Polski
Gamereactor
Videos
Palworld
HQ

GRTV News - Palworld przekroczył już 1 milion jednoczesnych graczy na Steam

Tytuł Pocketpair polegający na łapaniu miał weekend do zapamiętania.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj oczywiście będziemy rozmawiać o ogromnej sensacji, która szturmem podbiła świat w weekend. Myślę, że wszyscy zakładali, że ta gra poradzi sobie dobrze z całym jej założeniem i sposobem, w jaki została zaprojektowana, ale zakres, w jakim jest to gra poradziła sobie dobrze, zaskoczył wielu. I oczywiście mówimy o PAL World, który zadebiutował jako gra bardzo wczesnego dostępu. Wiesz, to jest gra, która jest prawie jak alfa w swoim stanie kompilacji. I z tego, co widzieliśmy, w wersji lepszej jakości na PC niż na Xbox. Ale pomimo tego, że zadebiutowała jako część Game Pass, a fani rzucili się na nią w poważnych, poważnych liczbach. Zanurzmy się więc. PAL World przekroczył już 1 milion jednoczesnych graczy na Steam. Gra sprzedała się również w 4 milionach kopii w ciągu zaledwie trzech dni. PAL World ma już stał się jednym z pierwszych juggernautów gier 2024 roku i wydaje się, że każdego dnia jesteśmy zgłaszając nowe rekordy dla gry survivalowej z otwartym światem. Pierwszy weekend we wczesnym dostępie gra przekroczyła 1,2 miliona jednoczesnych graczy na Steamie. To jest absolutnie nie do pogardzenia, ponieważ tylko sześć gier w historii osiągnęło ten wyczyn i to poza w rankingu rekordów jednoczesnej rozgrywki takich hitów jak Cyberpunk 2077, Baldur's Gate 3 i Elden Ring. Deweloper Pocketpair podzielił się również w poniższym ex-post, że gra sprzedała 4 milionów kopii w ciągu zaledwie trzech dni. Zgodnie z postem, gra sprzedała się w 860 000 egzemplarzy."

"jednostek na godzinę, co jest dość szalonym tempem, biorąc pod uwagę, że wciąż jest we wczesnym dostępie. Czy jesteś jednym z milionów, którzy kupili PAL World? Więc tak, powinno być 86 000 sztuk, a nie 860 000 jednostek na godzinę. 860,000 jednostek na godzinę, mogło przekroczyć 100 milionów graczy na Steam, jednoczesnych graczy. Ale tak, PAL World sprzedał się w ponad 4 milionach kopii w ciągu zaledwie trzech godzin."

"dni. Momentum wzrosło od wczoraj z ostatnią sprzedażą na poziomie 86 000 jednostek na godzinę. Dziękuję wszystkim za grę w PAL World. Prosimy o pozostawienie recenzji, jeśli dobrze się bawiliście w PAL World. Teraz naprawdę, naprawdę interesującą rzeczą jest to, że te informacje idą w świat.
z rzeczywistej sprzedaży gier. I znowu, duża część uwagi poświęconej dotychczasowemu sukcesowi PAL World dotyczyła na Steam i PC oraz na tym, jak dobrze sobie tam radzi. Trudno powiedzieć, ile lub ile graczy jest dodawanych do ogólnej puli przez Xbox, ponieważ ponownie jest to tytuł Game Pass. I to, co widzieliśmy w przeszłości, to fakt, że tytuły z Game Pass generalnie mają ogromny napływ graczy."

"jeśli są uruchamiane w usłudze pierwszego dnia, co miało miejsce w przypadku PAL World. Więc bez wątpienia, jeśli jest to 4,000 sprzedanych kopii, ludzie, którzy faktycznie wydali pieniądze na zakup gry, a nie poprzez subskrypcję bez wątpienia łączna liczba graczy jest obecnie bardzo wysoka. Ale bez wątpienia usłyszysz więcej na ten temat w nadchodzącym tygodniu. Bez wątpienia nadal będzie odnosić sukcesy."

"Prawdopodobnie widzieliśmy już jego szczyt. Zwykle, gdy gra ma swoją premierę, to właśnie wtedy osiąga swój szczyt.
liczba graczy. Ale nigdy nie wiadomo, może w końcu, w najbliższy weekend, pojawi się więcej ludzi i pobije jeszcze więcej rekordów. Ale jak będziemy wiedzieć więcej, to na pewno będziemy Was informować na bieżąco. A poza tym, jeśli jeszcze nie grałeś w PAL World, możesz poszukaj recenzji gry w swoim lokalnym regionie Game Rants. A poza tym, tak, bez wątpienia sprawdzimy ją również w nadchodzących dniach. Więc to wszystko, co mamy na dzisiejszy odcinek. A już jutro powrócimy z kolejnym. Mam nadzieję, że do tego czasu będziecie się dobrze bawić Twój poniedziałek i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej