Polski
Gamereactor
Videos
Palworld
HQ

GRTV News - Palworld osiąga 7 milionów sprzedanych egzemplarzy

Drugie miejsce na szczytowej liście Steam.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się zajmiemy się stale rozwijającą się historią, jaką jest Power World. Zaczęliśmy od w tym tygodniu GRTV News od rozmowy o tym, że gra osiągnęła 1 milion sprzedanych egzemplarzy, co jest naprawdę imponującym wyczynem, ponieważ fakt, że została również uruchomiona jako część subskrypcji Game Pass, a jednak ludzie gromadzili się w tej grze, aby faktycznie kupić własną kopię. Ale to był poniedziałek i to był rekord, który został ustanowiony podczas weekendu premierowego gry, kiedy to zadebiutowała ona w Early Dostęp. Jest teraz środa rano i wczoraj późno, a właściwie mówię późno wczoraj osiągnął bardzo imponujący rekord i zaledwie godzinę temu, może dwie godziny temu o tej porze punkt, osiągnął kolejny ogromny kamień milowy sprzedaży z 7 milionami sprzedanych kopii. Więc w związku z tym, zanurkujmy dalej. Więc tak, Power World osiągnął 7 milionów sprzedanych egzemplarzy, osiągnął drugie miejsce na liście szczytów wszech czasów Steam. Łapiący potwory tytuł Pocket Pair pokazuje nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Przez długi czas wydawało się, że PUBG, Battlegrounds i Counter-Strike'a będą nie do pobicia, a rekordy wszech czasów na Steamie będą nie do pobicia."

"hitami takimi jak Lost Ark, Cyberpunk 2077, Elden Ring, New World, Hogwarts Legacy, Baldur's Gate 3 i tak dalej nie zdołały zbliżyć się do 500 000 graczy strzelanki Valve i 1,7 miliona graczy w pobliżu Mega Battle Royale, rekord wydawał się bardzo bezpieczny. Tak jednak nie jest już nie jest. Ponieważ po ogromnych kilku dniach od debiutu jako tytuł wczesnego dostępu 19 stycznia, Power World zajął drugie miejsce na liście szczytów wszech czasów Steam, wyprzedzając Counter-Strike, który wczoraj osiągnął liczbę 1,864,421 graczy, co stanowi ok."

"30 000 więcej graczy niż CS. Musi jednak znaleźć kolejne 1,4 miliona graczy, aby dogonić CS-a.
dogonić PUBG, ale biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej jest tam ponad 1,2 miliona aktywnych graczy.
pisania tego artykułu, który napisałem kilka chwil temu, więc zasadniczo 8 rano czasu europejskiego, co oznacza, że patrzysz na 3 rano na wschodnim wybrzeżu Ameryki i o północy na zachodnim wybrzeżu Ameryki, oczywiście jest to bardziej korzystny czas, jak ty kierujesz się na rynek azjatycki, ale chodzi o to, że ogromna część graczy na całym świecie w obu Amerykach i Europie prawdopodobnie nie będzie grać w Power World w tym momencie."

"a w tej chwili ma 1,2 miliona aktywnych graczy. I na dodatek, fakt, że gra osiągnęła 7 milionów jedynych kopii od czasu jej pojawienia się, może być być szansa, że Power World zdoła osiągnąć to, co wydawało się niemożliwe. Więc tak, 7 milionów jedynych kopii w zaledwie 5 dni. Teraz, zanim przejdziemy dalej, myślę, że jest to warto przywołać listę przebojów wszech czasów Steam, żeby rzucić na nią okiem. Po prostu powiększ to trochę. Więc to jest rzecz, o której tutaj mówimy, wszech czasów wykres szczytowy. Power World jest teraz tutaj, 1,864 miliona, podczas gdy PUBG Battlegrounds i nadal nie sądzę, by cokolwiek miało to przebić. O ile Power World radzi sobie świetnie, nie sądzę, że zobaczymy, jak osiągnie tę liczbę. Tak, PUBG osiągnął 3,25 miliona Wracam myślami do jego premiery. To było w 2017 roku, coś w tym stylu. Więc to jest wieloletni rekord, ale tak samo było w tym przypadku. Tak samo było z rekordem Counter-Strike'a. Wiesz, Counter-Strike nie został ustanowiony niedawno, nie sądzę. Możemy po prostu przejść do to. Został ustanowiony dziewięć miesięcy temu, czyli mniej więcej w czasie debiutu Counter-Strike 2, i tak naprawdę nigdy nie wzrósł dalej. Ale znowu, to był rekord, który Wyglądało na to, że Counter-Strike sam się pokonał, aby zdobyć ten rekord. Więc tak naprawdę Wygląda na to, że te dwie gry, te dwie gry Valve, no, nie Valve, Counter-Strike został opracowany przez Valve, PUBG jest tworzony przez Krafton. Ale wydawało się, że te dwa tytany gier na PC nigdy nie były nie zostaną pokonani. A Power World pojawił się i już zdetronizował Counter-Strike'a i już poluje na PUBG Battlegrounds, co jest imponujące, biorąc pod uwagę te wszystkie lat temu mówiliśmy o tych ogromnych sensacjach, jakimi były Lost Ark, jakimi były New World. Wiesz, te gry, które pojawiły się na scenie, rozwaliły ludzi i wszyscy myśleli, Och, to będą następne wielkie rzeczy. A potem trochę przygasły. Moc Świat jeszcze tego nie zrobił. Teraz powiem, że myślę, że będziemy patrzeć na spadek Power World stosunkowo szybko. To nie będzie ciągle rosnąć, prawda? W końcu będzie osiągnie punkt, w którym liczba graczy zacznie spadać. Jeszcze tego nie zrobił i być może tak się stanie."

"może przekroczyć 2 miliony, a może nawet 2,5 lub coś podobnego. Może może nawet przekroczyć 3 miliony. Ale ogólnie rzecz biorąc, kiedy gry mają swoją premierę, otrzymują ogromny napływ graczy i powoli, powoli zanikają. Jeśli nie osiągnie, jeśli nie osiągnie nie pobije rekordu PUBG w stosunkowo krótkim czasie, zanim zacznie tracić graczy."

"te liczby graczy, myślę, że następnym razem, gdy będzie miał szansę osiągnąć tę liczbę to kiedy Power World oficjalnie zadebiutuje, prawda? Wiesz, to tylko tytuł wczesnego dostępu ale w końcu, gdy zadebiutuje jako 1.0, zobaczysz ogromny napływ graczy.
ponownie, gdy zrobią dużą aktualizację do wersji startowej. I być może wtedy, gdy powiedzą, że Power World jest już gotowy i nie jest to już tylko wczesny dostęp, to jest kompletna gra, może wtedy uda się osiągnąć niemożliwe. Ale tak czy inaczej, nie Wątpię, byśmy w przyszłości ponownie rozmawiali o tej grze."

"sprzedała się w 7 milionach egzemplarzy w 5 dni, to nie ma wątpliwości, że w ciągu tego czasu osiągnie 10 milionów.
w ciągu najbliższych kilku dni. Będziemy was informować na bieżąco, ale do tego czasu, to jest cały czas, który mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News, a wrócimy jutro na następny. Do tego czasu życzę wam miłej środy i do zobaczenia."

"po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej