Polski
Gamereactor
Videos
Tekken 8
HQ

Tekken 8 - Recenzja wideo

Walczyliśmy o tytuł Króla Żelaznej Pięści w najnowszym tytule z legendarnej serii bijatyk.

Audio transcriptions

"Co za niesamowity rok bijatyk, ze Street Fighter 6, Mortal Kombat 1 i Teraz Tekken 8 został wydany w ciągu zaledwie 9 miesięcy, a na dodatek Pierwsza odsłona była naprawdę dobra, a teraz pewnie zastanawiasz się, jak Tekken 8 wypada na tle innych."

"w porównaniu do tych gigantów. Odpowiedź brzmi: doskonale. Wiele się wydarzyło od czasu Tekkena 7, a nie przynajmniej na froncie technicznym, gdzie Bandai Namco zmieniło silnik graficzny z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5, dodatkowo znacznie zaktualizowali swoją ofertę online i po raz kolejny dostarczyli solidną kampanię."

"Jak to zwykle bywa z bijatykami, nigdy nie są one tak zabawne, jak wtedy, gdy bierzesz na siebie Twoim znajomym w zaciętych meczach, zarówno lokalnych, jak i sieciowych. Cały system Tekken 8 został zaprojektowany tak, abyś naprawdę szybko wkroczył w wir walki. Kluczem do tego jest nowy System Heat, który nagradza cię za szybkie pokonanie przeciwnika, ponieważ przez ograniczony czas otrzymujesz ulepszoną wersję swojej postaci, zarówno z umiejętnością zadawania większych obrażeń i wykonywania niektórych ataków specjalnych. Ciepło można aktywować za pomocą przycisku lub jest wplecione w twoje combo za pomocą Heat Engager, to ostatnie zapewnia dodatkowe 5 sekund Heat. Zachęcamy do prawdziwego ataku na przeciwnika, który będzie również oberwie, nawet jeśli będzie blokował. Możesz także łatwiej odzyskać trochę życia w Tekken 8, ponieważ niektóre obrażenia pozostawiają cień na twoim wskaźniku życia, który może zostać uzupełniony przez czasu, ale nawet to wymaga kłapania szczęką i kopania w kark, a na końcu mamy co tylko zachęca cię do wściekłej gry."

"Aby trenować, prawdopodobnie będziesz chciał spędzić dużo czasu w nowym trybie Arcade Quest, który jest czymś w rodzaju lekkiej kampanii, w której musisz walczyć przez japońskie arkadach, aby stać się najlepszym w Tekkenie i być podwójnym graczem. To nie tylko dobra okazja do odblokowania wielu przedmiotów kosmetycznych, ale jest też naprawdę przytulna i przede wszystkim zapewnia dobrą okazję do wyjaśnienia ci podstaw przez innego miłego NPC arcade i wypróbowania wszystkiego w kontrolowanym środowisku."

"Kolejną atrakcją Tekken 8 jest kampania. Wraz z Mortal Kombat, Tekken jest jednym z najbardziej popularnych tytułów na rynku.
liderem w tej dziedzinie, a seria Tekken ma długą, nieprzerwaną historię, która została trwa nieprzerwanie od pierwszej gry. Kampania nie jest być może czymś, co dla której możesz kupić grę, ale jak na bijatykę jest imponująca we wszystkich swoich ekstremalnych aspektach."

"tandetności. Bez wyraźnej autoironii widzimy postacie z Tekkena biegające dookoła próbujących poradzić sobie z rosnącym problemem Kazuyi. Katsuhiro Harada wydaje się całkowicie niezainteresowany próbą unowocześnienia Tekkena lub dodania więcej autoironii. W pewnym sensie wydaje się co Capcom i NetherRealm Studios robią ze Street Fighterem i Mortal Kombat. Niestety, kampania pod koniec zaczyna tracić na płynności, ale i tak jest imponująca nawet jeśli Mortal Kombat wciąż jest lepszy w tym obszarze."

"Jeśli grałeś w Arcade Quest i kampanię i nadal czujesz, że nie do końca rozgryzłeś jak najlepiej grać w Tekkena, Bandai Namco zrobiło to, co wielu innych twórców gier walki zrobiło wcześniej i spróbowało dostarczyć alternatywny schemat sterowania o nazwie Special Style. To działa nie tylko dla początkujących, ale nawet jeśli nie jest zbyt elastyczny, to i tak sprawia, że Tekken jest ogólnie bardziej przyjazny dla początkujących. Wadą jest to, że system sprawia, że większość że każdą postacią gra się jak każdą inną, tracąc w ten sposób wiele różnorodności, jeśli zdecydujesz się na go użyć. Poza tym sterowanie jest niesamowicie dobre, z bardzo wyraźnym wyczuciem tego, co każda postać robi."

"przycisk. Walki są intensywne, a nawet intymne, co jest efektem starć dwóch pięściarzy.
zmaksymalizować swoją temperaturę, zadając jak najwięcej ciosów w jak najkrótszym czasie.
czasie. Intensywność może nawet sprawić, że zabraknie Ci tchu po walce.
Jak dotąd, gra jest prawdziwą atrakcją, ale jeden obszar, w którym wydaje się, że Tekken 8 nie ma zrobił tak dużego kroku naprzód, jest silnik gry. Nie wydaje się, by Tekken 8 w pełni wykorzystał możliwości silnika."

"z Unreal Engine 4 do Unreal Engine 5. Chociaż z pewnością wygląda lepiej niż Tekken 7, to zarówno Street Fighter 6, jak i Mortal Kombat 1 wyglądają lepiej, a wszystkie sztuczne efekty świetlne podkreślające takie rzeczy jak ciepło sprawiają, że traci nawet więcej wizualnego polotu. Wciąż jest bardzo ładny, ale jest lekkie oczekiwanie, że tam można było zrobić więcej."

"Podsumowując, nie ma wątpliwości, że Street Fighter 6 i Mortal Kombat 1 powinny ukłonić się w stronę Królowi Żelaznej Pięści. Obydwie były naprawdę dobrymi grami, w których świetnie starano się unowocześnić i zmienić gatunek. Tekken 8 jest jednak zbudowany na innych fundamentach, gdzie Bandai Namco kocha swoją serię i chce zoptymalizować i zbudować najlepszego możliwego Tekkena."

"instalacja bez presji, że musi być coś nowego tylko ze względu na Dlatego ośmielamy się powiedzieć, że Tekken 8 jest zwycięzcą tych trzech bijatyk, gdzie tylko grafika i kampania w Mortal Kombat 1 mogą mierzyć się z tym, co Bandai Namco ma do zaoferowania. Walka po prostu nie jest lepsza od tej, a całkowicie wściekłe i hiper ekscytujący Tekken 8 będzie naszą główną grą walki przez wiele lat."

"Dzięki za oglądanie!"

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej