tym więcej w następnym odcinku Gaming Gossip.
W przeciwnym razie prawdopodobnie będzie to coś zupełnie innego, ponieważ to najlepszy sposób na robienie rzeczy, nie masz żadnej struktury i po prostu to robisz. Wrócimy w przyszłym tygodniu, aby pokazać Wam więcej. Więc do tego czasu, Dziękujemy, że obejrzeliście ten odcinek Gaming Gossip. Dziękuję Dav, że tu jesteś. Dziękuję wam, Alex, za bycie tutaj i Xbox. I widzimy się z wami na następnym. Żegnajcie. Dziękuję wam."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej