Polski
Gamereactor
Videos
Palworld
HQ

GRTV News - The Pokémon Company w celu wszczęcia dochodzenia w sprawie Palworld

Wszystko to w czasie, gdy gra nadal się sprzedaje i przyciąga mnóstwo nowych graczy.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Prawdopodobnie możecie już zgadnąć, o czym będziemy dzisiaj rozmawiać. Rozmawialiśmy o tym przez cały tydzień i znowu jest to PAL World. Powodem, dla którego dzisiaj o tym rozmawiamy, jest nie tylko ponieważ osiągnął kolejny kamień milowy sprzedaży, nie tylko dlatego, że osiągnął kolejny naprawdę imponującą liczbę graczy na Steamie, nie tylko ze względu na ogłoszoną mapę drogową."

"wczoraj, nie, to dlatego, że Nintendo i ten rodzaj Oka Saurona, który siedzi na na szczycie siedziby Pokemon Company w Japonii. W końcu odwróciło swój wzrok i spojrzało na Pocket Pair i cóż, zostanie wszczęte dochodzenie przez Pokemon Company.
firmę PAL World w sprawie sposobu, w jaki jej aktywa i IP zostały wykorzystane. Tak więc zagłębić się w tę wiadomość. Jest to oświadczenie korporacyjne, więc przygotuj się na to i Tak, porozmawiamy o tym trochę później. Nintendo rozpocznie dochodzenie w sprawie PAL World w sprawie IP i aktywów wykorzystanych w grze lub podczas gdy PAL World osiąga 8 milionów sprzedanych kopii i przekroczy 2 miliony aktywnych użytkowników na Steam. PAL World, prawie każdego dnia od swojego debiutu 19 stycznia mogliśmy poinformować Was o kolejnym rekordzie sprzedaży który został pobity przez PAL World. Nie inaczej jest dzisiaj. Gra zdołała bowiem przekroczyć granicę 8 milionów sprzedanych kopii, a jednocześnie przekroczyła 2 miliony aktywnych użytkowników na Steamie, wyczyn, który udało się osiągnąć tylko PUBG Battlegrounds."

"I jeszcze raz, zanim przejdziemy dalej, chcę to bardzo szybko przypomnieć. To ta liczba tutaj. Counter-Strike, rozmawialiśmy o tym wczoraj, Counter-Strike All-Time Peak został osiągnięty 9 miesięcy temu, kiedy zadebiutował Counter-Strike 2. PAL World pobił już 2 milionów, co przy 2 milionach jest jak mitologiczna liczba, jeśli chodzi o wszech czasów."

"szczytów, jednoczesnych szczytów graczy na Steamie, ponieważ jedyną rzeczą, która kiedykolwiek to zrobiła inaczej to PUBG, który teraz osiągnął 3,3 miliona. Nie sądzę, żeby cokolwiek kiedykolwiek to osiągnęło.
z tym, chyba że nastąpi jakaś niezwykła premiera. Ale myślę, że PAL World będzie naprawdę walczyć o zbliżenie się do poziomu 3,2 miliona. Ale to już inna historia w sumie. Tak więc, tak, ale nie wszystko jest w najlepszym porządku dla tytułu Pocket Pair łapiącego potwory."

"Ponieważ sukces PAL World w końcu przyciągnął wzrok Pokemon Company, w nowym korporacyjnym, TPC ogłosiło, że rozpoczyna dochodzenie w sprawie PAL World i własności intelektualnej lub aktywów, które zostały wykorzystane w grze. To bez wątpienia obejmować zbadanie obaw, że wiele PAL-ów w PAL World wykorzystuje modele i projekty, które przypominają stworki Pokemon. A to jest oświadczenie TPC."

"Otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących gry innej firmy wydanej w styczniu 2024. Nie udzieliliśmy żadnej zgody na wykorzystanie własności intelektualnej Pokemonów lub aktywów w tej grze. Zamierzamy zbadać i podjąć odpowiednie środki, aby rozwiązać wszelkie które naruszają prawa własności intelektualnej związane z Pokemonami. Będziemy kontynuować pielęgnować i dbać o każdego Pokemona i jego świat, a także pracować nad tym, aby przynieść światu razem poprzez Pokemony w przyszłości. Podczas gdy czekamy na to, co to śledztwo Pocket Pair ogłosiło swoje plany dalszej ekspansji i rozwoju PAL World w swojej pierwszej mapie drogowej. Obejmie ona naprawę błędów, ulepszenia sztucznej inteligencji, transfery serwerów i migracje, crossplay Steam, Xbox, ulepszenia funkcji Xbox, nowe wyspy, PAL, bossowie, technologie, a nawet wsparcie PvP i bossowie rajdów. Nie określono ram czasowych, kiedy to nastąpi."

"funkcje, ale trwają nad nimi aktywne prace.
A to jest mapa drogowa. Ponownie, zajmujemy się krytycznymi kwestiami. To jest zasadniczo tylko naprawianie błędów. A następnie ulepszenia do wdrożenia jak najszybciej. Ponownie, nie ma ram czasowych więc nie wiemy, kiedy się pojawią. Ale znowu, to tylko ulepszenia konfiguracji, ulepszenia PAL AI i tak dalej. A potem przyszłe aktualizacje. To są najważniejsze rzeczy. PvP, bossowie raidów, PAL Arena, czyli PvP dla PAL. Crossplay, ulepszenia funkcji Xbox, serwer transfery i migracje, ulepszenia systemu budynków, nowe wyspy, PAL, bossowie oraz technologie."

"Teraz należy wziąć pod uwagę, że cała ta przyszła zawartość zakłada, że Firma Pokemon nie zdecyduje się rzucić swojej wagi przeciwko PAL World. Teraz PAL World zarobił dużo pieniędzy dla Pocket Pair od czasu debiutu we wczesnym dostępie. Kiedy sprzedasz 8 milionów kopii w sześć dni, czy cokolwiek innego, zarobisz ogromną sumę pieniędzy, setki milionów dolarów. Ale firma Pokemon jest jedną z największych na świecie."

"korporacji rozrywkowych na całym świecie. I jeśli firma Pokemon zdecyduje, że istnieje doszło do pewnych naruszeń w sposobie, w jaki stworki PAL World zostały stworzone i zdecydują się podjąć kroki prawne, powiedziałbym, że Pocket Pair będą miały bardzo trudny czas, aby wesprzeć postępowanie, które nastąpi. Wiesz, to nie jest tylko gra niezależna, która wyszła i przyciągnęła trochę uwagi, a firma Pokemon może wysłać pismo o zaprzestaniu i zaniechaniu i w ten sposób przestraszyć deweloperów do poddanie się na wiele sposobów. PAL World jest obecnie prawdopodobnie największą grą na świecie. The nie tylko na PC. Pojawiła się historia, która złamała który mówił o liczbie graczy Xbox w USA i PAL World jest obecnie większa niż Fortnite w Stanach Zjednoczonych na Xbox. Więc ta gra jest absolutnie ogromna."

"Jest większa niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. I zakładam, że że jeśli firma Pokemon zdecyduje, że istnieją jakieś naruszenia związane ze sposobem że ta gra została stworzona, zestaw PAL został stworzony, zakładam, że będą rzucić dużo pieniędzy i dużo wagi na spowolnienie PAL World i być może szukanie sposobu na zdobycie pewne reperkusje finansowe. Ale znowu, to wszystko są hipotetyczne rzeczy."

"Dowiemy się więcej w przyszłości, gdy śledztwo zostanie zakończone. Najprawdopodobniej minie kilka tygodni, więc prawdopodobnie będziemy mieli jeszcze wiele do omówienia w odniesieniu do PAL Świat pobije nowe rekordy, osiągając 10 milionów sprzedanych egzemplarzy prawdopodobnie na początku przyszłego roku.
najpóźniej w przyszłym tygodniu. Ale tak, jak tylko dowiemy się więcej o tych wszystkich rzeczach, na pewno będziemy was informować."

"na bieżąco. A do tego czasu do zobaczenia w następnym i ostatnim GeoTV News tygodnia jutro. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej