Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Gaming Gossip - Odcinek 1: Rozmawiamy o tym, że Xbox stanie się wieloplatformowy

W pierwszym odcinku naszej nowej serii zwracamy uwagę na najnowsze wiadomości dotyczące konsoli Xbox i omawiamy, co to oznacza dla graczy na wszystkich platformach.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i powitajcie z powrotem w nowym formacie, nowym typie serii wideo, którą jesteśmy w pewnym sensie debiutujemy na Gamereactor. Będziemy więc przyglądać się różnym rodzajom głównych gier.
rozwojowi, który ma miejsce w branży gier. Rozpoczniemy wszystko od rozmawiając o czymś, o czym bez wątpienia słyszałeś lub słyszałeś bardzo dużo w ciągu ostatniego roku."

"w ciągu ostatnich kilku dni. Wygląda na to, że będzie to miało dość poważne reperkusje, więc jest to dość ważne.
ekscytująca rzecz do omówienia, ale mimo to wydarzy się to stosunkowo szybko przez wygląd rzeczy. Coś, co widzieliśmy w rodzaju fal prowadzących do tej decyzji dla lat prawie w tym momencie i to jest związane z Xbox. Zanim przejdziemy do tego i o co tak naprawdę chodzi, pozwól, że ponownie przedstawię Alexa. Witaj. Ja i Alex, po prostu się zagalopowałem jak dobre 35 sekund. Nie, podobało mi się to, podobało mi się to, jak czekałem z z zapartym tchem na to, o czym to będzie, wiesz. Tak, to dziwne z kamerą, ponieważ zazwyczaj mogę po prostu usiąść i oglądać."

"Wiesz, wyluzuj z podcastem, ale teraz wiesz, teraz mam wpatrywanie się w jasne światła jak jeleń w świetle reflektorów. To teraz inny świat wydarzeń, ale tak to jest Ciekawe, że wspomniałeś o podcaście, bo to właśnie będzie bardzo podobne.
naprawdę. To po prostu my, ja i ty, rozmawiamy przez dobre 20 minut o tych najważniejszych wydarzeniach. Myślę, że zrobimy coś w rodzaju oddzielnych filmów opartych na rzeczach takich jak może technologii, a także tego typu rzeczy, ale dzisiaj tak, to Xbox i powód, dla którego mówimy o jest to, że pojawiają się nowe plotki, jak możesz powiedzieć, sugerujące, że Xbox ma zasadniczo zamiar pozbyć się wyłączności na konsole. Wygląda na to, że zacznie debiutować niektóre ze swoich projektów, niektóre z domowych tytułów na PlayStation i Nintendo Switch. Teraz Xbox nigdy tak naprawdę nie był tak bardzo ekskluzywnym wydawcą, wiesz dużo ich tytułów trafia jednocześnie na Xbox i PC, ale nigdy nie było żadnej myśli o przenoszeniu tytułów z Xboksa na PlayStation, które jest największym konkurentem, ale wygląda na to, że tak się stanie. Niedawno słyszeliśmy plotki, że będzie to Sea of Thieves i Hi-Fi Rush, które go otrzymają, co dla mnie ma sens, wiesz, Sea of Thieves, długo działająca gra, duża gra wieloosobowa, Hi-Fi Rush Shadow Drop, która wyszła z nigdzie nie uznany tytuł, ale plotki wskazują też na Starfield i Indiana Jones. Myślę, że to będzie interesujące, ale wiesz z tego, co od razu usłyszałem o tej plotce i co to coś w rodzaju rozwinięcia w kierunku tego, co o tym myślisz, czy jest to coś, co myślisz, że jest się wydarzy, czy myślisz, że to tylko absolutne wafle? Byłoby fajnie, byłoby dobrze fajnie by było, gdyby tak się stało, fajnie by było, gdyby tak się nie stało."

"innej bańki, w której mamy wszystkie konsole i komputery PC, aby upewnić się, że bez względu na to, czego potrzebujemy jesteśmy objęci, więc od ogólnego konsumenta, który może mieć tylko PlayStation lub umrą, to całkiem fajne, ale jednocześnie myślę, że Xbox gra trochę elegancko jeśli to prawda, Xbox budował swoją reputację przez ostatnie 10 lat."

"odkąd stracili wody konsoli Xbox One, mili faceci, wielki brat gier najbardziej pieniądze, ale nie zamierzają próbować nikogo zmiażdżyć, podczas gdy jeśli spojrzysz na wiele innych takie branże, w których jest jeden duży facet z dużą ilością pieniędzy, zwykle są jak wszyscy w górę, to znaczy Xbox wykupuje wszystkich, ale robią to, aby mówili nie robią tego, aby zmiażdżyć konkurencję, kiedy są um, więc Xbox wychodzi i mówi Och, dajemy to PlayStation i Switchowi, oto Hi-Fi Rush, chłopaki, kochacie tę grę ale potem wiesz, że chodzi o to, aby upewnić się, że jest to gra na Xbox, będzie mnóstwo nudnych biznesowych rzeczy dziejących się za kulisami, które tak naprawdę nas nie obchodzą ale jeśli chodzi o gry, to znaczy, że zawsze dobrze jest mieć więcej platform do różnych rzeczy, ale Byłoby naprawdę interesujące, gdyby tak się stało, myślę, że byłby to oficjalny poddanie się Xboxa."

"w pewnym sensie, ponieważ wtedy po prostu przenoszą się na PC, gdzie PC Master Race mogą uzyskać wszystko, czego chcą z Game Pass, a następnie ludzie, którzy mają PS5 i Switcha będą grać na tych z Xboksa, ponieważ poczekają kilka miesięcy, to jest interesujące, myślę, że myślę, że gra taka jak Sea of Thieves jest idealna do tego, wiesz, że w zasadzie była to konsola Xbox więc tak, to znaczy nie wiem, jaka byłaby społeczność Xboxa, nie wiem, dlaczego w ogóle by była."

"marginalnie zły o to, że przechodzą na PlayStation, tak jak mieli to od tak dawna, jak dzielenie się trochę, chodź i możesz iść, możesz iść i plądrować jak wszystkie statki noobów, jeśli masz grasz na Xboksie od siedmiu lat i nagle pojawia się grupa ludzi na małych szkunerach Tak, po prostu pędzisz z pełną prędkością, po prostu taranujesz ich prosto przez siebie, miałem to dokładnie i Hi-Fi Rush to kolejny, który jest do tego idealny, ponieważ nie ma powodu, dla którego nie powinien się pojawić."

"platformy na koniec dnia, myślę, że nie miałem jeszcze okazji w to zagrać, ale naprawdę Chcę, żeby to był mały rodzaj gry, która naprawdę odniosła sukces dzięki Game Nie sądzę, że gdyby była na Game Pass, poradziłaby sobie nawet w połowie tak dobrze, po prostu uruchamiając się na Xboxie i PC, ale to zupełnie inna sprawa, ale myślę, że wiesz, że te plotki są również sugerujące, że Starfield i Indiana Jones pojawią się na PlayStation I być może w przyszłości."

"to, czy pojawi się na Switchu, zależy od tego, jak potężny będzie ten Super Nintendo Switch.
Starfield i Indiana Jones chyba nigdy nie wylądują na platformie Nintendo osobiście lub jeśli to zrobią, będzie to naprawdę okrojona wersja, która prawdopodobnie nie trafi na Nintendo.
być dobre dla każdego, ale może Indiana Jones, ponieważ Wolfenstein wyszedł na Switchu i była to pierwsza gra, która była tak, jakbyś zamieniał swojego Switcha w bombę."

"Wiesz, że będziesz ironizował naprawdę dla wiesz, gry BJ Blazkowicza, tak, ale nie, to jest interesująca rzecz, ponieważ nie sądzę, aby Starfield i Indiana Jones, jeśli pojawią się na PlayStation w parytecie, tak jak PlayStation robi z PC, więc wiesz, God of War Ragnarok wystartował w 2022 roku.
teraz i nadal nie mamy go na PC i nie sądzę, żeby był na PC przez jakiś czas."

"Wygląda na to, że może do końca tego roku, dokładnie tak, może za sześć miesięcy.
lub coś w tym stylu. Spodziewałbym się, że Starfield i Indiana Jones będą podobne.
Myślę, że w końcu pojawią się na PlayStation, ale wiesz, Starfield może nawet nie do 2025 roku, ponieważ wiesz, że to bardzo duża gra na Xboksa i zakładam, że tak samo dużo więcej konsol i więcej platform, zakładam, że nie jest to coś, co się wydarzy jak w najbliższym czasie um, cieszy się tak dobrym czasem na PC w tej chwili, co masz na myśli, że to 39%?
ostatnie recenzje były pozytywne 39% chłopaki może to pierwsze plotkowane rozszerzenie kiedy który w końcu zadebiutuje, może się huśta, naprawię to, naprawię to, to będzie Elder Scrolls 6 ekspansja wtedy ludzie mogą mieć to, czego chcą, ale są pewne gry, które moim zdaniem jak fundamentalnie prawdopodobnie nigdy nie będzie pasować do przeskoku na PlayStation jak Forza Motorsport, to byłoby jak Przeniesienie Gran Turismo na Xboksa tak jak Forza i Gran Turismo są bardzo specyficzne dla konsol."

"franczyzy i nie sądzę, byśmy kiedykolwiek zobaczyli wiele crossoverów między nimi, a nawet jak Halo.
tak jak nie mogłem zobaczyć, jak wydają Halo na PlayStation, jeśli tak, to musiałoby być jak Master Chief Collection zamiast jak Infinite czy coś, tak, tak, po prostu nie wiem i czy zrobią wszystko?
Wyobrażam sobie, że musieliby zrobić wszystko na różnych platformach, wydaje się, że to dużo dodatkowej pracy, szczerze mówiąc, wydaje się, że będzie wielu programistów, którzy prawdopodobnie są będą czytać te plotki i chodzić jak proszę, proszę, nie um, ponieważ jest to dużo dodatkowych pracy, aby wprowadzić rzeczy na różnych platformach, myślę, że wiele osób zakłada, że to tylko naciśnij PlayStation, jakbyś po prostu przemapował rzeczy tak, że wiesz, że x równa się kwadratowi i tak dalej."

"ale jest to duży proces, dlatego czasami widzisz wielu ludzi, którzy są robiąc wiele rzeczy z pierwszej strony, po prostu trzymaj się tego, tak, nie na pewno i myślę, że to także powód, dla którego widzimy wiele gier konsolowych na PC, które zasadniczo po prostu nie działają.
ponieważ istnieje wiele różnic między tymi platformami, nawet jeśli są to tylko konsole, takie jak że nie jest to tak proste, jak po prostu naciśnięcie przycisku i przeniesienie ich, ale myślę, że znowu jeden z kluczowych rzeczy, które należy tutaj wziąć pod uwagę, jest nie tylko to, że wygląda na to, że Xbox ponownie dostosowuje swoją strategię Widzimy to już od lat, wymownie powiedziałeś, że przegrali wojnę konsolową na Xboksie."

"One i Xbox One i Xbox One i Xbox One i Xbox One i Xbox One i Xbox One.
Myślę, że zostali zmiażdżeni, myślę, że to było absolutne morderstwo, jakby nie było nawet blisko Xbox One przeszedłeś z Xbox 360, który był liderem rynku konsol, na Xbox One i to był absolutnym tąpnięciem, jakby nie mógł nic zrobić, był milę za tym, co próbował zrobić, jak sądzę pod pewnymi względami to było tak, jakbyś teraz wypuścił Xbox One, myślę, że mnóstwo ludzi by to zrobiło kupiłoby go, ponieważ jest teraz coś takiego, jak Apple Vision Pro, jak ludzie chcą, aby ich technologia robiła wszystko naraz, chcą, aby czuli się naprawdę futurystycznie więc Xbox One jest w pewnym sensie taki, jakbyś miał wersję Kinecta z 2024 roku, która zrobiłaby o wiele lepiej niż ta z 2013 roku, więc myślę, że ludzie byliby naprawdę zainteresowani, ale wydobywając to w 2013 roku i posiadanie nazwiska Dona Wattsa w rzeczywistości nie dbamy już o graczy, powinieneś odejść zgubcie się, idźcie do diabła i to jest jak zdrówko, chłopaki, jakbym mógł po prostu pójść na PlayStation Właściwie wygląda na to, że będzie tańszy, tak, jest bardziej ponieważ wypuszcza więcej gier w momencie premiery, ma lepsze gry w momencie premiery, ma również wszystkie rzeczy innych firm, które chcesz, tak, tak, zdecydowanie stracili na tak wielu różnych fronty w tej bitwie um i nadal odczuwamy te reperkusje dzisiaj, ponieważ cóż, oni nigdy tego nie zrobili naprawdę się z tego wycofali, sprzedaż konsol wciąż jest mile za tym, co PlayStation i Nintendo ale to nie ma znaczenia, że sprzedaż konsol jest tak daleko w tyle."

"dla Xbox, ponieważ są wspierani przez Microsoft i mają inne możliwości, dzięki którym osiągają obecnie znacznie większe przychody.
Tak, Game Pass to znaczące pieniądze, nie dokładnie, Game Pass jest o wiele większy niż PlayStation Plus.
a jeśli w to nie wierzysz, jeśli myślisz, że tak nie jest, to wystarczy spojrzeć na jest i zobacz, co Game Pass wnosi do niego co miesiąc dla mnie, aby PlayStation Plus miało premierę To tak, jakbyś zadawał sobie pytanie, dlaczego ten tytuł nie jest po prostu uruchamiany, dlaczego pojawia się na PlayStation Plus?
PlayStation Plus w momencie premiery, co to za limit? Czuję się, jakby to było coś na kolanie."

"nie ufają, że gra się sprzeda, podczas gdy coś, co teraz pojawia się w Game Pass, również może się dobrze sprzedać, jak Chodzi o to, że Power World ma dwa miliony graczy na Steamie i te ludzie kupili grę w pełnej cenie, a potem miała siedem milionów na Game Pass i te ludzie płacą co miesiąc, więc możesz mieć oba i nadal zarabiać absolutną tonę pieniędzy Cóż, jeśli tylko spojrzysz na to, co Sega zrobiła z Game Pass, zarówno jak Dragon Infinite 3 Reload zostały uruchomione na Game Pass i obie były również ogromnymi premierami na PC Tak, rekordowe liczby na Steamie, więc wiesz, że Game Pass jest potworem w tym, co robi."

"Microsoft i X, a także Microsoft Gaming - tak nazywa się ten dział w dzisiejszych czasach, prawda?
więc myślę, że połączysz to ze strumieniowaniem w chmurze i tym, jak Microsoft ma lata przed PlayStation, co Sony robi w świecie technologii streamingu, to odpowiedź PlayStation do strumieniowania w chmurze, które możesz zrobić dosłownie wszędzie, możesz to zrobić na swoim telefonie na swoim przeglądarka, cokolwiek możesz zrobić w dowolnym miejscu, to PlayStation Portal, który kosztuje około 350 funtów lub Cokolwiek to jest, dla mnie to jest ta decyzja, znowu to wszystko plotki, prawda?
z tego zostało jeszcze potwierdzone, jeśli plotki sugerują, że Xbox będzie potencjalnie ogłosi to oficjalnie pod koniec lutego na początku marca, ale dla mnie wydaje się to martwe dzwonek ogłoszenia Nie wiem, jak to zrobią, to naprawdę kluczowa rzecz, wiesz, czy oni są opublikują to jako post na blogu, ponieważ nie chcesz poświęcać zbyt wiele uwagi swoim konkurentom."

"do PlayStation, ponieważ wydaje mi się to naprawdę niezwykłe, tak, nadal wydaje się, że istnieje zwłaszcza, że umowa z Activision Blizzard jest tak świeża i fakt, że PlayStation tak walczyło ciężko powstrzymać, że to naprawdę dziwne uczucie, gdy nagle odwracają się i podają sobie ręce i być jak w rzeczywistości, chłopaki, uwielbiamy gry, gdziekolwiek chcecie, chłopaki, idźcie grać, to po prostu czuję się tak, jakbym Ale to jest biznes korporacyjny, czy nie jest tak, że zabijasz człowieka jedną ręką, a potem potrząsasz i innych z drugiej um, ale to jest tak, jakby wiele osób było bardzo zorientowanych w I myślę, że do przestrzeni gier bardziej niż wiele innych hobby, więc jeśli zobaczysz, że Xbox nagle idzie z kolegami z PlayStation, myślę, że zawsze mieli dobre relacje z Nintendo, tak, więc ja Nie widziałbym, żeby High Fire Rush pojawił się na Switchu, wydaje się, że wszystkie inne rzeczy nadchodzą."

"na Switcha wydaje się być oczywiste, cokolwiek innego z PlayStation, może to jest po prostu jak stary chłopak, który kiedyś brał udział w Wojnach Konsolowych we mnie, ale po prostu nadal czuję, że jest trochę ale to jak prawdziwe tabu powiedzieć, że tak, to ukaże się również na PlayStation.
Myślę jednak, że najważniejsze pytanie brzmi: czy Redfall wyjdzie na PlayStation, a właściwie tak?
Tak, to jest wielkie pytanie, czy Redfall pojawi się na Nintendo Switch, ponieważ to jest doświadczenie Jestem zablokowany na tak, nie, najważniejsze pytanie dotyczy oczywiście przepustki do gry Czy myślisz, że Game Pass kiedykolwiek pojawi się na PlayStation, czy jest to całkowicie wykluczone?
Nie, nie sądzę, żeby PlayStation na to pozwoliło. Myślę, że Xbox zdecydowanie by tego chciał."

"dlaczego nie, to oni są również właścicielami subskrypcji gier, myślę, że może tak, ale Może PlayStation nadal mówi, że nadal potrzebujesz subskrypcji plus, aby grać online, więc możesz mieć Game Pass na PlayStation, ale nie możesz mieć tylko Game Pass na PlayStation, masz też być subskrybentem PlayStation Plus, co oznacza, że musi wrócić z tobą, możesz odzyskać trochę subskrybenta, co oznacza, że płacisz co najmniej 60 funtów rocznie, jak sądzę, teraz, ponieważ podnoszą cenę, więc przynajmniej płacisz to, a potem płacisz również przepustkę do gry i Niektórzy ludzie mogą to zrobić, niektórzy ludzie naprawdę mogą po prostu powiedzieć, ile zapłacę, jeśli ja zamiast kupować pięć nowych gier po 70 funtów każda, zapłacę subskrypcję Game Pass i zagram w 10."

"gier w ciągu roku, tak i wydaje się, że tak lubi to teraz wiele osób, ponieważ indywidualne ceny gier idą w górę tak bardzo, że równie dobrze możesz poczekać, aż coś się pojawi.
na game passie połowę czasu czekam, aż coś wyjdzie za darmo na epicu, jak w każde święta.
i każdego lata epic wydaje przynajmniej coś, co ci się podoba, wiesz, oh tak i nie miałem okazji w to zagrać, więc wezmę to za darmo, ale to nie jest w temacie, który nie jest co do tematu dzisiejszej rozmowy to jak game pass plus prawda to zrobią nowy abonament oferta lub coś playstation yeah ultimate ultimate zabawne jest to, że w połowie widzę game pass pojawia się na playstation Bardziej prawdopodobne niż pojawienie się game passa na nintendo wydaje się, że o tak, po prostu nie widzę gry Nie wiem dlaczego, po prostu nie czuję, że to się stanie."

"to kiedykolwiek pasowałoby do platformy i znowu myślę, że ograniczone i myślę, że tak i myślę, że nintendo jest tak mocno zbudowane na fizycznych i pojedynczych premierach i nie sądzę, że są one koniecznie jakby większość graczy Nintendo naprawdę się tym przejmowała, brzmi to dziwnie, ale myślę, że większość graczy nintendo nie dba o bazę graczy nintendo Racja, dziwnie to zabrzmi, ale uważam, że to bardzo swobodna platforma."

"bardzo swobodna platforma, która jest bardzo zainteresowana tym, czego chcą i to jest to, że mają rację niekoniecznie szukają dodatkowych, nie szerszych gier, ale grają w swoje gry dokładnie, a potem, kiedy patrzysz na xbox, tak i patrzysz na xbox, myślisz, co zamierzam grasz i uruchamiasz game pass, myślisz sobie: oh, mógłbym zagrać w to, mógłbym zagrać w tamto albo mógłbym zagrać w to, więc po prostu do tego dochodzisz, jakby to był bardzo inny rodzaj bazy użytkowników i ale nie, myślę, że to interesujące i zobaczymy więcej reperkusji na ten temat w nadchodzącym czasie."

"Powiedziałbym, że w ciągu kilku miesięcy nie sądzę, abyśmy naprawdę zauważyli coś wielkiego.
Zajmij się tym w 2024 roku, może sea of thieves zadebiutuje na playstation lub coś w tym stylu.
hi-fi rush również, nie spodziewałbym się zobaczyć wiele więcej um i jest jeszcze ostatnie pytanie na zakończenie tego debiutanckiego odcinka, jakkolwiek nazwiemy ten program."

"którego roboczego tytułu jeszcze nie wymyśliliśmy, więc bądźcie czujni, jak myślicie?
mieć Czy myślisz, że zobaczysz gry z playstation na xboxie? Nie, myślę, że tak.
myślę, że to, co mamy teraz, to to, że nie mamy ekskluzywnych gier na Xboksa, mamy ekskluzywne gry Microsoftu i tak jest już od kilku lat, co oznacza, że technicznie rzecz biorąc, coś jest microsoftowe, jeśli dojdzie do Windows, a ponieważ Playstation wydaje gry na PC, powiedzą, że nie ma sensu, żebyśmy to robili wydawanie gry na xboxa, ponieważ jeśli jesteś graczem xboxa, prawdopodobnie masz komputer, który którego używasz jako głównej maszyny, ale tak nie sądzę, nie jestem nawet pewien, co to jest."

"jeśli chodzi o długoterminowe efekty, może to być po prostu krótkoterminowa rzecz, która nie zwiększa czy to tchnie nowe życie w morze złodziei, może przez jakiś miesiąc to da nowym ludziom dostęp do hi-fi rush, ale tak naprawdę chodzi o to, że to przyniesie dużo sprzedaży dla pojedynczego gracza, myślę, że bardziej niż cokolwiek innego, więc to jedyny prawdziwy korzyść, jaką widzę i myślę, że jeśli microsoft będzie w stanie to zrobić, myślę, że będzie to dużo więcej niż to, że łowią w złym stawie, tak, to będzie interesujące na pewno, jak sądzę Zobaczymy wiele sprzedanych kopii, komunikatów prasowych i tym podobnych rzeczy."

"Jeśli to się wydarzy, nie sądzę, że zobaczymy typowe uderzenie tego typu.
wielu graczy lub cokolwiek innego, jak to zwykle bywa, ponieważ nie mogą powiedzieć, że sprzedano kopie, gdy jest to na Game Pass, ponieważ nigdy nie ma żadnych sprzedanych kopii, ponieważ tak po prostu jest zasadniczo działa, ale tak, to znowu interesująca rzecz, jeśli ta seria wideo kończy się startem, bez wątpienia będziemy o tym rozmawiać, kiedy faktycznie zostanie oficjalnie co zakładamy, zakładając, że zostanie oficjalnie ogłoszone, to może nie być to może to być plotka, która zostanie całkowicie uciszona w ciągu kilku tygodni, ale wydaje się to bardzo prawdopodobne."

"Wygląda na to, że jest to coś, co działa od dłuższego czasu, więc bez wątpienia spodziewaj się więcej.
informacji na ten temat wkrótce, choć do tego czasu był to swego rodzaju debiutancki odcinek tytułu roboczego.
pilotażowego serialu o roboczym tytule, który stworzy rzeczywistą pełną nazwę dla w pewnym momencie w przyszłości prawdopodobnie to zrobimy co tydzień lub coś w tym stylu, chyba że wydarzy się coś naprawdę dużego, jak w przypadku na przykład, gdy xbox zdecydował się losowo ogłosić przejęcie activision blizzard i zszokował cały świat."

"świat tak, co było zabawne, zrobiłem kilka godzin w dzień roboczy, ale to i tak było uh To nie jest fajne samo w sobie, cóż, to Ameryka, a co jeśli ogłosimy coś o 22:00 waszego czasu?
ale w rzeczywistości jest 14:00 naszego czasu, tak, dzięki, dzięki, state of play, dzięki, deweloperze bezpośrednie dzięki uh nintendo bezpośrednie nawet na tym teraz tak dzięki dzięki nagrody dla gier wszyscy z was dokładnie, ale tak, wrócimy w przyszłym tygodniu, aby porozmawiać o czymś równie ekscytującym bez wątpienia, a do tego czasu dziękuję za obejrzenie tego odcinka"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej